Zwierzeta graczy lizardmenskich

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Re: Zwierzeta graczy lizardmenskich

Post autor: Jasif »

lividus pisze:jeśli w kolejnej edycji GW ostatecznie udupi Krasnale i Zielonych, skazując ich miłośników już tylko na kolekcjonerstwo i zabawę 4fun.
A juz tak nie jest? :wink: Jesli nawet nie, to bardzo blisko.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Jasif pisze:
lividus pisze:jeśli w kolejnej edycji GW ostatecznie udupi Krasnale i Zielonych, skazując ich miłośników już tylko na kolekcjonerstwo i zabawę 4fun.
A juz tak nie jest? :wink: Jesli nawet nie, to bardzo blisko.
Nadzieja umiera ostatnia i ma IF, więc póki nie ma nowej Edytki...
Ale w sumie skinki są i zielone i kurdupelkowate, zawsze to alternatywa :wink:

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Ziemko pisze:Wooow robi wrazenie. Tak jak pisalem kiedys mialem zawsze zajawke na kamelona , znalazlem zdjecie w necie tego co bym chcial http://images04.olx.pl/ui/1/69/06/12966306_1.jpg tylko nie mam pojecia jaki to rodzaj to kamelonow - niby pisalo ze jemenski , ale jemenskie sa duze. Ktos pomoze?
Dzięki...
Rodzaj - Chamaeleo, rodzina Chamaeleonidae, ale chyba nie o to Ci chodziło :wink:

Chętnie pomogę i pogaworzę - ale to już na prv.

Awatar użytkownika
Attilla
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Post autor: Attilla »

A ja mam 3 larwy chrząszcza hreculesa"" a konkretnie to odmiana occidentalis jakby ktoś nie wiedział to jest to największy chrząszcz na świecie i dorasta do ok 15-17cm. Samo zwierzę jest bardzo ładne tylko trzeba trochę poczekać od L1 do imago (ok 1 roku) ale widok chrząszcza wychodzącego z ziemi jest bezcenny:D.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

no to sa dobre pancerniki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
xbor
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: xbor »

W każdym razie jaszczuroludźmi nie gram ale bretką, za to brat zaczyna przygode z jaszczurami więc napisze zwierzeta jakie ja posiadam. Posiadam same płazy bezogonowe: 5xKassina maculata, 1xRzekotka australijska, 5xAfrixalus fornasini, 5xHyperolius sp. 3xKuam Dalekowschodni, oprzocz tego w mieszkaniu są jeszcze liścce, dwa gatunki ślimaków achatina i kilka ptasznikóww ale moje są tylko żaby. Jaszczurki były kiedyś (anolisy zielone) ale sie zestrzały i zdechły i już więcej kupione nie były.

Awatar użytkownika
adugadu
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: adugadu »

Ja posiadam tarczowca czarnopasego ma 66cm jest samcem i nazywa sie Edek :)
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Gbob
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: Gbob »

A ja od 10 lat hoduję jaszczurki :D Legwan zielony, agamki brodate, bazyliszki, obecnie 2 agamy błotne :D

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Ja mam na biedno jednego Gekona Lamparciego, jest samcem ma 22 cm. długości (tak wiem, kawał skurwysyna ;) ) I wabi sie Grymloq
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Skarabek99
Wałkarz
Posty: 81
Lokalizacja: Łódź/Kruszów

Post autor: Skarabek99 »

Ja mam 4 geki lamparcie. Kupiłem samca i samiczkę, rozmnożyły się i było już ich 5, ale niestety jedną musiałem sprzedać. I teraz mam 1 samca i 3 samiczki.
:mrgreen:
Armie:
TK - 3500 pkt

ODPOWIEDZ