Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bandit
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Karaz-a-Karak chociaż częściej Będzin

Re: Galeria Krasnoludów

Post autor: Bandit »

Bardzo schludna i świetnie prezentująca się na stole armia Quaki (miałem okazję pooglądać na turnieju w bardzie). Co do bród to też mam podobnie, ale próbuje :).
Korzystając z okazji też coś wrzucę od siebie, mój w sumie pierwszy krasnolud, którym zająłem się na poważnie i zajął tak dużą ilość czasu (lwią część pochłonęła skóra, a i tak średnio jestem z niej zadowolony). Fotografem tez jestem kiepskim bo na żywo ten modelik prezentuje znacznie lepiej. Podstawka w trakcie opracowywania :).


Obrazek
Obrazek
Krasnoludy podjęły okrzyk, rogi zagrały długo i mocno ze szczytu wzgórza.

...-Oto tutaj stawiam kamień krzywd Zhufbaru i stąd się nie ruszymy! - zawołał król czystym głosem, niosącym się ponad wrzawą orków.
-Odniosę zwycięstwo, stojąc na tym kamieniu, albo zostanę pod nim pochowany.Żaden krasnolud nie ruszy się na krok w tył za tę linię. Śmierć lub zwycięstwo!...

Moje malowanie

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Bardzo dobra praca, skóra faktycznie mogłaby być bardziej dopracowana (głównie na głowie i plecach), ale ogólnie to kawał solidnej roboty =D>
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

za grubo położyłeś metaliki, staraj się bardziej rozwadniać farbę i nakładać mniej na pędzel.
Włosy i tatuaże wyszły całkiem fajnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

mnie tez najbardziej podobaja sie wlosy i dziary. rowniez gem na prawym toporku calkiem fajnie wyszedl. ale tego na lewym karwaszu bym lekko zmienil bo troszke za widoczne sa te przejscia (chociaz jestem pewny, ze to wina tego, ze zdjecie z bliska :) na stole prawdopodobnie tego nie bylo by widac).

i tbh sama figurka mi sie nie podoba. ten dwarf wyglada jakby przegial z syntholem, co potwierdzaja "miesnie" znajdujace sie na plecach i nogach.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Bandit
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Karaz-a-Karak chociaż częściej Będzin

Post autor: Bandit »

Dzięki za komentarze :).
Metaliki też są moją piętą achillesową, ale pracuje nad tym, jeśli chodzi o "wnętrze" tego topora ze smokiem to dostałem kiepski model z fakturą prawie niewidoczną co średnio pozwoliło mi na dokładne pomalowanie. Gemik w sumie jeszcze poprawie, jest największy także bardziej to widać.
Krasnoludy podjęły okrzyk, rogi zagrały długo i mocno ze szczytu wzgórza.

...-Oto tutaj stawiam kamień krzywd Zhufbaru i stąd się nie ruszymy! - zawołał król czystym głosem, niosącym się ponad wrzawą orków.
-Odniosę zwycięstwo, stojąc na tym kamieniu, albo zostanę pod nim pochowany.Żaden krasnolud nie ruszy się na krok w tył za tę linię. Śmierć lub zwycięstwo!...

Moje malowanie

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

W końcu mam jakiegoś porządnego BSBka, a nie sztandarowego z warków
Figurka GZ nie pomalowana wydawała mi się paskudna, a tak to ma swój urok.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Faktycznie, pomalowany ten model sporo zyskuje. Daj jakieś runy na księgę, będzie fajnie wyglądało.
Obrazek


Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

http://www.youtube.com/watch?v=yjhAegvsXfE - Kiss my axe!
Może nie żaden obrazek, ale myślę, że muzyczka też nadaje się do galerii.

Obrazek
Przy okazji znalazłem to. Może niektórzy nie widzieli, ale tekst "Czy zabiłbyś za piwo?" mnie rozwalił.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

ahh... juz jakis czas temu chcialem wkleic tutaj link do piosenki zespolu hamtouchers - kiss my axe :)
zarabiscie mi sie podoba. tym bardziej, ze zostala ona napisana w momencie dodawania slayerow do WHO.
sam grajac wlasnie slayerem (czekalem wprawdzie na hammerera, tak jak zapowiadali) sluchalem tego utworu non stop, siekajac przy okazji destro :D
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Obrazek

Takie cuś dzisiaj wypatrzyłem na coolmini ;] Nawet fajne, przydałby się Krasiom taki odpowiednik Steam Tanka...
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Joncek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Joncek »

Parę moich prac zapraszam do komentowania i opieprzania :P
http://s1203.photobucket.com/albums/bb391/DwarfPhoto/
Chętnie przyjmuję dobre rady :mrgreen:
ten BSB to tylko projekt jeszcze nie malowany

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Czy mi się wydaje czy malujesz metalikami na białym podkładzie?
Metaliki tylko na czarnym podkładzie. To podstawa. Poza tym przydało by się trochę je wycieniować washami i innymi ich odcieniami.
No i zrób podstawki bo to bardzo dużo daje figurkom.

Czekam na skończone modele :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

A nie lepiej było by Ci malować na czarnym podkładzie całą figurke :P ?
To chyba łatwiejsze IMO ;) Choć hamki wyglądaja całkiem ładnie
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Oczojebne te krasie przez ten biały podkład [-X . Czarny musowo :!:
Nie wiem co myśleć o oczach hamków, na zdjęciu pojedynczego figsa wygląda to z profilu super,natomiast na grupowym już nie tak dobrze, ale może przez niewyraźne zdjęcie :?:

Joncek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Joncek »

Chyba jednak zostanę przy białym podkładzie będę na czarno podkładem mazał tylko kolczugi i tym podobne sprawy rozjaśnione będą przez to twarz i zbroja płytowa.
Oczy =
smiejagreg pisze:Nie wiem co myśleć o oczach hamków, na zdjęciu pojedynczego figsa wygląda to z profilu super,natomiast na grupowym już nie tak dobrze, ale może przez niewyraźne zdjęcie :?:

Ta rzecz nie zawsze wychodzi mi dobrze (łapa mi lata gdy zabieram się za oczy )
jeszcze dużo pracy przede mną .

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Staraj się wyobrazić sobie jak to oko ma wyglądać ostatecznie, malując można nawet nachlapać większy obszar, byle ten ostateczny był właściwy. Następnie niepotrzebne zachlapania objechać fleshem, żeby uzyskać ostateczny kształt oka. Dla mnie to najczęstszy sposób i szybko idzie. Nie wiem, czy moje wyjaśnienia nie są zbyt pokrętne. Nie mówię, że jestem dobry w te klocki, ale oczy dają radę.

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Faktycznie radosne jakieś takie te krasnoludy :wink: , ale początki słuszne, ciągnij dalej.
Mam wrażenie, że być może nie chcesz używać czarnego podkładu, bo ciężej idzie potem malowanie (chyba, że się nowych Foundation używa). Mnie kiedyś znajomy sprzedał patent, żeby najpierw całą figurkę malować czarnym podkładem, a po wyschnięciu delikatnie psiknąć białym sprayem tam, gdzie mają iść jasne kolory (głównie twarz i broda, czyli pół figurki :lol2: ), idzie wtedy znacznie łatwiej.
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Cześć wszystkim.
Dla tych, którzy nie zaglądają do Galerii Figurek wszucam moją najnowszą figurkę, Slayer powalający giganta. Będzie to filler do oddziału slayerów zajmujący 6 miejsc.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Podstawka. Zrobię bruk w tym stylu dla całej armii. Plasticard to świetny materiał :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Robo pisze:Cześć wszystkim.
Dla tych, którzy nie zaglądają do Galerii Figurek wszucam moją najnowszą figurkę, Slayer powalający giganta. Będzie to filler do oddziału slayerów zajmujący 6 miejsc.
+1 =D>
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

ODPOWIEDZ