Thorgrim, daje rade czy zasysa??

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Thorgrim, daje rade czy zasysa??

Post autor: Slayer Zabójców »

Romendakil pisze:Jak najbardziej istniał przedmiot z 4 runami (w tym 2 mistrzowskie), jednak nie znajduje się on obecnie w posiadaniu krasnoludów.
Możesz powiedzieć co to było? Bo właśnie tak myślałem, że kiedyś istniał taki przedmiot, gdzie nawet było wyszczególnione, że posiada on 4 runy co jest wyjątkiem, lecz teraz nic nie mogłem znaleźc.
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Ok, kiedy to było i jaki to bohater/przedmiot?
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Romendakil
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Romendakil »

Był to Ghal Maraz stworzony przez kowala Skalfa Blackhammera dla Najwyższego Króla.
Młot ten będzie bardziej znany jako młot Sigmara.

4 runy miał w czasach 6ed podręcznika Imperium noszony przez Karla Franza. Jak wygląda obecnie nie mam pojęcia. Bardzo możliwe, że zupełnie inaczej, na podobnej zasadzie jak co edycję zmienia się topór Grimnira.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Romendakil pisze:Był to Ghal Maraz stworzony przez kowala Skalfa Blackhammera dla Najwyższego Króla.
Młot ten będzie bardziej znany jako młot Sigmara.

4 runy miał w czasach 6ed podręcznika Imperium noszony przez Karla Franza. Jak wygląda obecnie nie mam pojęcia. Bardzo możliwe, że zupełnie inaczej, na podobnej zasadzie jak co edycję zmienia się topór Grimnira.
Obecnie Ghal Maraz automatycznie wounduje, no armour saves allowed, multiple d3 woundy.

Naturalnie w dalszym ciągu dzierży go imperator Karl Franz.
Obrazek

ODPOWIEDZ