Ja-Szczury

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Ja-Szczury

Post autor: Bobson »

Elo, kupiłem trochę figurek. _Planuję trochę pograć lizakami w 2021, co polecacie a czego nie polecacie? Army book wydaje się mocno średni zarówno pod względem balansu wewnetrznego jak i zewnetrznego, no ale spróbuję. Podobają mi się Kroxy i póki co, to będe szedł w 1/2 duże unity. No i herosi na jaszczurkach sa spoko. Tym juz nikt nie gra, dlaczego?

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Kroxy w core są totalnym gównem (bo 10 skinków na 1 kroxa), w specjalu też są co najwyżej średnie bo są mocno papierowe i bez magii dużo rzeczy je składa. Cała sekcja speciala jest raczej do dupy, swarmy i raptory to dramat, na kroxach i tg da się grać ale nie ma szału, trzeba pod nich zrobić całą rozpę. Herosi na raptorach ciągle się pojawiają, tylko nie są już tak tani jak kiedyś więc i popularność mniejsza (vet z dusk jest ciągle dosyć częstym widokiem).

Cała sekcja herosów jest w porządku (z wyjęciem rhamphodona, taurosaura i beta carno). Core to spam javelinów albo jakiś kloc saurusów, może być też MSU lub mieszanka obu tych elementów. Special opisałem wyżej, spokojnie da się grać bez niego. W Guerilli wszystko jest ok. Sekcja Thunderów jest spoko z wyjęciem, oczywiście, Thyroshita. Jeśli chcesz coś popisać, hit me up na pejsie ;*

GL HF
Obrazek

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Ktoś jeszcze gra tą armią czy w PL też Jaszczurki już wymarły?

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

"Gram", czekam aż nowe SA wyjdą do playtestów - tak to rekreacyjnie na rejonie, czasem na wyjeździe. :v
Obrazek

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Też gram! Konkretnie lizardmenami, to od dwóch tygodni. Mam rozpiskę na dużych dinozaurach i pterodaktylach. Totalnie pewnie niegrywalna, ale for fun, jak znalazł.

ODPOWIEDZ