1001 krasnoludzkich domowych sposobo na pokonanie .....

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Re: 1001 krasnoludzkich domowych sposobo na pokonanie .....

Post autor: Slayer Zabójców »

Wydaje mi się, że 5 slayerów to lepsza opcja, vengensi za szybko spadaja z dystansu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

Grałem ostatnio z DE duzo magi duzo strzelania dwa małe klocki , smok , pegaz , hydra no I 3 bolce . Pierwsza tura I moje działo zniszczone (jedyne). No I koniec elfy uciekaja I strzelaja, zanim gdziekolwiek doszedlem to moje klocki zostazy okrojone o polowe ( zaczne brac baner 5 vard na strzały).
Pytanie jest takie jak sie mozna bronić przed magia I czy da sie wygrac bez altyleri.
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Merrol pisze:Grałem ostatnio z DE duzo magi duzo strzelania dwa małe klocki , smok , pegaz , hydra no I 3 bolce . Pierwsza tura I moje działo zniszczone (jedyne). No I koniec elfy uciekaja I strzelaja, zanim gdziekolwiek doszedlem to moje klocki zostazy okrojone o polowe ( zaczne brac baner 5 vard na strzały).
Pytanie jest takie jak sie mozna bronić przed magia I czy da sie wygrac bez altyleri.
A ile miałeś żyrków / Grudge Busterów? ;)

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

Dwa bombery jeden spadł w drugiej turze drugi wytrwal do 5 buster nie uzywalem jeszcze caly czas mi chodzi po glowie ale chyba holdzi sa lepsi
eMperem
Fear is the path to the dark side

ODPOWIEDZ