Alternatywne figurki

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Re: Alternatywne figurki

Post autor: Dargor »

Ponoć mają mega szał na Wojowników chaosu których wypuścili, i ludzie czekają po parę miesięcy na dostawę (zupełnie jak czekałem na Fabie 1.2 w kombi DSG do firmy:)
Więc może rzucają wszystkie siły na tych wojowników i niektórych nie produkują tymczasowo?

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

jak na masterach i turniejach są odbierane modele skinków z starej edycji z łukami, jest jakiś problem, albo z slannem na lektyce i TG ?

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

nie powinno byc problemów w ogóle, jeśli są to imo nieuzasadnione

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

chodzi tylko o ich bron

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

nie masz po prostu punktów za wyswig i tyle
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2267
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Tak sobie myślę, jak szybko i tanio znaleźć 10 skinek z dzidą.
Jakieś pomysły na filery? (armię robię z hatem na skaveny, także mam trochę główek i innego syfu[jakiś dzwon jest i inne martwe rat ogry] w szafce)
I czy według was przeszliby poganiacze salamander i załoganci stegadona z doklejonymi tarczami?
Obrazek

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

przeszliby

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3134
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Możesz zrobić odwrotność tego, co pokazał Cosmo w swojej armii - np. niech filler będzie spętanym wodzem skaveńskim prowadzonym przez oddział do świątyni na ofiarę. Albo krox rozrywający szczękami coś na sztuki (bo nie czarujmy się, ta armia to nie tylko cukierkowe kolorki i dużo łusek). Albo martwy rat ogr z powbijanymi dzidami, omijany przez oddział patrolu skinków.

Koniecznie wrzuć zdjęcia :-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Witam,
Fajnym "fillerem" może się okazać ten nasz super skink lord, nie dość że ma większą podstawkę, to wyrywa na niej serce od Skavena:) Z tym że to nie jest w kategorii "tanie" :/
Natomiast załoganci od Stegadona mają drobniejsze ciała i malutkie rączki, próbowałem sobie zrobić sztandarowego, i się zdziwiłem:) Ale z poziomu TT nie powinno być problemów:)

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2267
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Jednym pomysłem są skinki jedzące rat ogra. Zdjęcia wrzucę dzisiaj filera w podkładzie (potrzebuje na turniej jutro :P)
A kiedyś tam pomaluje.
Dargor pisze:Fajnym "fillerem" może się okazać ten nasz super skink lord, nie dość że ma większą podstawkę, to wyrywa na niej serce od Skavena:)
Kiedyś i tak go kupie, bo uwielbiam ten klimat wojny jaszczuro-szczurzej i te klimaty soteka, cała moja skinkowa część armii ma czerwone grzebienie itd. więc kolega jako filer zawita na pewno.
Obrazek

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

Ma ktoś może tego Saurusa bohatera z Avatars of War? Jak wrażenia, skala i wykonanie? Dzięki za info :wink:

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

To mój ulubiony model w całej kolekcji. Jest wyższy i bardziej napakowany od saurusa z GW, metalowy, Polecam!
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Witam,
To był pierwszy model jaki zakupiłem, przy rozpoczynaniu zabawy w Battla. Jest idealny, ale tylko jeśli skleisz go z bronią dwuręczną. Ta grzechotka i tarcza ze skorupy żółwia nie dają mu odpowiedniego splendoru:)

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

Dargor pisze:Witam,
To był pierwszy model jaki zakupiłem, przy rozpoczynaniu zabawy w Battla. Jest idealny, ale tylko jeśli skleisz go z bronią dwuręczną
Właśnie o tym myślałem - o broni dwuręcznej :) Jeśli miałbym wybierać w podobnej cenie nowego plastikowego lorda od GW, to chyba ten od AoW będzie lepszym wyborem :wink:

Awatar użytkownika
Lizak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lizak »

Ja bym sobie zrobił normalnego bohatera saurusa z mieczem bloodletherów :D On jest zajebistyyyy!!! :D

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2267
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Wracając do filerów.
Co sądzicie o takim filerze na 6 modeli : podstawka 6x4 (szersza niż dłuższa) na bokach stoją Zimnokrwiste i wiozą przenośny ołtarzyk do mordowania skavenów w imię Soteka, wraz z kolegą Skink Chiefem?
Sądzicie, że Zimnokrwiste utrzymałyby taki ołtarzyk na plecach, czy do tego pomysłu kombinować jakieś większe jaszczurki?

P.S. Miałem wstawić zdjęcia fileru z Rat Ogrem, ale jednak go na turniej nie potrzebowałem, więc zacząłem go robić dzisiaj, niedługo coś wstawię.
Obrazek

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Pomysł bardzo fajny, Cold ones'y powinny utrzymać to ustrojstwo na plecach. Jednakże w razie wątpliwości możesz zrobić coś przypominającego konstrukcją rydwan.
Obrazek

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Pomysł jest ciekawy, i możesz ładnie wykorzystać części ze Stegadona np... ta górna platforma nada się pod ołtarzyk:)

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2267
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Dargor pisze: możesz ładnie wykorzystać części ze Stegadona np... ta górna platforma nada się pod ołtarzyk:)
Problem w tym, że ta górna platforma ze stegadona, jest na stegadonie i jakoś nie mam pomysłu jak ją odkleić niczego nie niszcząc :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Mishu pisze:
Dargor pisze: możesz ładnie wykorzystać części ze Stegadona np... ta górna platforma nada się pod ołtarzyk:)
Problem w tym, że ta górna platforma ze stegadona, jest na stegadonie i jakoś nie mam pomysłu jak ją odkleić niczego nie niszcząc :lol2:

sprzedam stegadona full cały w bitsach :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ