Lizakospamownia

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lizakospamownia

Post autor: Ziemko »

Znajac polskie realia, jesli lizaki znikna to zostana dostosowane do 9ed ;) Poza tym ktos z gw pisal, ze kodexy od lizakow sa juz dostosowywane pod 9ed.

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

nie no Ziemko wiadomo nawet napierwsza ed. idzie grac tylko chodzi o fluff. wiele graczy ( ty zapewne tez ) jest przywiazana do armii. nagle grasz armia ktorej nie ma we fluffie. przykre troche :cry:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wiesz fluff, fluffem, mniej nad nim bede plakal, bardziej jesli kolekcja za jakies 6-8tysiecy nagle okaze sie useless... chociaz patrzac po pomyslach to caly ten system zaraz bedzie na smietnik spisany.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Liczę na konkurencyjne gry, ale w tym temacie cisza..... :(
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

Wiesz Byqu żadna konkurencyjna gra nie przebije WFB bo to super system budowany przez 30 lat. Smutne jest ze chcą go zniszczyć

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Kolas111 pisze:Wiesz Byqu żadna konkurencyjna gra nie przebije WFB bo to super system budowany przez 30 lat. Smutne jest ze chcą go zniszczyć
Zauważyłem. Mówisz to w każdym możliwym temacie :lol2:
Zmiane duże, z rozmachem w battlu są pożądane. Nie podoba mi się po prostu kierunek obrany prze GW, o którym mówią ploty.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Ładny art powiązany z exodusem.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Ale allegro spuchnie w najbliższym czasie od ofert 8)

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

SoCiu pisze:Ale allegro spuchnie w najbliższym czasie od ofert 8)
Sprzedawanie swojej armii w oparciu o szczątkowe informacje pochodzące z plotek mniej lub bardziej wiarygodnych byłoby mało roztropne.

Ja pisałem już parokrotnie - albo będzie lepiej z nadejściem nowej edycji, albo zostanie się po prostu w starej i tyle. Support GW i tak ssie - nie umieją przez parę lat wydać porządnych FAQ.
Obrazek

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Mało rozsądne to jak będzie już wiadomo, że to nie były plotki :wink: .Szczerze mówiąc wolałbym pograć sobie w 6 ed niż w 8kę.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Fakt to coś nieco innego niż plotka. :wink:

Poza tym żadne wiarygodne źródło nie podawało, że lizardmeni wypadną w całości. Po prostu grozi im to co reszcie armii, tj. zmasakrowanie ich unikalnego charakteru oraz uczynienie części jednostek całkowicie niegrywalnymi poprzez wyrzucenie ich z kodeksu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Okoń pisze:
SoCiu pisze:Ale allegro spuchnie w najbliższym czasie od ofert 8)
Sprzedawanie swojej armii w oparciu o szczątkowe informacje pochodzące z plotek mniej lub bardziej wiarygodnych byłoby mało roztropne.

Ja pisałem już parokrotnie - albo będzie lepiej z nadejściem nowej edycji, albo zostanie się po prostu w starej i tyle. Support GW i tak ssie - nie umieją przez parę lat wydać porządnych FAQ.
Ciii, nie płosz zwierzyny! Tu się poluje na okazje i przeceny :wink:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
rimbo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rimbo »

Ploty wyglądają nieciekawie a propo 9 ed dla graczy lizaków ...
Mimo wszystko jednak ciekawy jestem nowej frakcji i ogólnie całej tej wielkiej zmiany systemu. W razie czego zostanie 8ed. która mi się osobiście bardzo podoba.

Btw jak byście upchnęli lizaki gdyby juz musiały być w jednym booku z jakimiś armiami? IMO nigdzie za bardzo nie pasują...

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

wiecie zawsze mozna grc tak jak ludzie graja w horus heresey. fluff 10k lat wstecz :wink:
aczkolwiek usmiecanie armi to nie jest fajna rzecz

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

rimbo pisze: Btw jak byście upchnęli lizaki gdyby juz musiały być w jednym booku z jakimiś armiami? IMO nigdzie za bardzo nie pasują...
Z orkami. Poddane lobotomii armie niewolników... :mrgreen:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

rimbo pisze:Ploty wyglądają nieciekawie a propo 9 ed dla graczy lizaków ...
Mimo wszystko jednak ciekawy jestem nowej frakcji i ogólnie całej tej wielkiej zmiany systemu. W razie czego zostanie 8ed. która mi się osobiście bardzo podoba.

Btw jak byście upchnęli lizaki gdyby juz musiały być w jednym booku z jakimiś armiami? IMO nigdzie za bardzo nie pasują...
Moim zdaniem lizaki trafiłyby właśnie do nowej frakcji. Np. razem z empire, bretonią i dwarfami mogliby utworzyć Warriors of Order. Największymi badassami będą tam naturalnie oldbloody. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Tytuł oldblooda przypadnie saurusom, którzy pamiętają poprzedni świat :mrgreen:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Okoń pisze:Fakt to coś nieco innego niż plotka. :wink:

Poza tym żadne wiarygodne źródło nie podawało, że lizardmeni wypadną w całości. Po prostu grozi im to co reszcie armii, tj. zmasakrowanie ich unikalnego charakteru oraz uczynienie części jednostek całkowicie niegrywalnymi poprzez wyrzucenie ich z kodeksu.
Nie mam zamiaru co sie tyrac na zapas. Armii i tak nie sprzedam za duzo sentymentu, za duzo kasy wpompowane, za duzo emocji.
Najwiekszy minus jaki odczuwam, ze odechcialo mi sie malowac, a mialem tak postanowienie... Chyba, ze podejde do tego stricte hobbystycznie i bede tylko malowal po wyjsciu 9ed.
Poza tym jak juz kiedys napisalem jestem pewny, ze w Polsce wymysla sposob zeby zlikwidowane armie mogly grac.

Awatar użytkownika
kellanved
Warzywo
Posty: 19

Post autor: kellanved »

Witam

A co myślicie o tym źródle plotek:
http://www.belloflostsouls.net/2015/01/ ... lodes.html
iż lizaki wymrą w Młotku?

Wiem że to plotki, ale właśnie zacząłem swoją przygodę ze Zmiennocieplnymi.

Crap

Awatar użytkownika
rimbo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rimbo »

Jak słusznie zauważyłeś to tylko plotki, choć niepokojące. Szczególnie że o wielkich zmianach piszą Harry i Darnok. IMO cokolwiek będzie można sensownego powiedzieć dopiero później, jak będzie więcej informacji. (ale 6 armii wydaje się być prawdopodobne)

Poza tym nie wierzę że jeśli to okaże się być inną grą to 8ed. wymrze... Raczej będzie się nadal dało pograć.

ODPOWIEDZ