Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Muzyk
Mudżahedin
Posty: 221

Galeria Krasnoludów

Post autor: Muzyk »

Zapraszam do wrzucania swoich zdjątek krasnali. Dzielcie się też pomysłami na konwersje i prezentujcie swoje plany na zrobienie armii.

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

żeby nie było że to nie ja wymyśliłem....

pan kowal na bardzo dużej skale, na skale opleciony smok....pan z kowadła naparza po smoczysku. generalnie czekam tylko na tego obiecanego plastikowego smoka GW. Tylko organek nie moge sobie wymyślić. bo ponoć juz ktoś wymyślił slayera z dwoma gunami. :wink:
patent numer dwa : gyros gigus czy to plastik czy to metal a za nim slayer w gyrosie w karczycho mu wbija siekiere. Jako że nie bawie mnie gyrowanie to taki modelik musi poczekać :wink:

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Tylko organek nie moge sobie wymyślić. bo ponoć juz ktoś wymyślił slayera z dwoma gunami
Na CMoNie widziałem, to Kubasy chyba :wink: .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

nienocoty :wink:

Awatar użytkownika
Drunken_Dwarf
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Drunken_Dwarf »

witam
W planach do moich brodaczy mam zamiar przerobić gyro na mini balon, katapulte żeby zamiast strzelać kamieniami, waliła beczkami ze spirytusem.
pozdrawiam
Kto pije ten łebski,
kto pości ten kiepski.

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

kiedyś mi się chciało zrobić z gryo zeppelina krasnoludzkiego.
tylko ze zep nie mieściłby sie wygodnie na stole. :(

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Albo klopke walącą hamburgerami :D .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Muzyk
Mudżahedin
Posty: 221

Post autor: Muzyk »

Crazy!

A może macie już jakieś fotki? Możemy tu zamieszczać też po prostu foty jakichś fajnych krasiów niekoniecznie naszych. Chciałbym aby ta galeria inspirowała nowych jak i starszych raczy.

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

Ja tam czuje się wystarczająco zainspirowany.
Alre jak macie jakieś szalone zdjecia konwersji, to zapraszam do prezentacji.

Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Post autor: Taraś »

Postanowiłem dać kilka fotek mojej nowo malowanej armi przez jednego z Łęczyńskich artystów :) :wink: niesą zbyt piękne ale do gry się nadają :wink: i o to mi chodzi ,może jak będe zarabiał na siebie to wyłoże więcej kasy za pomalowanie armi jakiemuś mistrzowi pędzla :D

moi slayersi

Obrazek



jeden z klocków wariorsów

Obrazek


klopa

Obrazek

i szalona konwersjia niewyszło troche zdjęcie i jest niepomalowana więc wygląda jak wygląda powstała ponieważ miałem w 6 ed klocki wariorsów po 18 i wymyśliłem sobie takie uzupełnienie jednego z klocków nie jest to klimatyczne ale na pewno szalone hehe i warto dodać że ork jest wyposażony w kusze :D

Obrazek


to tyle jak coś jeszcze zostanie pomalowane wrzuce fotki pozdro

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

Nie no ujdzie tylko jedno - zrób sam movement tray'e bo ci twoi artyści maja chyba z tym problemy ;) Wystarczy wyciąć ładny na wymiar prostokąt z zeszytu z twardą oprawką , oblepić boki zapałkami a całosć malnąć na kolor boków podstawek - szybkie i estetycznie wygląda ;)

Sam maże kraski na prędkości żeby pod dolną granice tt podchodziły ;) (czyli po prostu kolorowanka gdzie niegdize rozjaśneinia) bo przyznajmi - kraski maluje sie nudno czyli po prostu trzeba to zrobić na raz bo inaczej nigdy sie tego nie zrobi :D

Pozdro

Awatar użytkownika
Muzyk
Mudżahedin
Posty: 221

Post autor: Muzyk »

Spoko, może być.

Movment traye- podstawa z pudełka od płyty plastikowego a boki z ramek po boxach. Jak chcesz ramki to ci kiedyś podrzuce mam po 2wóch batalionach tego w ciul.
Pozdro

P.S.
Niedługa zaczynam tu wrzucać fotki mojego projektu na 1500 na lubelskiego mastera.

Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Post autor: Taraś »

Tray'e jeszcze nie zostały zrobione a te co są na zdjęciach to pozostałości z 6 ed bardzo łatwo jest to wywnioskować ................. :wink:

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Sam maże kraski na prędkości żeby pod dolną granice tt podchodziły Wink (czyli po prostu kolorowanka gdzie niegdize rozjaśneinia) bo przyznajmi - kraski maluje sie nudno czyli po prostu trzeba to zrobić na raz bo inaczej nigdy sie tego nie zrobi
O właśnie, dlatego ja robie regiemnty krasi w 1 dzień, bo jak odłoże to tak jak z moimi gobolami - zrobiłem 2 i mi się niechce :) . A krasie mam pomalowane tak, że na turnieju z 80-90% pkt dostaje :D.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

Na lokalach to wystarcyz pomalowac p oprostu i jest 100% - a na masterach /chalangerach to juzsie mówi trudno :D Pomaluje sobie inna armie ładniej :P

Pozdro

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Strasznie niechlujnie pomalowane są te figsy
Też tak mam, że albo maluję jak podupcony albo wcale ;). Przychodzi falami. Oczywiście jeśli chodzi o moje armie, jak mam zlecenie to mam i motywację ;)

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Regiemntów aż mi się czasami odechciewa, ale za to herosów z chęcią maluje... chyba, że któryś raz z rzędu tego samego. :wink:
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

Z herosami to jest tkai manewr że na początku ząłozenie : malne go po pomalowaniu regola żeby schemat poćwiczyć..i p ocąłym dniu/2'óch męczenia regola zostaje hero... i zgadnijcie jak mi sie go wtedy chce malować :D Na szybko popackany i już ! :P

Ale za to druga armie będe juz bez stresu malował bo jedna bede miałgotowa do gry już :)

A co do "falowego malowania" to własnie ze swoimi figsami tak mam - czasem 3 miechy i 0 ....czasem tydzień i pół armii...

I potem jak ktoś chce wiedzieć jak maluje to musze mu pokazywac czyjeś figsy które malowałem na zamówienie - bo z swoimi jakos sie nie staram :D

Pozdro

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

To ja się pochwale jednym z moich pierwszych NMM Dwarfów, troche zaluje że go sprzedałem bo po kilku poprawkach teraz byłby na pewno lepszy. Sporo z Was go już widziało ale na poprzednim forum, może teraz ktos dostanie natchnienia na własne produkcje :wink: hehehe

Obrazek

aha, to oczywiście konwersja z doomseakera jakby ktos nie wiedział, ale co ja gadam, toż tu same krasnoludy siedzą :) :wink:

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

To już było :wink: ale jest spoko.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

ODPOWIEDZ