Gyrobomber jako Gyrocopter

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GrzesiU^^
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Gyrobomber jako Gyrocopter

Post autor: GrzesiU^^ »

Witam, mam pytanie co do kwestii masterów i innych turniejów. Czy modele bombowców mogą robić za zwykłe gyrocoptery? [ właśnie zaczynam sklejać coptery i wyglądają okropnie w porównaniu do bombowców, wolałbym mieć ładniejsze modele na stole :D]

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

z tego co słyszałem, da sie to skleić tak, żeby były modułowe i po odłączeniu ogona masz to albo to.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Potwierdzam, ogon modelu siedzi dość mocno, w razie czego wystarczy ewentualnie zrobić jakieś piny/magnesy. Po prostu model 2 w 1.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
GrzesiU^^
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: GrzesiU^^ »

Tak, ale a) bombera śmigło i coptera są różne, wole jak model ma 2 śmigła eg bomberowy. b) :D to nie odpowiedź na moje pytanie. Nie chce mieć krótkiego, beznadziejnego ogona w ogóle :D, tylko same bombowo wyglądające coptery. Z resztą już za późno bo bomber sklejony ;p i wszystkie w armii tak skleje prawdopodobnie, albo zrobie mix, a jak sędzia nie dopuści na turniej trudno... taki turniej się ominie :D

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

Tez zastanawiałem się, czy nie odciąć bombek i zrobić żyrokopter z tego modelu.
Ja tu tylko sprzątam.

Awatar użytkownika
GrzesiU^^
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: GrzesiU^^ »

Panie! :D te bombki dodają klimat, lipa by było je odcinać, by mieć tylko przedłużony ogon

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

bomby tez można zrobić na magnesach przecież -.-
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Sądzę że na 99% turniejach przejdzie spokojnie - dla przykładu czym jest stary ponton z 6ed ? Gyrobomberem czy zwykłym, a na 100% ludzie którym nowy model nie przypadł do gustu będą go używać jako to i to. To trochę tak jak z tym ze masz koleżków z tarcza i hand weaponem a wystawiasz ich jako kolesi z 2-rakiem - nikt nie ma nigdy pretensji lecz zawsze przed bitwą warto przypomnieć przeciwnikowi ze to np. gyros a nie bomber (jeśli leniwiec nie spojrzy w rozpe).

Co do bombowca mam to samo odczucie - skleiłem już bombowca bo wygląda fajnie (za to zwykły jest obrzydliwy) a testowanie pokaże co jest fajniejsze :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Jedyna uwaga, jeśli mogę coś dodać. Fajnie by było, aby Żyrobombowce i Żyrokoptery, jeśli w rozpisce uwzględnione są oba, jakoś się od siebie odróżniały po prostu ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Mój ponton robi za bomber:D nikt się nie przyczepia, bo żyrki to stare 5 ed gokarty
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

pingu pisze:Mój ponton robi za bomber:D nikt się nie przyczepia, bo żyrki to stare 5 ed gokarty

Mam tak samo =D>
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

ODPOWIEDZ