Saurian Ancients 2.0

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Re: Saurian Ancients 2.0

Post autor: Dancaarkiiel »

Zapytałem dla pewności na forum, czerwoni odpowiedzieli - faktycznie jest 6".
-Qc- pisze:BTW Danca bo ty obrptny jesteś, albo ktokolwiek. Znacie w internetach dobry kontent o lizakach? Blogi fora tematy na 9th age ogólnodostępne Twitter you tube?
Lustria Online, Total War 2: Warhammer (niedługo wychodzi DLC), stare kodeksy (są wszędzie w internetach).
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Chociło mi o content batt-repowy/stricte 9th age. Ale jak juz o tym - widze duzo taktyk do lizakow, a potem DLC z ... tez lizakami. Wtf?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Battrepów nie oglądam, więc nie pomogę. :/
U nas w dziale zbytnio też takich nie widziałem. Musisz wejść na jakiś kanał, ctrl+F "SA" i liczyć, że coś znajdzie.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Składam rozne głupoty i mega mało strzelania wchodzi w tej armii :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Kiedyś może a było mieć skinki w chmurkach z javelinami/ plujkami w sekcji core....stas jak pamiętam miał rozpe z wiadrem skinkow, slanem i dwoma kowbojami i wygrywał tym bitwy
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Właśnie się zorientowałem, że Stygio ma 6 dyscypliny x--DDD
Już chyba nic w tej armii nie może latać solo, z wyłączeniem saurusów.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dancaarkiiel pisze:Właśnie się zorientowałem, że Stygio ma 6 dyscypliny x--DDD
Już chyba nic w tej armii nie może latać solo, z wyłączeniem saurusów.
Może, po prostu zdawaj piątki. Ja zdaję. Zawsze to wszystkich wkurza, ja nawet ld na 2x1 zdaje :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Cuendae
Wałkarz
Posty: 85

Post autor: Cuendae »

Bez przesady, 6 minimised to prawie jak normalna 8.
Masz 68% szans zdać, a przy 8 72%.
Nie ma takiej tragedii

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Słowo klucz, prawie. :P
Średnio mi się podoba taka lidera na modelu za 415pt tbh. :'/
Obrazek

Cuendae
Wałkarz
Posty: 85

Post autor: Cuendae »

To nie jest słowo klucz, bo to tylko roznica jednej nieznanej liderki na 25 prób. Ile będziesz ich zdawał, że aż tak to boli?
Zwłaszcza że ma Fear i Terror, więc to inni muszą ją zdać.

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Ale jak często będziesz zdawać liderkę stegiosaurem i od czego?

To LD jest wadą, ale ten model akurat rzadko jej używa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1509
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Taka liderka imo to kał. Może boleć przy marszach, redirectach, panikach, no przy wszystkim, głupi brejk o 1 i już jest gorąco.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

@Cuendae
6 CB to co trzecia oblana panika, 8 normal bliżej do co czwartej. 7 CB to już oblana co piąta. Imo kolosalna różnica.

@Goboss
Marsze, brejki, paniki to chyba najczęstsze przypadki.
Marsze dosyć często się zdarzają. Jeśli typy obok mają muzyka to dosłownie rzut na 4+. Brejki - wiadomo, w CC może zdarzyć się wszystko. Paniki zgoda, przeważnie da się uniknąć.

Zwyczajnie jestem w lekkim szoku po tak długim okłamywaniu samego siebie, że dyscyplina jest tak niska na stosunkowo drogim modelu (305-415 pt) w armii której psychologia podobno (chuj wie jak ten ASAW został wprowadzony) ma być siłą. ASAW jednak coś załatwił i pożegnaliśmy się z Pack Leaderem, Predatory Roarem i Przydatnością zółwika. :--DD
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Grałem dziś na DE i te krakeny to jest naprawde mocna rzecz :D ale grac sie da ;P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Cuendae
Wałkarz
Posty: 85

Post autor: Cuendae »

Właśnie ASAW lizaków to miał być, że dobra liderka w okolicach generała/bsb, a słaba poza tym zasięgiem.. więc trochę się zgadza.
Też bym wolał wyższa liderkę na stygio, ale z kolei 7CB na takim stygio to już bardzo dużo by było.. nie da się tego wyśrodkować

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Cuendae pisze:Właśnie ASAW lizaków to miał być, że dobra liderka w okolicach generała/bsb, a słaba poza tym zasięgiem.. więc trochę się zgadza.
Też bym wolał wyższa liderkę na stygio, ale z kolei 7CB na takim stygio to już bardzo dużo by było.. nie da się tego wyśrodkować
Właśnie jak na złość to nie mogę nic znaleźć ://
Obrazek

Cuendae
Wałkarz
Posty: 85

Post autor: Cuendae »

https://www.the-ninth-age.com/index.php ... ost1079502

W strength jest LD bubble, czyli dobra liderka Main combatowych jednostek, i slaba tych flankujących. Stygio jest zdecydowanie flankujący ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie no tak serio to w tej grze chcesz miec wszystko w bublu. Ja nie kumam czego innego. Czemu Saurus Warlord nie ma natywnej 9. To smutne
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

Okey, my bad. Widocznie coś sobie ubzdurałem. :P
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Doczytalem ze bron z gwardii daje im +2 do sily, ale nie +2 do ap - dobre to kumam?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ