Zsyp z RUMorsów...

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RedSkull
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Litzmannstadt,Navarro,Misty Mountain

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: RedSkull »

Grichalk pisze:
Podręcznik pojawi się w weekend czy w weekend można go dopiero zamówić ?
w sobotę preorder, więc podręcznik dopiero za tydzień :(


edit.

SMH wszystko popsuł, a dałoby sie jeszcze kogoś wkręcić :(
Z tym wkręcaniem bym uważał.... Bo np. wierny gracz DF upija sie na śmierć z niepewności i rozpaczy [bo został wkręcony] a potem Policja puka (*Bo umarł ojciec 7ga dzieci itp).
To tak nawiasem.

BREAKING NEWS - [CENZURA] ZABRALI NAM runę re-rolla ASV? #-o #-o [-X :evil: [BB Forum]
Ostatnio zmieniony 11 lut 2014, o 21:11 przez RedSkull, łącznie zmieniany 1 raz.
Pokój to zawieszenie broni pomiędzy dwiema wojnami.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

panterq pisze:Jest jedna rzecz która nie daje mi spokoju. Saldiven uparcie mówi, że nie ma runy dającej przerzut save'a, a przynajmniej on takiej nie zauważył.
Jeśli to prawda, to bylibyśmy jedyną armią w battle'u, która nie ma opcji przerzucania armor save'a...
Spoko, zaraz jakiś mędrzec ci wyjasni żebyś nie piszczał, bo to dla twojego dobra i to kolejny zakamuflowany plus w armii :mrgreen:

Awatar użytkownika
RedSkull
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Litzmannstadt,Navarro,Misty Mountain

Post autor: RedSkull »

panterq pisze:Jest jedna rzecz która nie daje mi spokoju. Saldiven uparcie mówi, że nie ma runy dającej przerzut save'a, a przynajmniej on takiej nie zauważył.
Jeśli to prawda, to bylibyśmy jedyną armią w battle'u, która nie ma opcji przerzucania armor save'a...
Jeśli to prawda to zróbmy ŻYROSY z Balsy/lego ect.

TAKIEGO WAŁA dla GW jak POLSKA CAŁA :!: Okradają nas z Runy Wyzwania, Anvila i teraz to, nie wspomne o badziewnych przedmiotach - DLACZEGO VC MOGĄ MIEĆ NAJLEPSZY MIECZ W GRZE? [ Ta Wyjąca Klinga] A my nie możemy mieć młota z AP,KB,HKB,Flaming,Siłą10,D6Ran i za każdą ranę dodatkowe D6 ataków?

[-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
Ostatnio zmieniony 11 lut 2014, o 21:15 przez RedSkull, łącznie zmieniany 2 razy.
Pokój to zawieszenie broni pomiędzy dwiema wojnami.

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

I druga sprawa - przyglądaliście się jak wygląda hełm nowego runelorda? :lol2: chyba będzie sobie te runy kuł na głowie
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
RedSkull
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Litzmannstadt,Navarro,Misty Mountain

Post autor: RedSkull »

Uprzejmnie proszę moderatora o wykopanie pana Kordelasa i danie "banana" na zamówienia broni z kuźni Krasnoludów dla Imperium.

Drogi Panie Kordelas - 99% graczy DF (wtym ja) zaczyna dostawać Ku------cy i dalsze granie nam na nerwach skończy się wpisanem człeczyn do Księgi Uraz.

VC ma super miecz, WoCH też niezły miecz, HE - uber sztandar....... a my Co? GORSI?

:( :( :( :( :( :( :( :(
Pokój to zawieszenie broni pomiędzy dwiema wojnami.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

RedSkull pisze: VC ma super miecz, WoCH też niezły miecz, HE - uber sztandar....... a my Co? GORSI?
A skądże - mamy za to śliczne figsy, najśliczniejsze ze wszystkich armii :mrgreen: :wink:

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

RedSkull pisze:Uprzejmnie proszę moderatora o wykopanie pana Kordelasa i danie "banana" na zamówienia broni z kuźni Krasnoludów dla Imperium.

Drogi Panie Kordelas - 99% graczy DF (wtym ja) zaczyna dostawać Ku------cy i dalsze granie nam na nerwach skończy się wpisanem człeczyn do Księgi Uraz.

VC ma super miecz, WoCH też niezły miecz, HE - uber sztandar....... a my Co? GORSI?

:( :( :( :( :( :( :( :(

Dzięki Ci za taką intrygującą odpowiedź ;)

A tam! Każda armia dostaje jakieś śmieci do gry ,np moje wozy cygańskie albo kapitan ,który wygląda jak zwykły Greatsword (nie mówiąc o inżynierze ze złomem poupychanym gdzie się da...) ale to nie miejsce na takie narzekania o innych armiach... sam ubolewał nad niektórymi nowymi dwarfami. :evil:

Ech... takie to już granie z tym GW
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Oglądałem sobie przed chwilą nowe ludki na stronie GW iiii... muszę powiedzieć, że plastikowy ludek za 65 ziko to jest już niemoralne. Naprawdę jestem mocno zniesmaczony tą sytuacją, a z pełną mocą dotarło to do mnie kiedy obejrzałem tę małą wypraseczkę z runsmithem (który byłby naprawdę niezłym figsem gdyby nie hełm w stylu Tau)
Obrazek

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

ej wiecie co? to może dostaniemy + 100 pkt!!!!! =D>
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

loko pisze:ej wiecie co? to może dostaniemy + 100 pkt!!!!! =D>
Albo od razu dostęp do wszystkich lorów :mrgreen:
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Samael pisze:
loko pisze:ej wiecie co? to może dostaniemy + 100 pkt!!!!! =D>
Albo od razu dostęp do wszystkich lorów :mrgreen:
I regenke. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

a najlepiej nabić ich tyle coby WE na samą myśl o dogonieniu nas rozbolała głowa
WE jest cisza na forum i tam się nic nie dzieje...temat ma 32 strony i jak dojdzie do 60 to będzie huk :D

Tutaj chyba padają wszelkie rekordy narzekania na słabość booka i nadchodzących zmian :D

Nasz book jest tak słaby, że cokolwiek by nam nie dali to i tak będzie na mega PLUS :mrgreen: :mrgreen:
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Scisca
Wałkarz
Posty: 98

Post autor: Scisca »

A mnie się póki co nowy book podoba. Coraz bardziej przypomina mi pierwszy book z VI edycji, czyli mój ulubiony ;) Słaby był - jasne, ale dało się radośnie grać usiłując coś zmajstrować ofensem i tak po prawdzie, to nieliczni gracze, którzy szli w ten ofens mieli lepsze wyniki od bunkrujących się defensiarzy. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie :) Mnie tam do gunline'u nie ciągnie ani trochę, mam tylko nadzieję, że IX edycja wejdzie w miarę szybko i przystopuje innym magię, żebyśmy mogli złapać oddech w pogoni za przeciwnikiem :D Nie planuję tym wygrywać masterów, ale myślę, że będzie można fajnie sobie krasiami pograć :)

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

Darujcie sobie jeden z drugim.
Arbiter.
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

A moim zdaniem tylko ktos grajacy krasiami ma prawo na narzekanie na nie. :roll:
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Darujcie sobie jeden z drugim.
Arbiter.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

fluf i bananovicz mam nadzieje że tak tego nie zostawicie. 8) a i nie słuchaj flafa że nie czyta twoich postów , ja mu je podeśle :mrgreen:
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Morsereg pisze:
Filup pisze:Delikatna roznica polega na tym, ze przedtem mieli do dospozycji rune cho-no-tu i popychaczke.

Ja na prawde nie rozumiem skad u was taka wiara, ze zyrosy beda game breakerem...
cala swoja gre kranoludami opieraliscie tylko na dwoch rzeczach?
nicz dziwnego, ze teraz tak placzecie, skoro wam je zabrali. w koncu teraz bedzie trzeba ruszyc glowa by cos powalczyc.
a nie przeciez przeciwnik ze swoim Mv4 nas bedzie wymijal wiec do walki nie dojdzie. :roll:
Qrwa ludzie... nie cala gre, tylko OGRANICZENIE MOBILNOSCI PRZECIWNIKA!

Ja pierdziele....

Dobra, wiecej sie nie odzywam, wszytko i tak wyjdzie po paru grach,
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

nie ma problemu - spróbujemy choć sensu za bardzo nie widzę.

nie od dzisiaj robię krasiowe rozpy i wątpię żebyś mnie czymś zaskoczył.
Sezon 2015:
VC 5/2/3
WE 22/2/2
Mishima 19/0/1
Ludzie Pustkowi 4/1/1

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Filup pisze: Dobra, wiecej sie nie odzywam, wszytko i tak wyjdzie po paru grach,
coś podobnego czytałem jakieś 20-30 stron wstecz :wink:
Obrazek

ODPOWIEDZ