Plotki na temat 7-edycyjnych Lizaków

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
majzownik
Wałkarz
Posty: 93
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: majzownik »

Ktoś rozpuszczał ploty, że kroxy mają być plastikowe.
Otóż, nie będą:
Obrazek


Dodatkowo kolejne kilka zdjęć stegadona (Czapka szamana miażdży!):
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Sebollus
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Katowice-Vendetta

Post autor: Sebollus »

Model stedzia nowego właśnie trochę stracił w moich oczach. Co to ma być za króciutki , grubiutki ogonek ?IMHO jakoś mu nie pasuje.powinien być dłuższy , przynajmniej jak u obecnego stegadona.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zakochany jestem w tym modelu chyba nawet 2 sztuki kupie , moze nawet bede nim gral ;)

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

Ja tez 2 kupuje :P:P

Awatar użytkownika
Parufka
Mudżahedin
Posty: 343

Post autor: Parufka »

Kto jak kto w GW ale rzeźbiarze sprawiedliwie biorą tam swoją kasę.

Napalony Jeremiasz
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Napalony Jeremiasz »

Hm może nie jestem normalny ale nie widzę zdjęć stegadonów i kroxów tylko mały obrazek z wycieraczką i napisem "Upgrade to Pro today! Bandwidth Exceeded Photobucket" da się coś z tym zrobić, czy to oznaka że mam przestać jeść grzybki?

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Wszedzie an bp tak jest, po jakims czasie te zdjecia znikaja... proponuje panom postujacym na przyszlosc przerzucac fotki na imageshack.us , tam sa trwale:) to tyle w kwestii wymadrzania sie :D
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Tracer
Warzywo
Posty: 17

Post autor: Tracer »

moze bylo pytanie i odp ale nie widzialem: wyszedl juz armybook? (jak nie to moze ktos wie kiedy wyjdzie)

Chmuruś
Chuck Norris
Posty: 464

Post autor: Chmuruś »

Luty/Marzec 09 :roll:

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Panowie, ale po co chcecie kupić dwa stedzie? Przecież je z miejsca ograniczą! NIe pamiętam już czy carnosaur cos zjada... ale jeśli nie zjada to szybko wpieprzy jakiegoś slota :P

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

A po co komu armia na 6k jak zwykle i tak gra na 2250 ? Modele fajne , czasem się wystawi a tak wogule to wesołych świąt !

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Stedzie dwa po to żeby jeden był stedziem a drugi stedziem z enginem ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

michau5300 pisze:A po co komu armia na 6k jak zwykle i tak gra na 2250 ? Modele fajne , czasem się wystawi a tak wogule to wesołych świąt !
Niekotrzy zbieraja figurki po prostu oprocz grania. Tym sposobem mam 15 terradonow , 12 kroxow ok 130 skinkow itd...

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Ja wiem tylko on nie wiedział 8)

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

Jednego jako Ancienta, drugiego jako Engine i dwa stare stedzie jako male stedzie :D

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Alister pisze:Jednego jako Ancienta, drugiego jako Engine i dwa stare stedzie jako male stedzie :D
i piątego jako Twoja Stara!

Ghost_Master1
Mudżahedin
Posty: 292

Post autor: Ghost_Master1 »

Są nowe fotki na warseer i widac dokładnie te wasze wielkie plujki ( ten skinek to musi miec płuca z żelaza albo ma nabitą FIFKE :D

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

to może byś dał linka

Awatar użytkownika
Hybrydzioch
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Radom

Post autor: Hybrydzioch »

Część nazw naszego nowego magicznego złomu :) z działaniem
-* Stegadon Warspear is a 50 point magic weapon that only a skink chief on stegadon, or ancient can take. It is a lance that causes the bearers mount to cause 2d6+1 impact hits instead of 1d6 +1.
-* War Drum of Xahutec is a 30 point enchanted item that allows marching even if march blocked, and also any units within 12" recieve an additional +1 to rally as long as the bearer is not fleeing.
-* Carnosaur Pendant is a 20 point enchanted item that when the bearer inflicts his first wound in battle, he becomes frenzied, and never loses his frenzy.
Jaguar charm is still in, but is now 25 point enchanted item that is bound level 5 and casts the steed of shadows, only on the bearer
-*The Horn of Krygor is 100 point Enchanted item, and causes all friendly cavalry in 12" to be stubborn, and enemy cavalry fear te bearer
-* Horned one is a 35 point enchanted item, which is a cold one with movement 8, initiative 3, and not subject to stupidity
-* Hide of the Cold Ones is 50 point Heavy armour that gives the bearer +1 Toughness but makes him subject to stupidity
-* Cupped Hands of the Old Ones is a 45 Point Arcane item that if a miscast occurs on your wizard you may roll a d6, on a 1 the miscast still stands, but on a 2+ the miscast goes to an enemy wizard in line of sight (ignoring the 5-6 result on the miscast table) (One use only)

Awatar użytkownika
Sebollus
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Katowice-Vendetta

Post autor: Sebollus »

Uuuu niewesoło to wygląda , przedmiociki dośc fajne ale drogie jak cholera z tego co widzę :cry:

ODPOWIEDZ