Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Re: Galeria Krasnoludów

Post autor: puma1944 »

bardzo lubie drybrush ale uwzglednie twoje sugestie :D
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Drybrush dodaje fajnego klimatu i uroku figurkom który mi osobiscie sie podoba ;)
Masz ogólnie bardzo dobra rękę do malowania ;)
Ostatnio zmieniony 11 mar 2011, o 16:51 przez kubon, łącznie zmieniany 1 raz.
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bardzo fajnie pomalowany figs - metaliki też... Gdzieniegdzie drybrush spełnia swoją rolę, ale mam wrażenie podobne jak Arbiter - rośnie wtedy skill a i figsy coraz lepsze...

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Całkiem porządnie, metaliki nieźle wyglądają, ale już na ubraniu można było inną metodę zastosować :wink:
I jeszcze jedno, Panowie: figurkom, nie figurką [-X :P
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Przegladarka nie podkreśla :mrgreen:
Z tego wynika ze najlepiej pisac figsy :lol2:
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Sorki za to "ą".
puma1944 pisze:bardzo lubie drybrush
Spoko. Tak jak pisałem, ta figsa wygląda ładnie. Ale pytanie czy chcesz się rozwijać w malowaniu i osiągać coraz wyższy poziom? Jak nie kręci cię malowanie, masz na to mało czasu i chcesz mieć figurki pomalowane tylko "na stół" to możesz zostać przy drybrushu i mieć całkiem nieźle pomalowaną armię do gry. Natomiast jeśli chcesz malować coraz lepiej to musisz zostawić drybrush i zacząć używać bardziej zaawansowanych technik, a suchy pędzel zachować do piasku na podstawce i kolczugi :wink: . Niestety ale ta technika mimo że szybka i łatwa w opanowaniu, niewiele uczy i nie daje możliwości rozwoju.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Malowanie ładniusie model sam w sobie jest też zacny. Co do drybrushu niestety trzeba się zgodzić z Arbitrem. Sam kiedyś tylko drybrushowałem brody i się cieszyłem, że jest spoko ale teraz się przemogłem i całkowicie zaprzestałem tego. Lepiej jest przeciągnąć farbką kilka cienkich kresek później coś zwashować i osiągnąć naprawde fajny efekt..
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Generalnie mógłbym podpisać pod Booxim +1 :twisted: , z drobnym wyjątkiem, jak darujesz sobie zwashowanie a dołożysz z dwie warstwy klasycznego mazania to efekt będzie jeszcze fajniejszy.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Może jest tak jak mówisz , Grabz, ale IMHO washe są bardzo pomocne, dla mnie wręcz nieocenione. Przede wszystkim przyspieszają malowanie, co przy wielu figsach jest baaardzo istotne, po drugie - malowanie samymi tylko farbami stanowi następny krok w skillu, a nie każdy jest tak zaawansowany technicznie, coby wszystkie techniki stosował perfekcyjnie. Zatem popieram Booxiego - poza tym każdy orze jak może... :D

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

w kwestii uściślenia, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym prace nad jakimś elementem zakończył zaraz po zwashowaniu. zawsze trzeba jeszcze dopieścić figurkę pędzlem nakładając jeszcze troche farby :)
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

kisio
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: kisio »

Muszę przyznać, że malując kolejne modele coraz rzadziej używam washy i drybrusha. Teraz washuje tylko skórę i metaliki. Wolę jak figurka jest schludnie pomalowana a nie maczana w bejcy ;)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Booxi pisze:w kwestii uściślenia, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym prace nad jakimś elementem zakończył zaraz po zwashowaniu. zawsze trzeba jeszcze dopieścić figurkę pędzlem nakładając jeszcze troche farby :)
A Ty Booxi nie pitol tylko zapodawaj fotki w galerii, bo coś się ociągasz :D .
kisio pisze:Muszę przyznać, że malując kolejne modele coraz rzadziej używam washy i drybrusha. Teraz washuje tylko skórę i metaliki. Wolę jak figurka jest schludnie pomalowana a nie maczana w bejcy ;)
Ze mną jest podobnie, chociaż ostatnio używam washy do piór slayerów :D .

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

nic nie wrzuce, bo nic nie maluję, uczę się do ostatniego egzaminu -.- ale jak już pomaluje to się schowasz :D skończę 30 slayerów później zabiorę się za hammerersów, liczę że doprowadzę unit do 30 niedługo, wcześniej jednak w kolejce będą żyros i tuning kowadła. A kończąc offtop. To każdy powinien malować tak jak lubi nie liczy się jak pomalował ale jaki osiągnął efekt. Jeżeli komuś uda się osiągnąć poziom figurek z konfrontacji Ignis za pomocą drybrusha to chwała mu za to. Ale mimo to nadal trzeba przyznać, że żeby się rozwijać i malować coraz lepiej nie można się bać pobrudzić i figurki i palety. Figurkę można zmyć a paletę wymienić więc nie ma co się stresować tylko malować malować czytać poradniki testować i malować jeszcze dalej.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ


Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Mądrze gadacie, a tak apropos żyro, wpadła mi w ręce ostatnio taka figurka: nie wiem nawet jakiej to firmy i z której edycji. Co o niej sądzicie? Mi się strasznie podoba:)

Obrazek

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »


Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

żyrokopter firmy harlequin bardzo przyjemny model swoją drogą
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Dla tych, co do galerii ogólnej nie zaglądają :wink: :
Ostatnie moje prace: Uther, 2 starych Bugman Rangersów i równie stary plastikowy warrior. Z brody i wąsów uthera nie jestem zbytnio zadowolony- wyglądają na drybrush, chociaż tej techniki na niczym tu nie stosowałem #-o Pozostali... cóż... ujdą, moim zdaniem, w tłumie. Niebawem dojdzie mi jeszcze 12 Rangerów, więc mam nadzieję, że oddział będzie się prezentował porządnie. Jak zwykle- komentarze mile widziane, a więcej zdjęć- na blogu :wink:
Obrazek
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

=D> mi się podoba, nawet ta siwa broda ma jakiś urok. Czy masz jakiegoś metalowego clansmana żeby mu zrobić fotke koło tego plasticzanego? jak się razem prezentują mam na myśli :D
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Malowanie figurek bardzo fajne. Odstają tylko te wstęgi na podstawkach, spokojnie mógłbyś je troszkę dopracować, bo jak na razie to ja tam widzę tylko dwie warstwy farby (brązowa i beżowa).

P.S.: Uther z tą czerwoną zbroją wygląda jakby miała wkrótce zamiar przejść na "ciemną stronę mocy" :P
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ODPOWIEDZ