Saurian Ancients 2.0

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Saurian Ancients 2.0

Post autor: QQrydza »

Mowie Ci zebys znalazl innych gienia i bsb :D :D :D

Zreszta on sie chowa za skinkami bo jest standard nie?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Nie mam punktów, biedny jestem. Zresztą wyjdzie taniej jak wszystko mam w jednej postaci. Żeby chociaż dało się fajnie złożyć Ancienta, to mógłbym go wsadzić do oddziału.
Nie chowa, bo żaba ma zasadę tall (modele tej samej wielkości nie zasłaniają losa) więc może schować się tylko za czymś większym niż standard i raptorami (bo także mają tall).
Obrazek
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No ok to za kroxami

Weź bsb caiman basalt i 5 plus. Ten koleś zabija światy za 345 zabija po 700 800 punktow na grę jo
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Grałem już na nim na lokalnym turnieju. Całkiem spoko, ale nie mogę pt znaleźć :/
No i ten rele na żabie jednak jest przydatny.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Pokaz te swoja slite jeszcze raz bo nie nadazam
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Co mam pokazać? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Slite...to chyba jakaś oferta sexualna....
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dancaarkiiel pisze:Co mam pokazać? :P
Rozpiskę xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

[915] Frog - BSB, Grasp, Trained, Sphere, Essence (Pyro/Alch), Relentless
[305] 3x15 SWarriors - Jag, M
[630] 8 Caimans - M
[265] 2x2 Razors
[165] 1 Salamander
[190] 2x3 Sentries
[540] Engine
[415] Traveller
Tym grałem ostatnio, jestem bardzo kontent.
Rozważam wymianę Sphere na JStaff+command dla Kroxów, Jaguara na Fear i >może< jedne saurusy na gównołuki dla żaby.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Fajne nawet. Nie zmieniałbym.

Zamień sferę na heirloome i daj symbiose za trained. Rozważyl bym pyro i dywi dla żaby do wyboru.

Nie wolisz zamiany veili? Wydaje mi się że kostevzka lepsza niż plus 1
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Coś mi tu brakuje skinka herosa z łukiem zdejmujących cover
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Listę masz wymaxowana pod shooting. Bardzo spoczko może xerne
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

-Qc- pisze:Fajne nawet. Nie zmieniałbym.

Zamień sferę na heirloome i daj symbiose za trained. Rozważyl bym pyro i dywi dla żaby do wyboru.

Nie wolisz zamiany veili? Wydaje mi się że kostevzka lepsza niż plus 1
Oj QC, QC :D
Heirloom jest dominantem, tak samo jak esencja. Nie można mieć dwóch na raz.
Od dywinacji odpycha mnie zasięg. 18" bez stygio to patologia.
Pyro i Grasp combują się zwyczajnie za dobrze, alchemia, Trained tak samo. Reality to strzał w kolano (matma jest na T9A), szczególnie że jest droższy o 15pt.

@LwieSerce
Niby dobrze się układa z listą, ale jednak da się lepiej wydać punkty w Characterach. Niemniej myślałem o nim intensywnie, bo 4 razory. :thinking:

Zmiany jakie wprowadzę po krótkiej rozkminie:
-Sphere out, JStaff in
-Jaguar out, Piranha in
-jedni SWarriors out, BowguwnoBraves i Czempioni na SW in
-Czamp i Szmata na krokodylach in
Thoughts?
Obrazek

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

IMO akurat na camanach ten muzyk nie potrzebny, zasztandarowego i kilka pkt masz juz kolejnego kroxa

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja ostatnio przez brak muzyka oddałem cały unit więc nie zasugeruje odbicia tego.

Matma dotyczy alchy i pyro? Bo ja kminiles kostkę z evocation i 3 chanelami, wtedy czasem masz plus 4 zamiast plus 2
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

-Qc- pisze:Ja ostatnio przez brak muzyka oddałem cały unit więc nie zasugeruje odbicia tego.

Matma dotyczy alchy i pyro? Bo ja kminiles kostkę z evocation i 3 chanelami, wtedy czasem masz plus 4 zamiast plus 2
Ta, Alch i Pyro. W skrócie im więcej zaklęć rzucasz, tym mocniejszy jest Grasp. Przy 3 zaklęciach Grasp jest odrobinę lepszy, dalej już wyprzedza ostro.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Myślisz że twarda matma zawsze się tu sprawdzi? Bo o ile rzucasz 3 równie ważne spelle to faktycznie można porównać, to co gdy w danym momencie kluczowe są 2 a reszta to ozdoby? Nie chce na siłę się nie zgadzać, szukam po prostu przewagę dr9zszego itemku :D mi on pasuje do Evo bo jeżeli dobrze rozumiem z atrybutu z Evo veil mi przechodzi, nie przechodzą te zwykle?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Czy zawsze się sprawdzi? Nie. Na dłuższą metę? Tak. Cyferki nie kłamią. :P Wiadomo, że czasem kości zwyczajnie Cię wyruchają, ale w większym obrazie powinno się zgadzać z tamtym tematem.
Atrybut działa, ponieważ Reality zabrania przenoszenia tokenów na początku fazy magii (podczas "siphon the veil"). Wszelkie inne zasady generujące tokeny (Atrybut Evo, Ledger of Souls z WDG, nożyki z DE/OK etc) działają w innym momencie gry, więc to konkretne ograniczenie ich nie dotyczy. Atrybut ma ograniczenie samo w sobie. W skrócie: to co wygenerujesz poza Siphon the Veil jest Twoje.
Reality widziałbym mocne przy dwóch żabach, bo obie z tego korzystają. No ale dwie żaby +ta dyscyplina to interes na ponad 1k punktów... Z drugiej strony można wrzucić priesta z tabletem, tutaj wydaje się to o wiele ciekawszą opcja.
Obrazek

Cuendae
Wałkarz
Posty: 85

Post autor: Cuendae »

Reality średnio ma sens przy większej liczbie channelingu, bo nadal maks 4 kostki przerzucasz. Połowa fluxow ma 7 czyli jeden channel i już masz maksa, a reszta idzie się walić.
Moim zdaniem grasp też jest lepszy z uwagi na to, że wiele czarów możesz spokojnie rzucić na 2 kostkach

QC, jeżeli masz tylko 2 kluczowe czary to i tak grasp jest spoko, bo rzucasz je z tyłu kostek ile ma przeciwnik, dzięki graspowi masz łącznie plus 4, czyli tak naprawdę ponad średni rzut kostką. Czyli rzucasz te 2 czary z tylu kostek ile przeciwnik ma do dispela, jeden zbije, a drugi nie

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ale bez graspa masz plus 2 przecież :) a tak masz kostkę więcej czyli plus 3.5 do czaru
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ