Nowy armybook?!

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 803
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Nowy armybook?!

Post autor: Oki »

Takie tam ploty z Bretońskiego poddziału:

http://www.belloflostsouls.net/2012/12/ ... edule.html

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

no to odkładamy $$ :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

Czyżby moje murfangi będą mogły już za pół roku odetchnąć z ulgą w przekonaniu że nie będą ich więcej prześladować lizakowi kowobje^^
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Nie kowboje to magia lub skinki. Spokojnie i tak zginą.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Klon
Wałkarz
Posty: 64
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Klon »

Z jednej strony dla mnie super, jako gracza lizaków (nowe jednostki, strategie, zasady, fluff). Z drugiej, obecny AB jest wg mnie dobrze złożony, a armia nie jest słaba, więc nie zapominajmy o takich armiach jak WE, Breta czy Dwarfy... :D :D :D
Trubas pisze:
Aron_Banalny pisze:dziś byłem na praktykach, a potem odwiedziłem dziadka. zjadłem u Niego zupę. oglądaliśmy jaka to melodia wydabla bla bla bla bla bla bla Grimgor bla bla bla bla Banialuki bla bla nie mieścisz dwóch bla bla bla Lordów
Jedyny post, który wniósł coś do tematu! Brawo dla tego kolesia! =D> =D>

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Fajnie fajnie ale kiedy moja armia dostanie nowego AB? :evil: [Dwarfy]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Klon pisze:Z jednej strony dla mnie super, jako gracza lizaków (nowe jednostki, strategie, zasady, fluff). Z drugiej, obecny AB jest wg mnie dobrze złożony, a armia nie jest słaba, więc nie zapominajmy o takich armiach jak WE, Breta czy Dwarfy... :D :D :D
Już zapomnieli. Widać, że lizaki dobrze się sprzedają to wydamy nowego booka sprzeda się moooore :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Klon pisze:Z jednej strony dla mnie super, jako gracza lizaków (nowe jednostki, strategie, zasady, fluff). Z drugiej, obecny AB jest wg mnie dobrze złożony, a armia nie jest słaba, więc nie zapominajmy o takich armiach jak WE, Breta czy Dwarfy... :D :D :D
breta zaraz dostanie, a dwarfy i WE i tak nas wyklepują... więc kolejność jest słuszna... w końcu to my musimy uratować świat przed Chaosem;)

na pewno będzie jakaś konkretna jazda na monsterach
zapewne razordony będą podpakowane, a przynajmniej nauczą się uciekać;)
przydał by się saurus na koksie terradonie
no i saurusy dostana jakąś viagre (albo ich inicjatywa wzrośnie w ramach ewolucji, albo wykopią jakiś pradawny sztandar co będzie ich dogrzewał tak chociaż do I3)
no i byle by slana nie zdupcyli :wink:

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Mapet pisze:
Klon pisze:Z jednej strony dla mnie super, jako gracza lizaków (nowe jednostki, strategie, zasady, fluff). Z drugiej, obecny AB jest wg mnie dobrze złożony, a armia nie jest słaba, więc nie zapominajmy o takich armiach jak WE, Breta czy Dwarfy... :D :D :D
breta zaraz dostanie, a dwarfy i WE i tak nas wyklepują... więc kolejność jest słuszna... w końcu to my musimy uratować świat przed Chaosem;)

na pewno będzie jakaś konkretna jazda na monsterach
zapewne razordony będą podpakowane, a przynajmniej nauczą się uciekać;)
przydał by się saurus na koksie terradonie
no i saurusy dostana jakąś viagre (albo ich inicjatywa wzrośnie w ramach ewolucji, albo wykopią jakiś pradawny sztandar co będzie ich dogrzewał tak chociaż do I3)
no i byle by slana nie zdupcyli :wink:
Może nowy AB wprowadzi Plastikowe Terradony i Kroxigory, co znacząco ułatwi zbieranie armii, zwłaszcza nowym graczom, i może znikną te "konwersje" z gargulców od Tyrków :)
Nie obraziłbym się za Slanna na Stedziu (vide Mazamundi :) A saurusy od zawsze miały I1 i to jest w ich fluffie opisane, zostały stworzone do walki, stąd S4 T4 A2 i ss 5+ Tak wiem że Inicjatywa też służy do walki, ale szczerze zamiast tego wolałbym powrót do Devastating charge :)

Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 803
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Oki »

Terki i kroxy są w failcast'cie. Więc wątpię ,że dadzą plastiki....
A od terraskinek to wara ;) moje wyglądają lepiej niż nie jedne pomalowane oryginały :P

EDIT:
Jakaś nowa kawa na 100% się pojawi - wszystkie booki dostają
Może powrócą spawnlingi?
Skinki z alternatywnymi domenami?

Awatar użytkownika
Klon
Wałkarz
Posty: 64
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Klon »

Ja tylko czekam na pojawienie się jakiegoś olbrzymiego monstra (w rodzaju Abominacji) np. thunderlizarda lub coatla, niby mamy stedzia ale nie jest on ani taki wielki, ani taki mocny. Już gdzieś na forum był podobny temat i była w nim mowa o Coatlach (więc czemu nie ?) :) :) :)
PS
Ciekawe co to będzie za nowa kawa? Może coś w stylu Jeźdźców Karnozaurów :-s
Trubas pisze:
Aron_Banalny pisze:dziś byłem na praktykach, a potem odwiedziłem dziadka. zjadłem u Niego zupę. oglądaliśmy jaka to melodia wydabla bla bla bla bla bla bla Grimgor bla bla bla bla Banialuki bla bla nie mieścisz dwóch bla bla bla Lordów
Jedyny post, który wniósł coś do tematu! Brawo dla tego kolesia! =D> =D>

Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 803
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Oki »

Coatl był by super :)

Z kawy pewnie demicarnosaury (takie bez szponów i zębów) albo demistegadony bez rogów ;)

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Znając GW będziemy mieli MC na mini Carnozaurach (lub jak to określił przedmówca), i jeszcze większego stedzia z większą i bardzie debilną machiną na plecach, :wink:.

Awatar użytkownika
Klon
Wałkarz
Posty: 64
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Klon »

Kanadian pisze:Znając GW będziemy mieli MC na mini Carnozaurach (lub jak to określił przedmówca), i jeszcze większego stedzia z większą i bardzie debilną machiną na plecach, :wink:.
Od gods engina wara :evil: . Model jest świetny :D :D :D
Trubas pisze:
Aron_Banalny pisze:dziś byłem na praktykach, a potem odwiedziłem dziadka. zjadłem u Niego zupę. oglądaliśmy jaka to melodia wydabla bla bla bla bla bla bla Grimgor bla bla bla bla Banialuki bla bla nie mieścisz dwóch bla bla bla Lordów
Jedyny post, który wniósł coś do tematu! Brawo dla tego kolesia! =D> =D>

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Kanadian pisze:Znając GW będziemy mieli MC na mini Carnozaurach (lub jak to określił przedmówca), i jeszcze większego stedzia z większą i bardzie debilną machiną na plecach, :wink:.
@Klon +1

Poza tym już w Lustrii był model większy od Stedzia z jeszcze większą machiną na plecach (nazywał się tak samo Engine of the Gods, ale był większy:))

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Strzelam , że dostaniemy nowe modele salek, CO, może chamek i saurusów. Do tego parę nowych zabawek: MC, coś dużego. Modlę się o powrót spawingów. I przysięgam, zabiję tego, co przetłumaczy spawing na skrzek !
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Klon
Wałkarz
Posty: 64
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Klon »

Salamandry, chameleony i terki niedawno zostały wydane w finecaście, więc nowych modeli raczej nie dadzą :( . Obecne saurusy są ok, ale kawe mogliby zmienić (żeby chociaż CO wyglądały tak jak u DE). Fajnie było by gdyby wróciły spawningi oraz generację slannów. Nie pogardził bym też nowymi lorami na szamanach (taki beast fajnie kumulował by się z saurusami).
Trubas pisze:
Aron_Banalny pisze:dziś byłem na praktykach, a potem odwiedziłem dziadka. zjadłem u Niego zupę. oglądaliśmy jaka to melodia wydabla bla bla bla bla bla bla Grimgor bla bla bla bla Banialuki bla bla nie mieścisz dwóch bla bla bla Lordów
Jedyny post, który wniósł coś do tematu! Brawo dla tego kolesia! =D> =D>

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Klon pisze:Salamandry, chameleony i terki niedawno zostały wydane w finecaście, więc nowych modeli raczej nie dadzą :( ...
A Hive Tyrant na to Niemożliwe :) I to było jeszcze zabawniej, ponieważ Tyranidzi nie dostali nowego podręcznika, tylko mieli go już od roku jak nie więcej.

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

to do listy życzeń poproszę o dopisanie oldblood'a na czymś takim :mrgreen:
http://vanaheim.pl/banebeasts/4260-kada ... ourer.html

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Nice. Choć wolałbym olda na czymś latającym, to przede wszystkim ma to być MB. No i saurusi mogliby mieć trochę więcej inicjatywy...
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

ODPOWIEDZ