Sceniariusze

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Sceniariusze

Post autor: Bartas »

Grałem wczoraj bitwę, w której wcieliłem się w obrońce Hexoatl przed atakiem Dark Elfów (odparty :)), ale brakowało mi w tej bitwie jednego.. scenariuszy. Próbowałem w sieci znaleść te które były w Lustrii ale nic nie znalazłem.. Czy ktoś wkleiłby je albo podał szerszemu gronu swoje własne, twórcze pomysły?

pozdrawiam :wink:

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Tak szczerze to nie przepadam za scenariuszami, kiedys jeden wymyslilem z kumplem, ze mialem stedzia, jakies plewy i musialem go przez wąwóz przeprowadzic, a on gral we i strzelal do mnie, a na koncu stala jego armia i resztkami sil musialem go przepchnac. Generalnie chodzilo o to, zeby stegadon przezyl. Glupie to(moj scenariusz), ale mowisz masz. :wink:

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

ja właśnie uwielbiam :wink: raz z kumplem wmyślilismy historie i bitwe która się gdzieś tam stoczyła i to była wspaniała bitwa (i wspaniała masakra goblinów)

ale nie moge zczaic tych zdarzen losowych, a nie powiem, rad był by mając je :wink:

Awatar użytkownika
Durg
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Lusria

Post autor: Durg »

Hmmm.... zainspirowaliście mnie i moża uda mi się wymyślić ajkiś scenariusz.[jak będę miał wakacje :P ]

Awatar użytkownika
Durg
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Lusria

Post autor: Durg »

Tak, jak powiedziałem to nawet dwa wymyśliłem. Jeden ogólnie polega na bitwie między lizakami a DE, jednak do bitwy wtrącają się krasnale bo ich obóz został rozbity na środku pola wali miedzy lizakami a DE, i potem by wkurzyć krasie to im z pomocą przychodzą gobliny ^_^. DE i lizaki po 1000ptk. a krasie po 1500 + gobliny z skull pasa. A drugi scenariusz taki nie dawno wymyślony to że krasie muszą donieść prezenty pod duuuużą choinkę a lizaki muszą wykraść je a z kolei DE muszą udaremnić poczynania krasi i lizaków. Niestety nie udało mi się rozegrać jeszcze tych bitew z moimi kolegami.

Awatar użytkownika
Terradon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 110
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Terradon »

... Tylko tak mis się geograficznie nie czują... Krasie w Lustrii... ???

Awatar użytkownika
Durg
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Lusria

Post autor: Durg »

z czego co pamiętam to krasie odwiedziły chyba Lustrie... A jak nie to teraz to zrobiły by szukać nowego domu lub coś

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

A gracie czasem może coś w stylu czterdziestkowej Apokalipsy? Bo wiem, że można coś takiego zrobić, tylko na czym to polega dokładniej? :?
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
Durg
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Lusria

Post autor: Durg »

Z czego co tak skumałem przeglądając to, polega to mniej więcej na tym że wszystko jest VERY VERY BIG! Popatrzcie sobie na te znaczniki niektórey chyba mogłby przykryś cały oddział saurusów 5x4 albo i większy! Ogólnie byłoby ciekawie... :D

ODPOWIEDZ