Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

to akurat jest jedna z mniej udanych prac Jara. a ma on w swojej galerii naprawdę zacne krasnoludy, polecam.
Obrazek

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

wygląda jak bonsai :)

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

fajny..chociaż:
a) brakuje pomarańczowych włosów, byłby fajny kontraścik do ciemnej figurki :D
b) nogę powinien trzymać na głowie smoka albo czegoś podobnego...

dla wiadomości brodatych braci, robi się Drednot Mk II. Tym razem z kolanami i ogólnie lepszym wyglądem. za uzbrojenie będzie miał wiertarkę (do walki wręcz), zasięgową działko/palnik (nie mogę się zdecydować) :D

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

a ten?

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

a ten?

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Mi osobiscie nigdy ten slayer sie nie podobal..
Po pierwsze ten nmm taki jakis high elficki.. moze i fajnie zrobiony od strony technicznej, ale nijak mi tutaj nie pasuje..
Po primo slayer bez wyrazistej, pomaranczowej brody? :)
Zbyt mi tutaj sie zlewa kolo skory, wlosow i ten nieszczesny zloty nmm..
No ale od strony technicznej naprwade swietna figurka. Marudze tylko na dobor kolorow.
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

ale nie można ciągle tak z tym pomarańczowym, zajrzyjcie do galerii Sławola na Chest of Colors i powiedzcie czy to jest kiepskie?

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

IMO?
nie widziałem brzydszego slayera nigdy chyba... To wygląda jakby malował 7 latek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no fakt... nie powala... a slayerzy to wściekły pomarańcz i nic innego... najwyżej jakieś akcenty ale nie za dużo :p
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

IMO kiepska ta figurka, nie bardzo jest co pokazywać.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

to też?!

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

Malowanie jest w porządku(a szczególnie podoba mi się ten goblinek), ale czarny po prostu nie pasuje do slayerów. No i skóra jest moim zdaniem zbyt blada. A tak w ogóle, to tą maszynką można grać i czy są do niej jakieś zasady?

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Chłopaki, mam nadzieję, że się myle ale jeśli nie to nie zdawałem sobie sprawy z bezmiaru krasnoludzkiej konserwy :wink: Pamiętam parę lat temu szok i społeczny sprzeciw wzbudzał każdy elf, który nie biegał w białym prześcieradle. Przez te parę lat wiele się zmieniło i coraz więcej graczy stara się by ich armia jakoś ciekawie, "niepodręcznikowo" wyglądała.
Chcecie powiedzieć, że slayer musi mieć pomarańczowe kudły, bo tak jest w podręczniku? Proszę napiszcie, że to nieprawda :roll:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Chcecie powiedzieć, że slayer musi mieć pomarańczowe kudły, bo tak jest w podręczniku? Proszę napiszcie, że to nieprawda Rolling Eyes
bo tak jest we fluffie slayera ;) slayer bez pomaranczowej geby wyglada jak niebieski ork ;)

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Nilgar pisze:Chcecie powiedzieć, że slayer musi mieć pomarańczowe kudły, bo tak jest w podręczniku? Proszę napiszcie, że to nieprawda :roll:
Nie musi, ale pokazałeś naprawdę przeciętne figsy więc nikt się nimi nie zachwyca.
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

kurka_z_podworka pisze:
Nilgar pisze:Chcecie powiedzieć, że slayer musi mieć pomarańczowe kudły, bo tak jest w podręczniku? Proszę napiszcie, że to nieprawda :roll:
Nie musi, ale pokazałeś naprawdę przeciętne figsy więc nikt się nimi nie zachwyca.
no niestety tu się zgodzę...

A co do slayerów to jednak krasnoludy to najbardziej konserwatywna rasa więc niech Cię nie dziwi, że nie lubimy jak ktoś nie przestrzega świętej tradycji przodków ;)


EDIT:
zapraszam
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=343810#343810

WIP mojego klocka Longbeardów :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

EMO Slayerzy :( :(

Pancur pomarańczowy musi być i tyle :D

W dawnym 5 edycyjnym kodeksie jeden koleś z eavy Metal napisał: malując brody krasnoludom, pamiętajcie- broda MUSI kontrastowac z resztą modelu

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

kurka_z_podworka pisze:
Nilgar pisze:Chcecie powiedzieć, że slayer musi mieć pomarańczowe kudły, bo tak jest w podręczniku? Proszę napiszcie, że to nieprawda :roll:
Nie musi, ale pokazałeś naprawdę przeciętne figsy więc nikt się nimi nie zachwyca.
zgadzam się w 100%

nie chodzi o te brody, tylko malowanie jest takie o se, słabe IMO

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Jacuchna pisze:Malowanie jest w porządku(a szczególnie podoba mi się ten goblinek), ale czarny po prostu nie pasuje do slayerów. No i skóra jest moim zdaniem zbyt blada. A tak w ogóle, to tą maszynką można grać i czy są do niej jakieś zasady?
maglowane było na tym forum setki razy - można grac normalnie legalnie
Malakai Makaisson's Goblin-hewer

http://ca.games-workshop.com/CommunityN ... erarmy.pdf

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

Dzięki. Nie chciało mi się sprawdzać, czy ktoś już o tym napisał i dla tego napisałem tutaj :wink: .
Chcecie powiedzieć, że slayer musi mieć pomarańczowe kudły, bo tak jest w podręczniku?
Nawet nie chodzi tutaj o podręcznik, ale o samą historię slayerów. Jak to napisali w podręczniku "farbują włosy na jasny pomarańcz i usztywniają je świńskim sadłem, by stercząc budziły strach" :D . Pewnie dla wielu nie jest to zbyt istotne, ale dla mnie to jest w tedy jakieś takie klimatyczne :wink:

ODPOWIEDZ