Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Re: Galeria Krasnoludów

Post autor: wojo1410 »

Od ostatnich zdjęć mojej armii minął prawie rok. To był dobry czas dla moich krasnoludów. Kilka wygranych bitew, kilka drobnych porażek na polu bitwy, dzięki którym moi brodaci generałowie zdobyli kolejne doświadczenia. Sama kolekcja rozrosła się o wiele brakujących modeli a liczba pomalowanych brodaczy również wzrosła. Wprawdzie przez 12 miesięcy planowałem pomalować troszkę więcej ale i tak jestem zadowolony z tego co udało się zrobić.

Najbardziej cieszy mnie regiment włóczników który nie dość, że nabyłem to jeszcze pomalowałem. Regiment jest pierwsza klasa bo każdy koleżka w oddziale jest inny. Kolejnym dobrym nabytkiem (dzięki obrotności mojego brachola), który również pomalowałem był Swivel Gun i stary Flame Cannon oraz limitowany Bugman na beczkach w oryginalnym blisterku pachnącym jeszcze 2003 rokiem. Udało się również pomalować kupioną rok temu plastikową armatę, organki i Gyrobomber z 8 ed. Pomalowałem też regiment Ironów z 5 edycji i dwóch kupionych metalowych inżynierów z chyba 7 ed. Do pomalowanych figsów dołączył również jeden z dwóch kupionych demon slayerów. Obecnie maluje klocek kupionych niedawno plastikowych hammerersów z 8 ed.

Jeśli chodzi o same zakupy to ograniczenia finansowe nie pozwoliły kupić wszystkiego co chciałem, ale mam zamiar jeszcze długo pożyć więc jest czas na rozbudowę armii. Oprócz wyżej wspomnianych zakupionych modeli które już zdążyłem pomalować udało mi się jeszcze kupić kompletny regiment piratów, balistę i armatę chyba z 7 ed., jednego z brakujących starych kuszników, jednego doom seekera, jeszcze jednego inżyniera chyba z 7 ed., dwóch zabójców gigantów oraz command group slayerów których jeszcze nie miałem, dwóch rannych krasnoludów i co najważniejsze: 10 hammerersów z 5 ed. Dzięki czemu został mi już tylko jeden model do kupienia, żeby zamknąć regiment. Regiment Imperial Dwarfs rozrósł się o kolejne 8 modeli ale wciąż trochę brakuje do uzbierania przynajmniej 20 a cel jest taki, żeby każdy model w regimencie był inny. I na samym końcu doszło jeszcze 5 starych dobrych clansmenów. Brakuje mi już tylko 2 modele do zamknięcia regimentu na ładną 20tkę gdzie też każdy brodacz będzie inny.

Efekt na dzień dzisiejszy jest taki:

Obrazek

Obrazek

Poniżej link do mojej galerii:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 7&start=80
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

Runlord homemade

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 1 lis 2017, o 22:38 przez Merrol, łącznie zmieniany 2 razy.
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Rany dawno mnie tu nie bylo!

Fajnie ze forum Kraskowe nadal dziala. Jako ze poczulem ostatnio troche weny, to skonczylem zyrka i postanowilem sie podzielic swoja radoscia:

Taki oto Zyrek na Ogarze Chaosu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I drugi:

Obrazek

Przepraszam ze bokiem, na szybko wrzucam z pracy ;p

pozdrawiam!
Filup
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2018, o 14:06 przez Filup, łącznie zmieniany 7 razy.
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Obrazek

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

10 punktów dla wind_sowera za kota. Faktycznie trzeba trochę głową kręcić na zdjęciach i Merrola i Filupa.

Merrol zrób zdjęcie tego Kowalskiego z trochę większej odległości tak, żeby objęło ładnie całą figurkę bo jakoś mam problem z ogarnięciem jak on wygląda w całości.
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

Poprawione i jak
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Witam,

Taki sobie klocek Longow (Greatbeardow) sobie wlasnie robie:

Obrazek

Taka mieszanka plastikow i starych metali i pare fillerow (lubie fillery). W zalozeniu bedzie 30 w oddziale (liczac fillery).

Na razie mam 12 (a raczej 8, bo 4 maluje ;p) ;)

pozdro!
Filup
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Witam,

Przybylo 3, z fillerem 4.

Obrazek

Czyli teraz jest na serio 12:

Obrazek

I szybko od przodu:

Obrazek

Pozdrawiam!

Filip
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Post pod postem, za co przepraszam ;)

Robie mala przerwe od longow (doszlow tym czasie 2 kolejnych), bo dobrze robic moim zdaniem przerwy w malowaniu identycznych figurek.

W ramach przerwy zrobilem sobie kowadlo.

Jako ze nie jestem fanem orginalnego kowadla z GW, chcialem sam cos zrobic. Dlugo szukalem nadajacego sie modelu malego kowadelka do przerobienia... w koncu postanowilem podjac probe zrobienia go od podstaw. Wzialem kawalek drewna, nozyk i zabralem sie na "rzezbienie" ;)

Wystrugalem sobie kowadlo, umiescielem na podstawce z balsy, lekko zmodyfikowalem RS'a z finecasta zeby pasowal, dodalem pare szczegulow i voila (czy jak to sie tam pisze ;p):

Po struganiu:

Obrazek

Z kowalem:

Obrazek

I pomalowane... czeka na kowala:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie jest to dzielo sztuki, ale jestem zadowolony. No i nikt mi nie zarzuci ze nie mam konwersji w armii (mimo ze caly moj klocek hamkow to konwersja ;p).

pzdr!
Filup
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Według mnie wygląda świetnie =D>

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Super robota =D>
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Podziekowal! ;) Mam nadzieje maznac RSa w weekend.
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Przepraszam za post pod postem, ale jak zrobilem edit to zdalem sobie sprawe, ze nikt nie rzuci okiem bo sie data postu nie zmieni ;)
A ze jestem prozny to czekam na komplementy ;p (a tek serio to na krytyke ;) ).

No wiec:
Ladnych pare weekendow dalej... ;) Ale w koncu sie udalo:

Obrazek

I drugiej strony:

Obrazek

A przy okazji paru longow/greatbeardow udalo sie zrekrutowac:

Obrazek

Obrazek

A ze sztandar zawsze wszystko zaslania, to linie 2 do 4 z oddzialu:

Obrazek

Pozdrawiam.
Filup
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Urizjel
Plankton
Posty: 1

Post autor: Urizjel »

To ja też wrzucę swoje mazianiny. Generalnie cały czas uczę się malować. Jeszcze spoooro przede mną. Będę wdzięczny za komentarze i uwagi! Pozdrowionka!

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9fbefd8539c9934c
Obrazek

https://www.fotosik.pl/zdjecie/c4f3147c26688155
Obrazek

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/6d9c296719b938c4
Obrazek

https://www.fotosik.pl/zdjecie/f219afbc9e643100
Obrazek

https://www.fotosik.pl/zdjecie/8ee2ac01a56e7b4f
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Bardzo ładnie :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Uriziel, bardzo czyste malowanie, podoba mi sie.

Lubie tez jak figurki nie sa zbyt 'kolorowe', wole stonowane kolory... twoje fajnie sie prezentuja ;)

Wlozyl bym troche wiecej serca w podstawki. Kiedys robilem tak jak ty, zasadniczo jeden kolor i trawa. Przylozenie sie troche do podstawek daje bardzo dobre efekty dla samych figurek, a te masz bardzo ladnie pomalowane, wiec mysle ze by sie oplacilo troche poswiecic na to czasu.

Fajnie ze ci sie udalo tak ich postawic, bo z tymi starymi to jest straszna masakra zeby sie miescili jeden obok drugiego ;)

W kazdym razie, klasa! ;)
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Pare kraśków ostatnich:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Garland the Ironfart
Chuck Norris
Posty: 399
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Garland the Ironfart »

Klasa. Wręcz modelowo. I widać styl i charakter armii jak całość. Hats off!

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

To teraz Scibor :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Takiego sobie wariata stworzylem i pomalowalem (jako konwersja slayera na berserkera, czy jak oni tam sie zwa teraz ;) )

Obrazek

Obrazek

I pomalowany wyszedl tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No, tak mniej wiecej. Troche kolory zbledly na zdjeciu, ale coz...

Planuje jeszcze jednego zrobic nieco innego, bo gram przewaznie na 2 ;)

pzdr
Filup
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

ODPOWIEDZ