Plotki na temat 7-edycyjnych Lizaków

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Nawet jak będzie mógł być eteryczny to nie będzie to takie zajebiste. Podleci wrona, duże pizdnięcie i po Slannie. Liczmy chociaż na ten lord of old ones. Spawningi da się przeboleć, w rare'ach tłok, kroxy z dupy. Mimo wszystko fajnie się zapowiada. Engine i stegu rządzą, skinki z 6ld też kozackie :D.

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

No wlasnie wszystkie info z PGA jest, ze Lore of the Old Ones nie bedzie.
Stegus jak dalej bedzie mial S5 i Stubborna na 5 czy 6 to fajna figurka (i tyle fajnego). O Engine nie wiemy nic. 1 punkt za 1Ld jest ... watpliwe.
Brak spawningow na herosach, brak biegacza.
Coraz gorzej to wyglada.

P.S. Na taniego Slanna tez bym sie nie cieszyl, bo to znaczy ze bedzie slaby.

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

lore of the old ones nie będzie...

Awatar użytkownika
Sebollus
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Katowice-Vendetta

Post autor: Sebollus »

No i wygląda na to że nowe lizaki będą tak "ulepszoną" armią jak obecni wariorzy choasu :cry: :?

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Nie wierze.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

nie powiem, moje kochane kroxy mnie starsznie bola z ta sila 6 :( i wogole wyglada na to ze duzo oczekiwan i lipa :/ najwyzej w lutym wystawie swoja armie na allegro i CH*&. :(
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Jaszczurx
Mudżahedin
Posty: 296
Lokalizacja: Warshau/Lustria

Post autor: Jaszczurx »

Steg może będzie pełnił teraz funkcje nosiciela fajnych zabawek, a sam będzie do dupy(znaczy jak 6ed.)...
Ale to taka pesymistyczna wizja
najwyzej w lutym wystawie swoja armie na allegro
czekam :wink:

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Jasif pałka mięknie? :wink:
Trzeba grac tym co sie ma! A nie płakać. Takie moje zdanie.
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Oj nie płaczcie - przynajmniej GW oszczędzi LS pracy nad balancing patchem do Lizaków :wink:
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Wyjebongo. I tak będą przegięci xD. Szkoda, bo Slann nie będzie juz tak oryginalny jak powinien być, ale lizaki raczej grywalne będą.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Oby. Nie po to się czekało z nadzieją na lepsze, by doczekać się wielkiej porażki GW.
Sebollus pisze:No i wygląda na to że nowe lizaki będą tak "ulepszoną" armią jak obecni wariorzy choasu :cry: :?
Nie orientuje się. Mocno osłabli?

Awatar użytkownika
galahar
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: galahar »

A ja tam się cieszę, że nie będzie nowych wampirów :D Będę mógł toczyć wyrównane boje z kumplem w domowym zaciszu :) A kroxy z siłą 7 są imo za silne jak na swój koszt, chociaż szkoda trochę, że będą słabsze.

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

W zasadzie tak. Armia na jedno kopyto. Magia, rycerze, albo juggernauty, smok z dupy. Nie orientuję się zbytnio, ale z tego, co pisał Thurion i inni dobrzy gracze chaosowi to tak to wygląda.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Oby tak nie było z lizardami, ale ostatnio tak pesymistycznie się zrobiło...
Brak spawingów
kroxy z S6
brak lora slaanów
To co my teraz zrobimy???

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Kupicie sobie demony.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Bez paniki bracia!! :P
Nie jest źle, salki nie śa słabe (-3 do save), razordony też spoko, skiny imo są bardzo miłe teraz, steg z tego co pamiętam znośny :wink:
Podejrzewam, że slannowi będzie można dać jakieś koksiarskie itemki... Jak przeglądałem podręcznik to nie wyglądało mi to jakoś tragicznie :wink:
Ostatnio zmieniony 23 lis 2008, o 19:06 przez loler, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

A saurusy?

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

A saurusy?
zapomniałem o nich napisać. tańsze o ile dobrze pamiętam o 2pkt, scaly skin 5+. kawa też tańsza i też scaly skin na 5. terki po 30 pkt.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

No to nie ak źle. Chyba wreszcie sauri i kawa pojawią się na stołach.

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Jak Slann bedzie znowu mógł wybierac zposród tego badziewia z rulebooków i te jego upgardy nie zmodyfikuja mocno tych czarów to straszna lipa. Caly czas czekalem ze ulepsza mi Slanna. Moze nie ulepsza ale zrobia go bardziej klimatycznego - a ten lore o ktorym sie mowilo z b. wysokim castingiem i mocnymi efektami dodało by mu charakteru. A tak to nawet nie wiem czy bedzie mial te darmowe kostki. Ogolnie czarno to widze.

I jeszcze jak engine ma byc tylko i wylacznie klopą w rare z szamanem na górze i marnym dinozaurem pod spodem to kolejna porazka - ta jednostka powinna wniesc troche klimatu to lizaków a narazie to zapowiada sie kolejna porazka (procz figurki ktora oczywiscie jest sliczna).

Ogolnie nowe lizaki na to co dzisiaj wiemy to bedzie jeszcze wieksza skinkolandia niz byla. Bo co teraz wystawic ? Razodony, w ch... skinków, terki, moze salki. Herosi to pewnie teraz lord puszka na CO zamiast biegacza, moze w kawie jak ta bedzie miala tego AS na 2+. Lizaki mialy byc armia z wieloma opcjami a narazie, mam nadzieje ze sie myle, ale narazie wyglada na to ze opcja w chuj skinków, razodony, salki i ogolnie rozpiska "zapluj, zastrzel" przeciwnika praktycznie nic sie nie zmieni a bedzie tym gralo jeszcze wiecej graczy z braku innych mozliwosci.

ODPOWIEDZ