Lizakospamownia

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JungleJack
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191
Lokalizacja: Lewa Flanka Mielec

Re: Lizakospamownia

Post autor: JungleJack »

Czy jest ktoś w stanie pożyczyć lorda Kroqa na DMP w Karkowie ? Byłbym bardzo wdzięczny i przyniósłbym jakieś dobre piwo. ;)

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

JungleJack pisze:Czy jest ktoś w stanie pożyczyć lorda Kroqa na DMP w Karkowie ? Byłbym bardzo wdzięczny i przyniósłbym jakieś dobre piwo. ;)
Nieprecyzyjnie napisane. Chodzi Ci o Lorda Kroaka, czy Kroq-gara? Patrząc na grywalność obstawiałbym raczej za zmumifikowanym slannem.. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
JungleJack
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191
Lokalizacja: Lewa Flanka Mielec

Post autor: JungleJack »

Tak, chodzi o mumie ;)

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Kroaka niestety nie mam. Od dłuższego czasu rozglądam się za metalowym i kompletnym modelem, ale ciężko go dorwać.
Obrazek

Żaba Wlkp
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: Żaba Wlkp »

mieć mam ale nieruszony :-(

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »


Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Oj pustawo na forum ostatnimi czasy.. Ewidentnie nie ma co czytać w pracy. :mrgreen:

Jak tam po mackach wojny? Czy był jeszcze jakiś lizardmen oprócz armii na małe punkty Ziemka i lwieserce85 oraz mojej na duże?
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Chyba nikogo wiecej. Fajnie bylo Cie okon w koncu poznac f2f niedosc ze z forum to i naszego D3 klanu :) Tak samo jak pozytywny chlop jestes na forum tak samo na zywo, to sie ceni!

Lwieserce dal mi nauke skilla i pokazal jak powinno sie rzucac ld 5 na 3 kosciach i jak czesto sie pownno sie go zdawac :)

Lizaki na 1k nie dzialaja, szczegolnie w momencie, gdy przeciwnika general nie moze dawac ld. Wiekszosc gier moj general siedzial za gorka, zeby nie oddawac 250 pktow. Zaluje, ze nie wzielismy 2k liz + 1k He, WE lub DE (choc tu troche fluffowy przypal by byl).

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Racja - lizaki bez generalskiej ld i przerzutu z BSB to z reguły dramat. Sam bardzo boleśnie się o tym przekonałem w pierwszej bitwie wysadzając sobie w 3 turze Slanna.. Poza tym w innych potyczkach było w miarę stabilnie. :P

Trochę nieelegancko zrobili, że wszystkie sojusze były traktowane jako podręcznikowo niepewne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dla nas to bylby ogromny boost, bo moznaby bylo wchodzic tez do oddzialow sojuszniczych. Zrobilbym jakas mega kohorte dla teclisa, Krzysiu zamiast lucznikow wzialbym duzy wagon kawy, a tam ja bym dorzucil mojego veterana :)

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Coz ziemko.widocznie zaslugiwalem na te rzuty. Zemścilo sie na mnie gdy mi kohorta z magami uciekla w 5 bitwie.narzekacie ze general musial za gorka die kitrac.nikt nie bronil zrobic veterana na piechotę. Wiem ze as 2 plus dupy nie urywa ale armia byla by wtedy stabilniejsza.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

lwieserce85 pisze:Coz ziemko.widocznie zaslugiwalem na te rzuty. Zemścilo sie na mnie gdy mi kohorta z magami uciekla w 5 bitwie.narzekacie ze general musial za gorka die kitrac.nikt nie bronil zrobic veterana na piechotę. Wiem ze as 2 plus dupy nie urywa ale armia byla by wtedy stabilniejsza.
Ja miałem generała z savem 3+ i przeżył w każdej bitwie ;>
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

lwieserce85 pisze:Coz ziemko.widocznie zaslugiwalem na te rzuty. Zemścilo sie na mnie gdy mi kohorta z magami uciekla w 5 bitwie.narzekacie ze general musial za gorka die kitrac.nikt nie bronil zrobic veterana na piechotę. Wiem ze as 2 plus dupy nie urywa ale armia byla by wtedy stabilniejsza.

Prosze Cie nie chce wspominac tej bitwy... Jak ktos na ok 20 testow ld 5 nie zdaje 3 to sorry... a zeby wk... przeciwnika zostaje ostatni skink z kohorty z 2 szamanami :)

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Tak sobie przeglądałem stronę GW ostatnio, czy oni zlikwidowali linię produktową lizaków?
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Przekładają pacynki na okrągłe podstawki
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Klafuti pisze:Tak sobie przeglądałem stronę GW ostatnio, czy oni zlikwidowali linię produktową lizaków?
Ma wyjść niedługo battletome do gadów.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

ciekawe czy nowe modele beda
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Po sigmaritach az strach sie bac tych figurek. Z ogonow beda strzelaly laserami...

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

I bez mich strzelają laserami hehe i mają system samonaprowadzania śliny na wroga
Obrazek

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Śliny?
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

ODPOWIEDZ