Fyreslayers

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Re: Fyreslayers

Post autor: Stan »

#-o
Jak chcesz grać w 9ed to przy każdej jednostce masz napisane, jaki jest rozmiar podstawki.
I taki ma być. Koniec kropka.

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Nie, odrazu w pierwszym poście mówił że chodzi o 8ed.
Bardzo to Ci zaszkodzi jak zostawisz na okrągłych lub wstawisz na większe kwadraty. Tak jak już pisałem wczesniej, no i wszystkie niejasności zawsze będą rozpatrywane na Twoją niekorzyść.
Warhammer to nie seks, tu rozmiar ma znaczenie [-X .
Tak samo wygląda sytuacja ze wszelakimi konwersjami lub nowymi modelami starych figurek.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to np. Archaon, który kiedyś był na podstawce kawaleryjskiej, a potem ( ostatni wzór z przed AoS ) na kwdracie 40x40. Tak sobie wymyśliło GW i wszystkich to je€&#@e czy wystawisz ten dany wzór, poprzedni czy własną konwersje. Ważne żeby podstawka się zgadzała. Etc dlatego wprowadziło podstawki pod war machiny, bo wszystkie akcje jakie wykonujesz liczą się do i od podstawki.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

1. Wyobraź sobie obrót takim prawie dwa razy szerszym oddziałem przy marnej wartości ruchu krasnoludów.
2. W przypadku starcia z inną jednostką przeciwnik będzie miał więcej modeli które będą biły twoje krasie, a nie na odwrót, jak jest w przypadku małych podstawek. Wielkość podstawki to część balansu, a chcesz na własne życzenie pogorszyć sobie sytuację.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

walnij tym dopakowanym skałki na ktorych beda stali. wtedy moga machac lapami do woli jak będą ponad resztą modeli w regimencie.

ODPOWIEDZ