Zsyp z RUMorsów...

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: TomashWwl »

Na chwilę obecną mam tylko paragon za preordera w Złotych ;) jak ktoś będzie miał ochotę przejrzeć book to za tydzień na Narbutta jadę Khazadami
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Wystarczy jedno krótkie infor - jaki jeszcze będzie duży model ;) zasady mniej ważne :)
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Z filmiku powyżej najbardziej zaintrygował mnie....skaven :)
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

Byqu pisze:Z filmiku powyżej najbardziej zaintrygował mnie....skaven :)
jest z tego najładniejszy
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Niedziel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Niedziel »

panterq pisze:Właśnie zastanawiam się czy potencjalnie przeszło by użycie thundów od GameZone'a jako Irondrake'ów.
tu masz twardzieli, którzy by przeszli na bank;)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Prawdziwy Legionista nie ma kaca...

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Jak ktoś ma ochotę zobaczyć nowego Slayera zapraszam: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 2#p1193522
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Niedziel pisze:
panterq pisze:Właśnie zastanawiam się czy potencjalnie przeszło by użycie thundów od GameZone'a jako Irondrake'ów.
tu masz twardzieli, którzy by przeszli na bank;)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Bardziej pasują na chaos dwarfy niż na dobre dwarfy
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Jak macie pisać pierdyljard postów o tym jakie sa paskudne to sobie darujcie pisanie tego tu, tu maja byc zasady itp, pogadajcie sobie przy piwku ;). Naprawdę az mi się słabo robi jak widzę po dniu 4-5 stron spamu.
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Mortipher
"Nie po to jadę"
Posty: 350
Lokalizacja: Będzin / Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mortipher »

pingu pisze:Jak macie pisać pierdyljard postów o tym jakie sa paskudne to sobie darujcie pisanie tego tu, tu maja byc zasady itp, pogadajcie sobie przy piwku ;). Naprawdę az mi się słabo robi jak widzę po dniu 4-5 stron spamu.
spamu jak spamu, gdzieś w końcu trzeba te emocje wylać. Ja mam tylko takie pytanie o co chodzi GW z tymi chorymi lataczami? Latający rydwan he, bombowiec? Po co takie udziwnienia. I co będzie dalej?

A co do figurek to sama idea żyrosa mnie boli, tak jak stary mechaniczny nakręcany kucyk imperalny albo latająca łódka he.
A tymi figurkami GW dobiło mnie kompletnie. Do 40 spoko, bo batla- nie nie, co pan, panie.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

pingu pisze:Jak macie pisać pierdyljard postów o tym jakie sa paskudne to sobie darujcie pisanie tego tu, tu maja byc zasady itp, pogadajcie sobie przy piwku ;). Naprawdę az mi się słabo robi jak widzę po dniu 4-5 stron spamu.
Po 10 - 15 stronach spamu opisującego, jakie te figsy są piękne, też mi się robi suabo :wink: ...

Awatar użytkownika
Evazan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132

Post autor: Evazan »

smiejagreg pisze:
pingu pisze:Jak macie pisać pierdyljard postów o tym jakie sa paskudne to sobie darujcie pisanie tego tu, tu maja byc zasady itp, pogadajcie sobie przy piwku ;). Naprawdę az mi się słabo robi jak widzę po dniu 4-5 stron spamu.
Po 10 - 15 stronach spamu opisującego, jakie te figsy są piękne, też mi się robi suabo :wink: ...
Wszystko się zgadza tylko osób chwalacych jest kilkanaście a narzekających dwóch w porywach trzech. Za to nadrabiajacych frekwencją.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

hi hi a j myślę że płakać to dopiero zaczniecie jak zobaczycie wreszcie normalne ceny artyleii... to było pewne że wiele rzeczy ze starego booka nie zostanie bo zostać nie mogło. Jeśli jednak w jakikolwiek sposób zostanie zbilansowane brak magii u Kraśków oraz otrzymają szybkie oddziały coś robiące to myślę że będzie ok...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Nie sądzę żeby koszt dział się zmienił. Bierz pod uwagę, że działo z kompletem run to jakieś 130 punktów, czyli i tak drożej niż imperialne działa. A że działają lepiej? To w końcu dzieła krasnoludzkich mistrzów.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Wylazłem ze swojej nory, bo dostalem setkę maili że są nowe dwarfy. Dlaczego nikt mi nie napisal, ze GW podpisali umowę z angry birds? Longi/hamki calkiem spoko... do zaakceptowania. Slayer fajny. To drugie herosisko daje rade. Mimo wszystko jednak... kupnie stare krasnale :-P
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

chciałbym zauważyć, że dragon slayer robiący z bazy d3 woundy wyposażony w kose z 3 r of fury będzie naprawdę groźny

wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Post autor: wallace »

Tak bardzo bym się tym nie podniesał, bo z jego inicjatywą i bez ochrony raczej zginie w pierwszej turze hth.

Awatar użytkownika
ensifer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: ensifer »

Z tymi zasadami to kowadło będzie mieć zasadę, "nie bierz nigdy"

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Powiem tak: Krasie moga skonczyc jak Tomb Kingi niby nowy kodeks, niby pare nowych modeli i nic pozatym, dalej mniej niz przecietnie. Nasze krasie sa obok Wood Elves,Bretki i Tomb Kingow do likwidacji jako rasy ze swiata WFB. Bardzo prawdopodobne ze to ostatni dex jaki dostajemy wiec szalu nie bedzie ale zobaczymy jak bedzie book w rekach.
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

puma1944 pisze:Powiem tak: Krasie moga skonczyc jak Tomb Kingi niby nowy kodeks, niby pare nowych modeli i nic pozatym, dalej mniej niz przecietnie. Nasze krasie sa obok Wood Elves,Bretki i Tomb Kingow do likwidacji jako rasy ze swiata WFB. Bardzo prawdopodobne ze to ostatni dex jaki dostajemy wiec szalu nie bedzie ale zobaczymy jak bedzie book w rekach.
Zajebiście podobają mi się oceny siły booka przed jego wydaniem. Równie mocno podoba mi się stwierdzenie że jedna ze sztandarowych ras świata WFB ma zniknąć z universum "bo tak".
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Co za nonsens, jedna z bardziej ikonicznych warhammerowych ras ma zniknąć? Nie wydaje mi się.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ