Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
StR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Karak Agatrha

Re: Galeria Krasnoludów

Post autor: StR »

Dawno nie było niczego nowego ... mogę przyspamować ? Zrobiłem trochę zdjęć swojej armii ale nie wiem czy za dodanie wszystkiego na raz mnie nie zbanują :)
Obrazek
I am a dwarf and I`m digging a hole... diggy diggy hole...

fekkk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: fekkk »

Wrzucaj co masz, nikt się nie obrazi. W najgorszym przypadku jakiś długobrody pomarudzi.

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

To dawaj dziennie jedno zdjęcie a ja każde będę komentował 8)
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
StR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Karak Agatrha

Post autor: StR »

polecę partiami :)

Więc Karak Agartha - planuję napisanie całego lore dla mojej armii w postaci opowiadań , stąd nagryzmolone nazwy postaci (proszę zignorować) .
Proste malowanie , w większości konwersje i zlepki z odpadków pokupowanych za grosze :)


Zaczniemy od TRON : Zlepek bitsów - król jest podmagnesowany i można go odczepić.
Obrazek

Obrazek


KOWADŁO - nakrętka od słoika , korkowa podkładka pod kubek i bitsy
Obrazek

Obrazek

A tu Clansmeni
Obrazek

Obrazek


zachęcam do komentowania - nie obrażę się :D
Obrazek
I am a dwarf and I`m digging a hole... diggy diggy hole...

Awatar użytkownika
StR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Karak Agatrha

Post autor: StR »

Siły powietrzne :

Szalona wariacja na temat rydwanu : Viman

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Coptery maści wszelakiej : Drakki I - IV

już kiedyś wrzucałem - moja pierwsza zlepka
Obrazek

Średnio udany eksperyment - po tym jak śmigło odpadło po raz czwarty powiedziałem dość !
Obrazek

Latający slayer
Obrazek

Obrazek

Mój ulubiony model od GW dlatego go nie krzywdziłem :)
Obrazek
Obrazek
I am a dwarf and I`m digging a hole... diggy diggy hole...

Awatar użytkownika
StR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Karak Agatrha

Post autor: StR »

Artyleria - nic dodać nic ująć

Obrazek


to dziwaczne coś to metalowa armatka na kapiszony (sprawna :twisted: ) - dostałem przy okazji to zaadaptowałem
Obrazek


Grubasy 40x40
Obrazek
Obrazek
I am a dwarf and I`m digging a hole... diggy diggy hole...

Awatar użytkownika
StR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Karak Agatrha

Post autor: StR »

Bohaterowie :

Król + shield bearers domowej roboty (tarcza na magnes Król trzyma się młotka tylko dlatego bo lubi ,ale i tak by nie spadł)
Obrazek

Obrazek


Od lewej : Than , BSB , Runesmith , A ten ostatni to taki "libero" wg zapotrzebowania
Obrazek

Obrazek

Od lewej : obsługant armaty awansowany na Inżyniera , Seeker , gołodupiec , Slayer , Runesmith i Inżynier ze snajperką przerobiony z metalowego ironsa .
Obrazek

Obrazek
Obrazek
I am a dwarf and I`m digging a hole... diggy diggy hole...

Awatar użytkownika
StR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Karak Agatrha

Post autor: StR »

Regimenty :

Górnicy
Obrazek

Obrazek



Szarobrodzi zrobieni z beczułek (czekają jeszcze na tarcze na plecy)
Obrazek

Obrazek



Strzelcy
Obrazek

Obrazek



Ironbreakersi - konwersje z mantica część z nich kiedyś miała kuszę :)
Obrazek

Obrazek



Karag commando ze sztandarem do przemalowania
Obrazek

Obrazek



a ci panowie na warsztacie jeszcze ...

Obrazek

Obrazek



...i to by było na tyle :)
Obrazek
I am a dwarf and I`m digging a hole... diggy diggy hole...

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Trochę ciemne zdjęcia i tło zlewa się z oddziałami :(
Widzę, że lubisz ciąć i kleić. Jestem zwolennikiem klasyki bez przeróbek więc konwersje rzadko do mnie przemawiają, ale dzięki nim masz armię jedyną w swoim rodzaju. Grubasy całkiem spoko, z czego je zrobiłeś?
Strasznie dużo czerwieni i dodatkowo na zdjęciach ta czerwień wyszła tak jakoś z połyskiem.
Przydałoby się dokończyć podstawki a wtedy armia będzie wyglądała jeszcze lepiej.

Skalf wygląda jak Chaos Dwarf i zasługuje na śmierć ;)
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
StR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Karak Agatrha

Post autor: StR »

wojo1410 pisze:Trochę ciemne zdjęcia i tło zlewa się z oddziałami :(
Widzę, że lubisz ciąć i kleić. Jestem zwolennikiem klasyki bez przeróbek więc konwersje rzadko do mnie przemawiają, ale dzięki nim masz armię jedyną w swoim rodzaju. Grubasy całkiem spoko, z czego je zrobiłeś?
Strasznie dużo czerwieni i dodatkowo na zdjęciach ta czerwień wyszła tak jakoś z połyskiem.
Przydałoby się dokończyć podstawki a wtedy armia będzie wyglądała jeszcze lepiej.

Skalf wygląda jak Chaos Dwarf i zasługuje na śmierć ;)
ciemne bo robione wieczorem - tylko wtedy mam czas jak synek śpi :)
fakt wole kleić niż malować ,ale konwersje wynikają tez z tego że nie chciałem wydawać dużo pieniądzorów i to co zaprezentowałem kosztowało mnie w sumie może 500pln - skupowanie po taniości bitsów i połamańców i voila .
połysk... cóż przyznaję się bez bicia - użyłem lakieru z połyskiem i to celowo , podoba mi się jak błyszczy - jak jakiś cygan :D
podstawki komuś zlecę pewnie bo marzą mi się "śniegowe" ale zaraz córa mi się rodzi więc ani kasy ani czasu.
Grubasy są od ścibora tylko zamiast kleić wg zaleceń wymieszałem czesci wszystkich 3 modeli i kleiłem na czuja.

Ps. Do Skalfa nie jestem przywiązany - może uda mi się wymienić go na jakiegoś Inżyniera z Chaosowej niewoli .
Obrazek
I am a dwarf and I`m digging a hole... diggy diggy hole...

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 7 lut 2017, o 22:40 przez Merrol, łącznie zmieniany 2 razy.
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Obrazek się nie ładuje się
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Merrol, zdjęcia robisz jeszcze gorsze ode mnie :P

Fajny pomysł z tymi łańcuchami, ale chyba lepiej byłoby jakby były zamiast toporów i wychodziły prosto z dłoni. Ale i tak =D>
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Witam wszystkich,

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że bardzo się cieszę z napływu nowych graczy do tego hobby i z tego, że mają zapał i cierpliwość od podstaw konwertować i malować swoje armie :) Naprawdę tak trzymać!
Okej a więc teraz przejdę do sedna... dawno dawno temu chciałem wrzucić tutaj na forum zdjęcia mojej armii krasnoludów, lecz koniec końców nigdy nie udało mi się znaleźć czasu ani chęci, żeby porobić zdjęcia swoim figurkom. Dziś z okazji braku planów na popołudnie i dużej ilości czasu postanowiłem uwiecznić na zdjęciach swoją armię brodaczy :) Co prawda zdjęcia nie są najlepszej jakości, oświetlenie też jest kijowe, ale mam nadzieję, że komuś się one spodobają chociaż w takiej formie :)

Obrońcy Karak Kron:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Hammer time za nami, teraz kolej na ciężką artylerię!

Gildia inżynierów z Karak Kron:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gdyby ktoś miał ochotę zapraszam na mój profil na forum 9th age Slayer Zabojcow :D
Ostatnio zmieniony 13 lut 2017, o 12:01 przez Slayer Zabójców, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Świetna armia =D>
Imponująca kolekcja Królewskiej Floty Powietrznej =D>

Szkoda tylko, że cała armia nie weszła na jedno zdjęcie. Robiłaby jeszcze większe wrażenie.
Czekam na jedną fotkę całości [-o<

ps. Fajnie pomalowane strony w Wielkiej Księdze Uraz (ta ramka dookoła). Podoba mi się.
ps.2. Sporo drobnych konwersji co sprawia, że armia jest jeszcze bardziej unikalna.

Więcej takich armii i zdjęć brodaczy na tym forum.

[-o<
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Bardzo się cieszę, że dzięki temu ktoś może nacieszyć swoje oko :)

Haha no niestety faktycznie byłby problem zmieścić tą armię na jednym zdjęciu, chociaż na upartego myślę, że bym ją wcisnął na innym stole ;) Ale taki był zamiar, żeby pokazać dwie strony medalu, jedna to Król razem ze zwykłymi wojownikami, a druga to gildia inżynierów - wydaje mi się, że to dosyć fajnie wyszło :)
Obrazek

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Piekna kolekcja. Aż szkoda że tylko część ciekawych rzeczy udało się uchwycić na szczegółowych fotkach - tu i tam wygląda jakiś interesujący oręż.
Podziwiam i zazdroszczę.

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

Robi wrażenie. Tez mam hammerow z AoW jak ich ukladasz w regimencie bo ja mam ostry problem sa ponumerowani i każdy model ma swoje miejsce . Jak rozwiazales ten problem
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Niestety ja też mam ten problem, dlatego nie lubię na nich grać, ponieważ zawsze jest kłopot z ułożeniem ich w szeregu:D Na ten moment i tak nie są ustawieni idealnie, ci najbardziej z tyłu tak naprawdę wchodzą na siebie i nie są równiutko ustawieni... niestety modele są bardzo ładne, ale zbyt masywne jak na podstawki 20x20mm :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

No wlasnie wygladaj super . Trudno bede sie meczyl dalej w koncu nabiore takiej wprawy ze bede ich ukladal z zkietymi oczami jak szachy hehe . Moj sposob to rzedy A,B,C itd a szeregi 1,2,3,4,5 wiekdxy broblem bedzie jak wcisne tam tron lub bede chcial ich ustawic w hordzie ale to.drugie narazie chyba sie nie wydarzy
eMperem
Fear is the path to the dark side

ODPOWIEDZ