Arkusz do spisywania wynikow z bitew i statystyk

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Arkusz do spisywania wynikow z bitew i statystyk

Post autor: Ziemko »

Siemka bracia lizardmeni :)

Napisalem na ogolnym, ale tutaj tez wrzuce jako, ze to moje ukochane podforum :)

Wpadlem ostatnio na pomysl, zeby zrobic sobie taki arkusz excelowy, ktory liczylby mi statystyke bitew z roznymi armiami.
Taki przydatne narzedzie np. do DMP zeby na podstawie wynikow oceniac paringi.

Mozecie go wyprobowac tutaj:
http://speedy.sh/6jXvn/Wyniki-WFB.xlsx

Arkusz zawiera 17 zakladek - 16 na kazda armie i jedna pokazujace sume statystyk dla wszystkich armii.

Wynik uzyskany z dana armia wpisujemy do konkretnej zakladki, wpisujemy imie/ksywe gracza oraz wynik uzyskany przez nas, a ostatnio kolumna to rodzaj bitwy - towarzyska, lokal lub master - to ma po prostu pokazywac, ze jesli na towarzyskiej bitwie robiles maski danej armii ale na masterach dostawales wpierdziel tzn. ze srednia z bitew nie bedzie do konca realna.
Na dole excel zlicza srednia dla danej armii, pokazuje sie ona rowniez w zakladce "wszystkie armie". Dodatkowo, aby wzbogacic system wizualny jesli wpiszemy wynik 0-9 to wyswietla sie nam on na czerwono jako porazka, wynik 10 na zolto jako remis, wynik 11+ na zielono jako wygrana - ulatwia nam to pozniej przy analizie wynikow wizualnie szybciej zobaczyc gdzie jest ok, a gdzie nie.

Mam nadzieje, ze sie przyda, jak wpadne na pomysl co mozna by jeszcze dodac to bede uptadowal
Jesli Wy macie jakies pomysly to piszcie to tez uwzglednie Wasze komentarze.

Have fun :)


P.S. A czy Ty wiesz jaka masz srednia z bitew z armia XYZ ?? 8) :lol2: :D

ODPOWIEDZ