Andrzej lepi

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Re: Andrzej lepi

Post autor: LoudLord »

Garland the Ironfart pisze: P.s. spiesz sie, chłopaku bo MON rozpisuje konkurs na śmigłowiec szturmowy dla naszej armii :D
:twisted: To raczej nie ma się co spieszyć, bo parę[naście] lat może to potrwać...

Dahar, o te na szarym mi chodziło, dzięki, żeś mię uspokoił 8) Te na obręczach to i spod tynku byłoby widać :)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Dahar
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Dahar »

Garland the Ironfart pisze:Pytam o żyrka. Nie mówię że bym kupił dwieście ale pomyślałbym na pewno. Więc nie wiem czy myślisz o rynku, czy swojej półce.

P.s. spiesz sie, chłopaku bo MON rozpisuje konkurs na śmigłowiec szturmowy dla naszej armii :D
Jeżeli żyrek wyjdzie tak że nie będę się za niego wstydził to trafi on do sprzedaży.

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

coś mi się zdaje, że jesteś na dobrej drodze =D>
pokombinuj z alternatywnymi pilotami (chociaż różne głowy)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

mnie ten zyrek jakos nie pasuje - nie podoba mi sie. chodzi mi tutaj o koncepcje. motyw zyrka zrobionego z beczki do mnie nie przemawia.
nie mowie o wykonaniu, bo to jest dobre. wiem, ze sam bym tak nie ulepil i podziwiam ludzi ktorzy maja, moze nawet nie talent (nie mowie tutaj o tobie), ale chec bawic sie green stuffem :).
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

etam zajebisty żyrek powstaje.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Dahar
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Dahar »

Morsereg generalnie rzecz ujmując jak zapędzałem krasnoludzkich inżynierów do budowy żyrka z beczki też kręcili nosami... ale twierdza oblężona mury do połowy rozebrane a po pomoc jakoś trzeba lecieć jak mus to mus :P

ODPOWIEDZ