Fluff lizaków

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fluff lizaków

Post autor: Ziemko »

Jestem w Niemczech moze dlatego kaza mi placic abonament , bo juz kiedys mialem podobna sytuacje ,gdy chcialem cos obejrzec na itvp...

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Pewnie dlatego. Mi wszystkie odcinki śmigają, a abonamentu w życiu nie płaciłem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Do pytań z przed paru lat ^^ Cała armia saurusów po prostu się pojawia w stawach i wychodzi od razu gotowa tzn dorosła i wie co ma robić. Przynajmniej tak pisze w obecnym AB ^^ Czyli nasze jaszczurki w 100% składają się z wody ^^ no i co do lustri to kto powiedział ze tylko tam żyją lizaczki ? przecież panowały na całym świecie tworząc wszędzie sieci geometryczne, co prawda pewnie wyginęły i zdziczały bez przewodnictwa slanów ale pewnie gdzieś jeszcze są na starym kontynencie. A tak btw czy przedwiecznie nie przypominają wam Niebian Tau ? nie wiadomo skąd przyszli by zjednoczyć rasę w imię większego dobra
Obrazek

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Nie składają z wody, bo normalnie wylęgają się z jaj w stawach rozrodczych. W army booku wyraźnie jest napisane że składany jest w nich skrzek.

Lizardmeni nie żyją wyłącznie w Lustrii, ale też na Południowych Ziemiach (odpowiednik Afryki równikowej), na Smoczych Wyspach pomiędzy Indem a Południowymi Ziemiami, na Albionie, etc. Społeczność na Smoczych Wyspach jest zupełnie zdziczała i pozbawiona cech cywilizacyjnych, gdyż wyginęli wszyscy przewodzący jej Slannowie.

Pradawni vel Przedwieczni nie zjednoczyli Lizardmenów, tylko ich stworzyli od podstaw, używając inżynierii genetycznej. Skinki, Saurusy i Kroxigory zostały wyewoluowane z różnych gatunków prehistorycznych gadów, które żyły w owym czasie na planecie. Wyjątkiem są Slannowie, którzy przybyli na planetę razem z Przedwiecznymi jako ich najwięksi i najważniejsi słudzy.

Przedwieczni stworzyli też dziesiątki innych gatunków inteligentnych, z których jedne zdecydowali się zachować (elfowie, krasnoludy, ludzie), zaś inne wyeliminować jako nieudane. Co ciekawe, niektóre fragmenty tekstu sugerują, że Orkowie są nieudanym eksperymentem przeznaczonym do utylizacji, który wymknął się z laboratoriów i rozmnożył jak szarańcza, a wszelkie próby jego usunięcia zakończyły się niepowodzeniem.
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Ja czytałem że orków pradawni przywieli przez przypadek (właściwie ich zarodniki) a wyeliminowanie ich jest zadaniem bardzo trudnym i nawet pradawnym się to nie udało wiec są po dziś dzień. Pradawni stworzyli bardzo wiele ras (krasnoludy, elfy, ludzi i inne, praktycznie wszystko inteligentne poza smokami które już tam żyły) prawdopodobnie orków też bo w wh40k orkowie zostali stworzeni przez pradawnych do walki z necronami, co tłumaczyło by ich uwielbienie walki i agresji, bo byli przeznaczeni tylko do jednego celu.

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

ensifer pisze:Lizaki maja bardzo fajny fluff lecz jedno mnie zawsze niepokoi, jak wytłumaczyć flufowo bitwy np. w starym świcie lizaków z ludkami, gelfami itp.
Przecież oni chyba zbytnio się do starego świata nie ruszają.
DE czesto robia najazdy na lustrie w poszukiwaniu skarboiw etc, HE maja swoja cytadele na dolnym cyplu lustrii, a ludz zwyczajnie podruzuje i sie na nie natyka, chaos proboje zabic wszytsko i wszedzie, a skaveny maja podkopy, orki i golbiny na tratwach(bo toto statkiem nazwane byc nie moze) plywaja. No wszytsko da sie zalatwic.

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

Poczytajcie jeszcze raz nowy fluff.
Ostatnie wydazenia calkowicie zmienily doktryne dzialania Lizardmenów.
Po odkryciu zlotej piramidy Mazdamundi oglosil,
ze Plan Pradawnych nie moze byc kontynuowany,
dopoki swiat nie zostanie przywrocony stanu,
w jakim powinien byc.

Slannowie juz nie siedza w Lustrii czekajac na powrod dawnych bogow, czasem tylko interweniujac w istotnych momentach.
Teraz mamy wojne totalna z wszystkim co niezaplanowane przez Pradawnych (czyli w wyjatkiem ludzi na starym kontynencie, krasnoludami w gorach kranca swiata i elfami na Ulthuanie (ale juz kolonie HE podlegaja eksterminacji tak samo jak DE i WE)).

ODPOWIEDZ