Plotki na temat 7-edycyjnych Lizaków

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Saurusi już mają 8 LD :P . Powinni mieć po prostu 5 move'a i być choćby 1-2 pkt tańsi.

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Oj to mi się pomyliło z Kroxami :oops: Ale 5 mv to z za co? Są tak zwinni jak szczurki lub elfy? No chyba nie, masywne jaszczuroludy pokroju orka nie mogą biegać z 5 mv...

Pozatym powinny być bardziej grywalne aby stworzyć wzgledne zbalansowanie skinków do saurusów. Właśnie tak postąpiło GW z O&G. W 6 edycji głównie grało się na gobosach, teraz gra się na gobosach/orkach.
Obrazek

Mort
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Mort »

movement maja dobry tylko zeby jak dojda juz cos wiecej robili....a nie dostawali po mordzie. ws4 byłby jak najbardziej na miejscu

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Korin pisze:
ANtY pisze:skinki też mają ogon ^^
Anty przestań spamować ."skinki też mają ogon " I co z tego ? Jak sa mniejsze niż goblin , maja tafa 2 . Myślisz , że takim małym ogonkiem byłby w stanie walnąć z siłą 3 ? Bez przesady . Wiem , ze jestes nowym generałem lizardmenów , ale nie pisz takich rzeczy , typu skinkowy 2 atak , albo silniejsze saurusy . Albo nie doceniasz swojej armii i jej siły(o czym mogłem się przekonać grający nimi i przeciwko nim , że sa silne ) , albo chcesz z nich zrobić kolejne przegięte DL albo i bardziej .

Skinki tańsze ... :roll: OMG one moim zdaniem teraz są za tanie jak na ich możliwosci :wink:
jakoś nie pamiętam, żebym mówił, żeby skinki miały 2 ataki... Pozatym jeśli wszystkie jednostki tanieją, to czemu skinki miałyby nie stanieć?

Kazzzz
Wałkarz
Posty: 75

Post autor: Kazzzz »

Kolejne plotki tym razem a wargamerau.com
After seeing the following pic on warseer...

http://warseer.com/forums/attachment.ph ... 1213454239

...I sent a mate of mine in the UK (who has 'sources') asking about what he'd heard about the new lizardmen book and got the following response:

As far as I know (playtesting has been recently stopped but I still have a few mates at HQ) no choices are being dropped. The plastics would all stay (GW hasn't dropped a plastic kit from the range in a long time).

So you are looking at the metals being re-done. Krox we know, I would also say that Terradons, Sallies and the Steg will be redone, but the last couple of releases haven't had that much of a makeover.

Rules wise I heard that you can take smaller monsters as Special. The Engine of the Gods from the Lutria book is back as a rare choice.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Nie działa mi ten obrazek :/

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Ja będę zadowolony jak saurusi pójdą z kosztem do 10 pktów a kawaleria do 30 pktów, to już spowoduje, że częściej zobaczymy te jednostki na stołach.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Najlepiej by było tak, żeby każdą jednostkę opłacało się wystawiać :) i na pewno do tego dążą, ale nie jest łatwo tego dokonać. Zresztą IMHO lepiej mieć klimatyczną armię i taką jaka się podoba, a nie "taką jaką się opłaca", jak wszyscy... Ale odbiegłem trochę od tematu. Jakby sauruski staniałay to może więcej osób by ich używało, według mnie powinny być trzonem armii, ze względu na klimat, ale niestety tak nie jest. Może GW to poprawi.

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

no tak, największy ból z saurimi to niestety brak ich manewrowości, przypuszczam że mogą wlepić im magic banner (to byłoby ok), no a kawa - mały save, ale ujdzie od biedy, ws 4 powinien być, kawa posiada takowy, to dlaczego piechota nie może mieć, tg są dobrzy i właściwie nic się nie powinno zmienić, no chyba że wlepią im light armour - ale to może być przesada już

Awatar użytkownika
azrael88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kielce

Post autor: azrael88 »

Wracając do tematu, obawiam się tylko, że wzorem najnowszych armybooków jakaś jednostka zostanie splewiona kompletnie a inna tak przyboostowana że stanie się "jedynym słusznym" wyborem, vide DE - korsarze vs black guard, ci pierwsi znikną, drugich widywać będziemy chyba w każdej rozpisce.

Mort
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Mort »

azrael88 pisze:Wracając do tematu, obawiam się tylko, że wzorem najnowszych armybooków jakaś jednostka zostanie splewiona kompletnie a inna tak przyboostowana że stanie się "jedynym słusznym" wyborem, vide DE - korsarze vs black guard, ci pierwsi znikną, drugich widywać będziemy chyba w każdej rozpisce.
Tak jak słusznie zauważyłeś pewnie coś splewia....i obawiam sie ze moga to byc skinole, w końcu gw chce zmianami zachecic nas do kupowania mniej popularnych modeli ulepszajce je i osłabiajc te ktore sie bardzo dobrze sprzedaja :?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Skonczcie juz pisac o tych Waszych marzeniach , bo sie powtarzacie , a tak jak pisalem wczesniej sa juz 2 tematy co powinny miec lizaki w 7 edycji , tam sobie popiszcie. Ten temat jest do komentowania potwierdzonych newsow , a nie o gdybaniu...

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Tam też nie można, jak ostatnio tamten temat ożył to ktoś na opie***ył za to...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

To przeczytaj caly temat i zobacz ile razy jest powtarzane to samo w kolku... Masakra... Fajnie taki pisac ciagle to samo ?

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

No właśnie fajnie. Na naszym forum wogóle nikt nic nie pisze, więc fajnie chociaż poopowiadać kilka razy to samo...

Awatar użytkownika
Dyd
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Dyd »

Wydaje mi się, że będzie trzeba poczekać do grudnia/stycznia nim pojawią się jakieś potwierdzone newsy. To co teraz zapodają na warseerze za bardzo wiarygodne się nie wydaje.
Za szybko byśmy chcieli wszystko wiedzieć :) przecież przed nami DE i chaos plus masa rzeczy do wh40k...

Offtop:
A odnośnie zmian to z chęcią widziałbym saurusy bazowo siejące feara i możliwość marku dla nich dającego +2 M. Byłoby ok.
Ach nowy kodeks się szykuje a ja sprzedałem całą moją kolekcję lizaków na ponad 10,000 punktów. No ale może wraz z nowymi figurkami wrócę do mojej pierwszej turniejowej armii :)

Awatar użytkownika
Morgon82
Mudżahedin
Posty: 300

Post autor: Morgon82 »

10k - szacunek. Ja nie wyciagnalem swojej armii powyzej 4k, ale to dlatego ze nigdy nie gralem nawet tak duzej bitwy, juz batalie na 3,5k trwaja na tyle dlugo ze wiekszych bitew nie chcialo nam sie rozgrywac. Choc z pewnoscia jest to wyzwanie jesli nie przesadza sie z iloscia wystawianych bohaterow oczywiscie.

Ziomek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40

Post autor: Ziomek »

mam pytanie
Jak wyjdą lizaki z 7ed to czy wyjdą tylko nowe czy stare też będą zmienione??

Awatar użytkownika
Hero_Lord
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Hero_Lord »

Zmniejszyłbym koszt do 10 pkt i dał 3 inicjatywy i byłoby git.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Już o tym 100 razy mówino, a wyjdą chyba wszystkie figsy nowe, tak było.

ODPOWIEDZ