Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Nilgar pisze:powiedzcie czy to jest kiepskie?

Obrazek
Nilgar pisze:to też?
Szczerze? Potrafię lepiej :P

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Szczerze? Nie wiem co ten model robi w ich galerii :roll:

Ja sam, jeśli chodzi o malowanie, jestem raczej słaby ale też chyba potrafiłbym lepiej (a przynajmniej mój model bardziej mi się podoba).

Co do koloru brody slayerów. Niebieski ork to bardzo dobry przykład. Oni sa poprostu pomarańczowi i już :wink:

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

A ja czekam, aż ktoś dopuści się najwyższego swiętokradztwa za które krasnoludzka brać chwyci za topory i pogna by pomścić tą zniewagę w strumieniach krwii....
Czekam aż ktoś zrobi.... slayera z różową brodą i irokezikiem :D
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Koledzy Gotreka, mieli irokezy w różnych kolorach - dopiero teraz sobie przypomniałem 8)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

no taaa... ale tylko Steg ;p Miał szarego irokeza, ale to pewnie żeby tak się w oczy nie rzucać i móc coś spokojnie podharcerzyć :wink:
Białej brody Malakaia chyba nie liczysz ? Irokeza miał pomarańczowego :twisted: Aaaa, no i nasz muskularny, idiotyczny ulubieniec z trzema gwoździami schowanymi w wiadrze wódki... Fakt, były kolorowe... Ale Snorri sięnie liczy ! :P

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

dokładnie... były tylko 2 takie przypadki z czego jeden nie miał włosów tylko gwoździe więc tradycji nie łamał a drugi był dosyć specyficznym osobnikiem.

A poza tym nawet ze względów estetycznych... pomarańczowe irokezy wyglądają świetnie, sprawiają, że jednostka się wyróżnia na tle armii. Więc skoro świetnie wyglądają i przy tym trzymamy się fluffu to po co kombinować? Pamiętaj... prawdziwy krasnolud to tradycjonalista ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Coś znalazłem - może większośc widziała, ale warto wrzucić do galerii

Obrazek
LINK do CoolMini

Dla mnie bomba, zawsze chciałem zobaczyć balon krasnoludzki zrobiony, przez kogos kto zna się na rzeczy - jest kapitalny...
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

:shock: Jaki odjazd! Ja jeszcze tego nie widziałem.

A mnie zawsze zastanawiało, co ten pan trzyma:
Obrazek

I jeszcze jak go szukałem, to coś takiego znalazłem:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

Anvil wymiata :twisted: Wykonanie nie jest może mistrzowskie (zdecydowanie schludne i porządne), ale sam pomysł powala :)
putoa alasti avantoon! :wink:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Anvil kozacki, przydałoby się jeszcze dwóch slayerów z gitarami jako strażników :lol2:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

To jest perkusista zespołu SLAYER :wink:

A ten model Runeshmita nigdy mi się nie podobał. Wygląda jakby się rzucał z przepychaczką do kibla na wyjątkowo zapchaną toaletę :?

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

To jest perkusista zespołu SLAYER
:lol2:
tylko właśnie nie wiem, co ten runesmith trzyma. To jest różdżka, czy co?

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

No to też właśnie piszę, że on trzyma przepychaczkę do kibla :wink:

W jednym sklepie to kolo był opisany jako "Runeshmit with great weapon" czy jakoś tak...

Pasztet
Plewa
Posty: 7

Post autor: Pasztet »

Nie wiedziałem czy zapytać tu, czy w "Forum Mistrzów Tuningu", jednak doszedłem do wniosku, że krasnolud wie najlepiej.

Chodzi o to, że zamierzam stanąć na czele armii krasnoludów i zastanawiam się nad schematem kolorystycznym. Wymyśliłem taki komando khaki - biały, ale czy szare brody, pancerz i skóra nie będzie się z tym zlewać? Ewentualnie myślałem nad takim stonowanym, zgniłym zielonym. Co myślicie, wspomożecie?

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Masz rację, to może się zlewać. Z zielonym jest lepiej. Kraski fajnie wyglądają jak się wożą w zieleniach. Zielono biały też może być ciekawym połączeniem. Jak pasta do zębów :wink: Ja osobiście też używam zielonego (ale już nie zgniłego), a do tego niebieski. Są to poprostu dwa moje ulubione kolory. Z efektu jestem zadowolony. Jesli nie możesz się zdecydować to polecam popróbować rózne warianty kolorystyczne na (koniecznie!) metalowym modelu. Potem będzie go łatwo zmyć. Szybko dojdziesz co do siebie pasuje :wink:

Awatar użytkownika
Ginnar
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Ginnar »

ja mam tego kowala run^^ Kumpel jak na niego spojrzał to powiedział że to listonosz z olbrzymim stemplem^^

Pasztet
Plewa
Posty: 7

Post autor: Pasztet »

Dzięki za porady, już nawet znalazłem model do ćwiczeń. Może wrzucę coś na forum dla konstruktywnej krytyki :)

Awatar użytkownika
młoda
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia :)
Kontakt:

Post autor: młoda »

Co do wątku o brodach slayerów, ja kiedyś pokusiłam się o pomalowanie slayera na czarno-biało-czerwono :wink: i zastanawiałam się czy właśnie włosów mu czerwonych nie zrobić, ale ostatecznie stanęło na czerwonych gaciach :wink: . Pierwszy i jak na razie ostatni raz malowałam figurkę w takiej tonacji :wink:. Z resztą sami oceńcie :wink: .

Obrazek

Pozdrawiam,
młoda.

Dźwiedź
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: Dźwiedź »

Gdyby nie kolorowe gatki to byłby to ładny posąg... Zrobić fontannę czy jakiś piedestał i jak znalazł piękny element terenu z Karak Kadrin :wink:

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Murzyński slayer :wink:
ale malowanie genialne
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

ODPOWIEDZ