Zsyp z RUMorsów...

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Fluffy »

Kocham to starcze pierdzenie.
Jedyne co będziesz mógł zrobić przeciwnikowi tą super piechotą to obrzucić go obelgami :mrgreen: Przeciez na ta piechotę z wygarem nikt nie zaszarżuje, każdy stanie na bezpiecznej odległosci i bedzie kicał wokół kulając czary, a ty bedziesz sciągał ludki :mrgreen:
Have fun :mrgreen:

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

a teraz to niby nie latają i nie mordują ?

Fluffy, a o żyrkach zapomniałeś ?

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

Fluffy pisze:
No, że tak brzydko powiem, naporowa armia jak ja pie&^%olę... teraz nagle wylewanie żali, że "krasnale nie są mobilne bo wycięli chonotu i popychaczkę"...
Skoro nie wiesz po co jest popychaczka i chonotu to ciężko o jakąs dyskusję.
Spoko, chętnie popatrze jak forumowi wojownicy będą mordować żyrosami dyskowców WoChu. A jak potwierdzi się plotka z działami/klopami D3W to będzie dopiero moc :mrgreen:
Ja wiem co to chonotu i popychaczka. Ty nie wiesz co będzie w nowym podręczniku. Bo pewności, że czegoś podobnego albo i lepszego nie będzie, nie masz. Ja natomiast mam pewność, że tacy wszystkowiedzący ludzie jak Ty skutecznie obrzydzili mi battla na ładnych kilka lat. Widzę, że pod pewnymi względami w środowisku nic a nic się nie zmieniło...
Kocham to starcze pierdzenie.

Nikt z nas jeszcze nie miał booka w ręce a już olaboga jaki ten kodeks słaby bo zabrali nam kowadło, dispelle, scrolle.

a pamiętacie te lamenty- olaboga kowadło tyle punktów a tylko do jednej popychaczki. i jeszcze minimum raz na turniej wybucha. teraz lament że kowadlo nieoplacalne i brak re-rolli sejwa.

ale tego, że lord będzie w stanie coś zabić, że nasza piechota będzie miała wreszcie pierdyknięcie to nikt nie widzi ?

ilu Was rozegrało bitwę na drafcie ETC dopuszczającym nam 5 maszyn z DOC schowanym za wszelkimi górkami, domkami etc którego z uwielbianych przez wszystkich katapek nie można było ugryźć ?

ilu z Was zgrzytało zębami?
ile razy pancerny lord przegrywał walkę bo wyrżnęli mu hamkow wokół?
jak wtedy płakaliście- dajcie nam drugi atak na hamkach.

przyzwyczailiśmy się przez tyle lat grać gunlinem - to pora się odzwyczaić.

ja z radością wyciągam w niedzielę Slayerów.
To oto są mądre słowa.
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Post autor: Kap »

Dla mnie bardzo ważna jest re-edycja i wskrzeszenie armii jakiekolwiek by ono nie było. Nadal będę skupywał stare rzadkie figurki ale wystawię też i nowe regimenty. Zabójcami grałem zawsze, teraz na stole pojawią się też ironbreakerzy ;).

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

flaf, spierdź się po starczemu i nie zapomnij dodać że "bedo nas słonko rzucaly"
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Będąc graczem TK, który kiedyś chciałby zrobić i Dwarfy, zajebiście się czyta to marudzenie :D
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Ja wiem co to chonotu i popychaczka. Ty nie wiesz co będzie w nowym podręczniku. Bo pewności, że czegoś podobnego albo i lepszego nie będzie, nie masz. Ja natomiast mam pewność, że tacy wszystkowiedzący ludzie jak Ty skutecznie obrzydzili mi battla na ładnych kilka lat. Widzę, że pod pewnymi względami w środowisku nic a nic się nie zmieniło...
Panel użytkownika => Opcje => Przyjaciele i wrogowie => Dodaj do wrogów
Proste?
Nie podoba się to nie czytaj. Zostaw sobie tylko posty pełne zachwytu nad nowymi zasadami, ludkami i cenami GW. Nara pa.

Ps: nie zauważyłęm twojej nieobecności w środowisku, pewnie niewiele wnosiłeś :mrgreen:

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Trzeba to uczcić jakimś konkretnym flejmem :mrgreen:
Jestem gotów :mrgreen:
Obrazek

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Ja bardzo niegdyś lubiłem grać na dwóch klockach po 20 slayerów i liczę na to, że będzie to znowu wykonalne:) Mało tego, chyba sobie dokupię 20 z AoW;) Dwa razy 30 slayerów - to będzie coś ;D

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Fluffy pisze:
Kocham to starcze pierdzenie.
Jedyne co będziesz mógł zrobić przeciwnikowi tą super piechotą to obrzucić go obelgami :mrgreen: Przeciez na ta piechotę z wygarem nikt nie zaszarżuje, każdy stanie na bezpiecznej odległosci i bedzie kicał wokół kulając czary, a ty bedziesz sciągał ludki :mrgreen:
Have fun :mrgreen:
co zmienia sie w stosunku do poprzedniej edycji. caly czas na kowadle kules wielkie runy by ruszac trzema oddzialami? domyslam sie, ze nie.
wiec dla nas to nie jest tak naprawde wiele, ze jeden oddzial wiecej sobie nie zaszarzuje. do tego ten 1 cal wiecej na kazdej innej piechocie to nie jest az tak wiele, ba niektorzy nawet nie moga maszerowac. a nie widze nigdzie lamentow: OMG 4 cale ruchu, nigdzie nie dojdziemy i wszyscy beda w kolo nas latac.
przy najlepszym rzucie na szarze mozemy przebiec 21 cali, to nie jest jakas tragedia.
co by nie bylo, wiem, ze nie jestesmy super mobilna armia ale wprowadzenie tego typu szarz w 8 edycji, bardzo zwiekszylo mozliwosci kranoludow.
Fluffy pisze:Ps: "Słonko rzucajo" to bedzie streszczenie najpopularniejszego battle raportu z dwarfami...
powiedz mi jeszcze czy aktualnie (jeszcze) slonko nas nie boli? jak w tym momencie mobilnosc armi wplywa na ucieczke przed vorteksami? co wlasciwie ma sie az tak zmienic, ze slonce bedzie nas karcilo mocniej niz teraz?

@okurdemol
prosze wytlumacz mi, jak rok zarejestrowania na forum wplywa na ogranie czy stwierdzenie, ze dane figurki podobaja sie bardziej lub mniej? i z jakiego to powodu, osobie ktora zarejestrowala sie wczesniej nalezy sie szacunek?
i dlaczego akurat 2008? tym samym skresliles osobe ktora cie najmocniej wspiera.

zrozumcie, ze dwarfy od samego poczatku byly jako armia strzelajaca. nawet w WD pisali, ze nic pod tym wzgledem sie nie zmieni. skad wiec to cale narzekanie, ze znowu bedzie bunkier? ta armia taka wlasnie miala byc.
wiem, ze sporo osob, przy wyborze armi, kierowalo sie wygladem figurek albo ma po prostu lubi dana rase jednak wyzej kolan nie podskoczysz.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Weatherwax
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Weatherwax »

Bocian pisze:Ja bardzo niegdyś lubiłem grać na dwóch klockach po 20 slayerów i liczę na to, że będzie to znowu wykonalne:) Mało tego, chyba sobie dokupię 20 z AoW;) Dwa razy 30 slayerów - to będzie coś ;D
AoW ma dobre modele; krasnoludzkie pakery, ale fajne; jakiegoś proxa w środek (od ścibora krasnal na niedźwiedziu z długim "toporem", szkoda tylko, że w pełnej zbroi siedzi) i na plansze. Sam kupiłem AoW właśnie po to, mam nadzieję, że będzie to miodne.
Wszystko co czytam wygląda dość przyzwoicie, natomiast anty-magia (oraz punktowy koszt modeli) budzi mój niepokój.. chyba, że dostaniemy przerzuty ifek przeciwników - ależ byłoby poruszenie :D ciekawe co wtedy pisano by o naszej oldgramblerce na stratę chonotu i popychaczki :mrgreen:
Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego, ale się myli. Nieważne, jak szybko pędzi, zawsze odkrywa, że ciemność dotarła na miejsce wcześniej i już na nie czeka.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

@Morsereg, tak, masz racje. Ten jeden oddzial na bok czy minersi na tyl to zadna roznica, brak m.r.of challenge nie odczujemy, tych trzech kosci na dispelu tez nie robi roznicy, a tak w ogole to GW jest super, nowe modele sa sliczne i w adekwatnych cenach. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Fluffy pisze:nowe modele sa [...] w adekwatnych cenach. :mrgreen:
Jak dobrze, że dużo wiesz w temacie odlewania... będziesz mógł zrobić tańsze i ładniejsze :)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Dźwiedź
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: Dźwiedź »

Jakoś inne firmy robią tańsze i ładniejsze... Czyżby kradziono surowiec i formy od GW, a może poprostu Genialny Wydawca dyma swoich klientów? :D
Ostatnio zmieniony 11 lut 2014, o 18:18 przez Dźwiedź, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

zrozumcie, ze dwarfy od samego poczatku byly jako armia strzelajaca. nawet w WD pisali, ze nic pod tym wzgledem sie nie zmieni. skad wiec to cale narzekanie, ze znowu bedzie bunkier? ta armia taka wlasnie miala byc.
To tak jakby gracze brety płakali ,że armia za bardzo kawaleryjska :D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Dźwiedź pisze:Jakoś inne firmy robią tańsze i ładniejsze... Czyżby kradziono surowiec i formy od GW, a może poprostu Genialny Wydawca dyma swoich klientów? :D
Inni wydawcy robią też fajniejsze systemy, może czas byś zaczął grać w ich gry i kupował ich figurki?
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Dźwiedź
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: Dźwiedź »

Już zacząłem, a przed porzuceniem całkowicie systemu wstrzymuję się do wydania nowego booka (a nuż nie będę musiał kupować figurek które nie zasługują na to by je kupić)... :wink:

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Dźwiedź pisze:Już zacząłem, a przed porzuceniem całkowicie systemu wstrzymuję się do wydania nowego booka (a nuż nie będę musiał kupować figurek które nie zasługują na to by je kupić)... :wink:
by nie musieć grać nimi w grę, która na to nie zasługuje...



Gotowi na foty z booka? Jutro powinny zacząć dochodzić paczki do sklepów od GW ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Dźwiedź
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: Dźwiedź »

To czy zasługuje, czy nie będę mógł osądzić za kilka dni, jak zobaczę kompletne zasady...

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

slayerzy? skirmish? chciałeś powiedzieć eteryczni.

ed. flaf teraz twoja kolej na trolla.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

ODPOWIEDZ