Saurian Ancients 2.0

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Re: Saurian Ancients 2.0

Post autor: lwieserce85 »

Gdyby temple miały pary save I ap 2 z bazy to było by już super.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

imo trochę gięci by się zrobili.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

To że znerfia gdy tylko 3x Temple buildy zdominuha turnieje. W co wątpię.

Teraz rozkminiam zajazd na 4 bestia h 3 kowboj ach. To musi działać ale mamy mega słabo wspierające napor core :/
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Ostatnio gram sobie na 15stkach SW z Jaguarem, that's the shit yo
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

W sensie do dupy? wex sie rozpisz. Najlepiej napisz co robi juaguar, wiadomka że brzydze się czytaniem literek bo jestem graczem z zycia a nie z teorii
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Boże co za many jakiś dziwny
Fajne są, podobają mi się. Grałem na 3 takich oddziałach (15SW, Jaguar, Muzyka) żeby pomogły w scorowaniu. Są stosunkowo tanie (pierwsza 15 to 17ppm, dalej to 21ppm więc spora różnica). Jaguar daje im +1/+2 Mova, więc nie są już tacy wolni. Do tego standardowe staty: S4, R4, 4++, 2A i Parry - no miodzio. Myślę jeszcze nad zmianą marki na Fear, tania jak barszcz a zasada niezła.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Daj im to, bo breaki na 7 nie zdaje 100% razy.

Generalnie boli to 4 spd i to ze jednak 17 ppm to sporo. te 21 to juz szkoda gadac w ogóle :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Ja zawsze gram na Fear i powiem Wam że dobrze się sprawdza, imo najlepszy totem jaki jest i rani

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Ostatnio grałem 3x15 Jaguarów i 2++ na żabie - całkiem w porządku i naprawdę pomagają przy scorowaniu.
Teraz myślę nad full eco 3x15 i 15 skinków (905 total) bo ward jest jednak zdecydowanie za drogi, lub 2x15 SW z zabawkami i skinki z (lub bez) łukami dla Żaby.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja gram żaba solo bez żadnych wardow itd itp. Dopóki masz teleoathic to może się lekko chowac
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

A masz Symbiotic? :^)
Wolałbym jednak żeby była gdzieś blisko innych jednostek, w końcu gienio i bsb.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Aaa tak. Jak tak to musi. Ja mojej daje symbio i dobre słowo
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

I tak niezły wariat, na cztery plusie to wiadomo jak się zdaje wardy - wszystkie albo nic. A jednak sporo rzeczy może ją dorwać, nawet jeśli będzie stała gdzieś w dupie.
Myślałem nad wymianą Trained na Symbiosis, gra się na pewno przyjemniej, ale odnoszę wrażenie że 4 zaklęcia to za mało z +2 do ciasta.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Olej ten cast nie warto weź za te heirloon i symbio. Bez symbio dywinki nie ma sensu grac

Mojej żaby jeszcze ani de ani emp nie miały okazji atakować. Zagram herford to ci powiem ile razy ginęla
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Tylko że ja gram na Pyro+Alch, tutaj +2 do ciasta robi kolosalną różnicę imo:
Pyro:
#2 mała z jednej
#4 mała z dwóch, duża z trzech
#6 z trzech
Chemia:
#1 z dwóch
#4 z dwóch
Plus im więcej czarów, tym większy value dyscypliny. Jest to szczególnie widoczne z Pyro, gdzie z 8 kości (ponad połowa kart) jestem w stanie rzucić wszystkie 5 czarów (#1, #2, #4, #5, Hera). Z alchemii podobnie, 6 kości to luźno 3 pociski. Obniżenie Casting Value z Silnika także pomaga zabezpieczyć fazę magii. Z 24" nie boję się podejść na bezpieczną odległość, a to główny argument za Symbiosis. 18" to już błaganie o słoik w dupie.
Moim mokrym snem jest Grasp który daje tylko i wyłącznie +1 do ciasta, przez co jest tańszy i można grać na Grasp+Trained+Symbiosis. Chyba trzeba zacząć to przepychać wewnątrz... :^)
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Moja rada tyczyka głównie maga z dywinka. Ja tam kupuje twoje argumenty ale brzmi to na mega przeinwestowany model. Ale dopóki działa to nie będę wydawał osadów :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Czasem wygrywa grę niemalże solo, więc warto. Przynajmniej to sobie ciągle mówię ;_;
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Jak grał ze mną to żaba na solo wydymała mi połowę armii luźno.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dancaarkiiel pisze:Czasem wygrywa grę niemalże solo, więc warto. Przynajmniej to sobie ciągle mówię ;_;
Nie mowie ze nie ma wygrywac solo, ale czemu nie stac za obeliskiem cala gre robiac to :D Czasem chce mi sie szarzowac w jakies warlocki od boku tlyko dlatego ze moge a przeciwnik olewa zabe :D Ale wiem ze nie wolno...

Btw majac zabe w CC moge sobie chanelowac ze skinkow missle?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Dlatego, że nie zawsze masz obelisk w deployu :v
Plus jest gienkiem i bsbkiem, powinna być przy innych jednostkach tak czy siak.

Może: [...] The Cuatl Lord may cast spells of type Missile even if it is Engaged in Combat as long as the model with Telepathic Link is not. [...]
Obrazek

ODPOWIEDZ