Lizakospamownia

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Lizakospamownia

Post autor: Okoń »

Pewnie chodziło o nieszczęsny shooting attack Troglodona, który jest de facto ślepy.

Biorąc pod uwagę celność tego pojedynczego strzału, to nie, nie jest on samonaprowadzany. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

GW nie wydaje nowych modeli do lizardów, robi po prostu repack i książkę z fluffem. Zapewne dojdą też nowe formacje.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Loku
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Loku »

Panowie nie wiem czy widzieliście ale na stronie gw ukazała się informacja na temat seraphon Co to w ogóle jest ? :O . Jednak ktoś na forum miał racje mówią że armia lizardmen będzie wojować po kosmosie, pompa ;)
http://www.games-workshop.com/en-PL/Bat ... ed-Edition

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

To już wcześniej było wiadome. Po mojemu fluff lizardów skorzystał na zmianie systemu.
Obrazek
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dobrze, ze kupuje infinity... Bosh co ten gówniany wydawca robi :(

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem battletomu z uwagi na ładne graficzki i aby sprawdzić czy nowy fluff przypadnie mi do gustu.

Mechanika AoS raczej mnie nie interesuje. :P

Swoją drogą dziwne, że GW nie ma już w ofercie żadnego modelu pieszego skinka chiefa.. Swego czasu było aż 3 "common" chiefów.

Ponadto Tehenhuaina i Oxyotla też nie widać.
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Akurat brak skink chefow to nie problem.modele te bardzo latwo zkonwertowac;)
Okon jak juz kupisz to nowe dziadowstwo to zredaguj proszę nowy fluff.ciekaw jestem co tam chore glowy z gw wymyslily w sprawie dzieci przedwiecznych.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Lizardmen reached the new setting with their flying magical pyramids, following the trail Sigmar's tears left until he reached Azyr, when the Lizardmen disembarked in "High Azyr". Their new Slann caste, "Starseers", began scanning everything that exists and formulating a Great Plan to change the rules of the Great Game. New weapons and armor made of stars were forged, and the Slann recreated the environment of Lustria using their minds to return DINOSAUZ to existence.

They are described as reptilian warriors made of Azyr who appear out of nowhere, making them the other Order Daemons alongside the Stormcast Eternals. The Slann can summon in the Lizardmen troops as if they were Daemons as a result, and whenever Chaos-aligned warriors try to call upon their masters through Realmgates the Seraphon can reroute it to their Realm and assault the supplicating edgemasters.

During their first proper lore, Lizardmen are portrayed as almost angelic beings who appear from the stars. Of particular interest, a mummified Slann with a golden mask rained down meteors from the sky using his mind, wielded the powers of a god, and whose soul is more ancient than the first Daemons. While they fought, the stars rearranged into the grinning face of a frog with red eyes.. FUCK. YES. Nurgle Warriors Mortals awaited a Realmgate opening to Nurgle's Garden, which instead opened to the Lizardmen. When the warband leader managed to kill one, it exploded into a flash of light which cleansed ALL the incurable diseases from his hand and removed their rotted immunities to harm. Even better, a watching Skaven was plagued by horrific nightmares of Lustria, Skaven being sacrificed and all the horror the Lizardmen inflicted on the ratmen through the ages. It seems that Sotek kicked the Horned Rat's ass so bad during End Times that the new Skaven instinctively remember and fear the Lizardmen.

As at the end of October 2015, the Seraphon/Lizardmen were mysteriously missing from GW's website... only to return a week later with round bases, Age of Sigmar boxes, and a new Battletome. Said Battletome states that Vampires can't feed on the Lizardmen as they have Light magic in their blood, and that the Slann hatched a new Great Plan which involves taking advantage of how the Chaos Gods are incapable of learning or changing their motives. With omniscient view of the Realms (something the Chaos Gods don't, as it mentions this gives the Slann a look "many moves" ahead of their enemies), they now have their own Great Game which involves sending their forces to the exact spots at the exact times needed to weaken Chaos, Death, and Destruction (plus any uppity Order) to ensure that THIS TIME the Chaos Gods will die. tl:dr Slann have out-Tzeentched Tzeentch.
Z humorystycznymi komentarzami, ale na podstawie nowego fluffu.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Czytałem już te urywki pochodzące z 1d4chana opisujące Seraphonów w Age of Sigmar.

Chaotyczno-humorystyczny styl nie pomaga w ocenie czy to ma jakikolwiek sens.
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Byqu pisze:To już wcześniej było wiadome. Po mojemu fluff lizardów skorzystał na zmianie systemu.
Obrazek
Reptilianie z kosmosu #-o
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Czy ktoś wie jakie specjalne zasady mają nowe formacje jaszczurów?
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Tutaj na trailerze widać zasady specjalne do dwóch formacji: https://www.youtube.com/watch?v=1eR5SSwPUHw.

Ponadto jest też pokazany ładny art Slanna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Dzięki :)
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Avatars of war wrzucili zasady do lizardmenów: http://www.avatars-of-war.com/eng/web/i ... &Itemid=51
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Gady....kto z was bedzie na masterze w Warszawie?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shady »

Hej, w sumie nie wiedziałem w jakim temacie, więc piszę tu :)

Zapowiedziano drugą część gry Total War Warhammer w której pojawią się Lizardmeni !! :D Nie wiem jak wy, ale dla mnie to wielka radość bo zawsze musiały być mody czy coś a wreszcie oficjalnie !:D Mega jaram się fotkami z lizakamia :D

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=103259

Oraz trailer, tyle czas marzyłem o zobaczeniu naszej armii w wersji cyfrowej, animacji !!:D Normalnie jaram się! Serce bije szybciej jak slann tak leci

https://www.youtube.com/watch?v=fXxe897bW-A
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Cóż mogę powiedzieć.. Także czekałem na jaszczuroludzi w total warze i dla mnie będzie to za pewne obowiązkowy zakup. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Ciesze sie jak Trynkiewicz w Smyku..musze tylko nowy komputer kupic i zaczynami podbój.wiadomo kiedy ta gra wyjdzie?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Na razie wiadomo tylko, że w 2017 roku - nie podali jeszcze dokładnej daty.
Obrazek

ODPOWIEDZ