Alternatywne figurki

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Alternatywne figurki

Post autor: Shady »

Okoń pisze:Wydaje mi się, ze salamandra i spearback lepiej wyglądaliby z jakimś uzębieniem.

Btw widziałem zdjęcie spearbacka z rzutu od dołu i jego głowa też jest jakaś dziwna.. :(
Tu też się zgodze brakuje im takiego pazura , a są to dzikie nieokielznane bestie a tu nie widać tak tego
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/


Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shady »

I jak dla mnie bomba ! Klimat, masa i zabojczosc! Jestem na tak ;)
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Wyglądają kozacko :)
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Jest bardzo dobrze. Modele przykłuwają wzrok, ale nie wszystko wydaje się, że zostało ukończone.

Gdzie mają ogony?! Widziałem jeden wzór, czy będzie więcej?

Co z lewą ręką sztandarowego?

Czy na pewno dobrym pomysłem jest tylko jedno ciało? Nawet bez drobnego zróżnicowania w pozie i ozdobach?
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Fakt...sugerowal bym zestaw ozdob ktore troche urozmaicają wyglad oddzialu,ze dwie ewentualne pozy oraz jakąś pultusze elfa albo skavena w lewa reke sztandarowca..
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Chyba są dwie pozy, prawy rząd ma cofniętą lewą łapę a środkowy i lewy rząd prawą.
Poza tym chorąży ma ogon w prawo a champion w lewo.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Jestem generalnie na tak.
Zgadzam się z uwagami, które zgłosili koledzy - zbyt jednolite pozy i ozdoby. Jednak i tak to jedne z najlepszych Waszych modeli.

Teraz tylko cena nam powie jak dobre te modele naprawdę są :wink:

Awatar użytkownika
HiddenDreams
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Kontakt:

Post autor: HiddenDreams »

Witam. Dzięki za opinie.

Jak pisał Stan, rzeczywiście jest więcej niż jedna opcja zarówno na ogon, nogi, jak i co już widać, głowy i ręce. Te dwie pierwsze rzeczywiście nie są zbyt widoczne na screenach, ale ogólnie są.

A kampania z najnowszymi modelami dla SA tu:
https://fundrazr.com/HiddenSaurians

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Przydałoby się więcej informacji.

Jak wygląda kwestia różnych opcji sklejenia caimanów, tj. czy w zestawie jest części tylko tyle, aby modele były kompletne, czy jest ich więcej (np. czy w command groupie jest tylko jeden toporek, czy są też inne halabardy)? Podstawek nie ma?
Obrazek

Awatar użytkownika
HiddenDreams
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Kontakt:

Post autor: HiddenDreams »

W zestawie jest, żeby modele były kompletne. W tym wypadku więcej nie ma. Podstawek też.

Modele mają 54mm wysokości (do głowy). Od palców do końcówki ogona ~27mm.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

W porządku, to mój feedback jako osoby przymierzającej się do wsparcia kampanii:

Spearbacki skorzystałyby z wprowadzenia alternatywnych głów/ogonów i/lub drugiej pozy. Gracze mogą potrzebować nawet do 4 sztuk/each, ale nikt nie chce mieć kilku klonów. Poza tym nawet dla osoby szukającej pojedynczej figurki być może ta inna proponowana wersja będzie bardziej przystająca do gustu. Nie musicie oferować dodatkowych części, moglibyście po prostu zaimplementować drugi model różniący się od pierwszego.

Command caimanów potrzebuje więcej uwagi. Dobrze by było coś zrobić z lewą ręką sztandarowego - obecnie ma ją rozdziawioną w bardzo dziwny sposób. Jeżeli nie chcecie aby miał tam broń, to mógłby trzymać w niej jakiś drobiazg, np. ciekawie prezentowałoby się mojo, albo jeżeli chcecie coś prostszego, to chociażby czaszka. Ponadto uważam, że broń czempiona i głowa muzyka powinny mieć inne wzory niż te ukazane w zwykłych caimanach. Zwiększyłoby to różnorodność i nadało elitarności grupie dowodzenia.

Bohater na raptorze ponownie trafiający na rynek prawdopodobnie dobrze by wyszedł na wprowadzeniu opcji alternatywnych części, tak jak zrobiliście z shapeshifterem.

Szkoda, że nie dodajecie podstawek. O ile przy pojedynczym modelu to kwestia marginalna, tak przy większych zakupach robi się bardziej problematycznie.

Powodzenia w kampanii! :)
Obrazek

Grawitacja
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: Grawitacja »

Orientujecie się, Panowie, gdzie TANIO lub w miarę tanio kupię Kolczatki?

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

Zależy co rozumiesz przez w miarę tanio i czy muszą to być oryginalne modele razordonow czy coś zastępczego?
Myślę, że najlepiej wrzucić info o chęci zakupu do Sssklepiku lub w wątku Kupię, a z pewnością ktoś się odezwie:)

Grawitacja
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: Grawitacja »

Rzeczywiście niekonkretnie napisałem - miałem na myśli cokolwiek, co może robić za kolczatki. Najważniejsze by było to w klimacie armii, jak będzie to żaba/krokodyl/jaszczurka/wąż z jakimiś kolcami to już będzie dobrze. Oryginały są trochę za drogie : /

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

Gdy ja się zastanawiałem nad zakupem razordonow jako alternatywę brałem Flesh Hound of Khorne. Z pewnością jak byś na nich zdecydował to użytkownicy forum mają takowe na sprzedaż:) mają przystepniejsza cenę niż oryginalne razordony:)

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Nowi herosi z Mantica:

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

Piękni:D


Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Ale ladny jest ten kowwboj
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

ODPOWIEDZ