Plotki na temat 7-edycyjnych Lizaków

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

HALO na Cytadeli pisze:Nowosci o Lizardmenach (jest rozwazana mozliwosc przez Game Desingerow wypuszczenia nowych Lizakow przed Skavenami)

- Zostaje Cold Blooded
- Statystyki jednostek powinny raczej sie nie zmienic (tzn. nie w duzym stopniu) ale Skinki beda biegac z T3
- Slaan, juz nie bedzie "Generacji" Slaanow, ale kupujac umiejetnosci i przedmioty beda awansowac. Slaany beda mialy 3 zaklecia 0, ktore beda nastepujace:
a) Trzesienie ziemi (jak Lord Kroak)
b) Super blyskawica swiatla (anuluje Wardy, 2k6 uderzen z S5, S6 przeciwko Demona i Nie-umarlym)
c) Magiczna Tarcza (Ward dla jednostek)
- Slaba wersja Slaana zna zaklecie b albo c, ten najsilniejszy moze wybrac dwa (jednym z zaklec moze byc wersja a)
- Slaana bedzie mogl nadal byc BSB i bedzie drogi. Bedzie mial zasade Fear.
- Saurus Oldblood taki sam, Carnosaurus nie zabiera slota Rare, moze bedzie mogl latac na duzym Terradonie. Sacred Hosty jako dodatkowy ekwipunek.
- Skink Priest, taki jak dzis, moze bedzie mogl uzywac innych typow magii (Swiatlo, Zycie, Ogien i Niebo).
- Skink Chieft, dwa typy, normalny albo snajper Kameleon
- Scar-Veteran taki jak dzis.
- Saurus Warriors ze zmiejszonym kosztem, bazowo dwa Ataki, beda mogli miec jednego Sacred Hosta na sobie bez przechodzenia do Speciali, FCG z mozliwoscia kupowania bannerow za 25 punktow.
- Skinki, z plujkami albo oszczepami. Skinki w klocku albo Skinki Scouty. Moga miec Sacred Hosta Soteka.
- Jungle Swarm za mniej pkt ale bez zmian.
- Temple Guard ze Slaanem sa Core'm, bez niego sa w Specialach. Armor lepszy przeciwko strzelajacym armia, bannery za 50 pkt i kapitan z mozliwoscia ekwipunku za 25 punktow.
- Terradony tak jak dzisiaj
- Kroxigory z nowymi figsami, poki co sie nie zmienia.
- Saurus Cavalary tacy jak dzisiaj, ale moze beda mogli miec Sacred Hosta (wtedy ida do Rare).
- Salamandry zmieniaja sie w cos podobnego do ognistego dziala Krasnali.
- Stegadon mniej punktow... Mozliwosc wymiany kosza ze skinkami na Maszyne Old-One'ow, strzela bez LoS, kolumna swiatla gdziekolwiek na stole z dewiacja jak Katapulta, 2k6 pociskow z S5, S6 przeciwko Demona i Nie-umarlym, anuluje Wardy.
- Special Charakterzy nastepujacy: Lord Kroak, Mazdamundi, Kroq-Gar, Tenehauin (Skink Soteka), Oxayotl (kameleon), N'Kari (kroxigor).
- Magiczne Smieci: Miecze ktore anuluja Warda, bronie zadajace k3 ran itp. Przedmioty strzelajace blyskawicami, Bannery ze zmiejszonym kosztem.

Zrodlo: http://www.forumgwtilea.it/forum/index. ... opic=54911

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Trochę to mi się wydaje przesadzone... ale zobaczymy...

Mort
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Mort »

Jak widac GW kontynuuje polityke coraz bardziej przegietych armii...;/

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Etam chłopaki to tylko plotki :-) Wygląda to ładnie bardzo. Nadaje przegiętości, ale interesuje mnie czy mimo braku generacji slanna beda jakies dodatkowe kostki do czarow itp.
Skink chief chameleon jest mistrzem z cloak of feathers :)
Nie wierze w T3 skirmisherow i to jest glowny punkt jak dla mnie swiadczacy o tym ze to jakies zmyslone ploty, ale pogadac mozna :)
To ze terradony bez zmian tez przegiete :D
Engine of the Old Ones, bedzie zabawnie :D

Pozdro

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ploty zapewe i beda sie one jeszcze zapewne kilka razy zmienialy. Choc to , ze salki beda zmienione i raczej oslabione - to zdaje sobie z tego sprawe. Jakby zrobili takiego engine of the gods to niezla masakra by byla :D Skinki z T3 to byloby wygiecie , ktore nie podobaloby mi sie - skinki sa urocze z tym swoim T2 :D

Awatar użytkownika
ensifer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: ensifer »

Ja na EoG czekam juz od dłuższego czasu będzie fajnie :). Co do T3 na skinkach to jakaś kpina oby nie.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

o w morde zeby to wszystko bylo prawdziwe prosze prosze prosze

poza t3 oczywiscie i ciagle dosyc plewna kawaleria (light armour plz)
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Skinki z T3 to byloby wygiecie , ktore nie podobaloby mi sie - skinki sa urocze z tym swoim T2
zalezy opd ceny skinka... jesli beda przez to drozsze to imo bedzie na ich niekorzysc. ine i z t3 i z t2 nie maja walczyc tylko pluc i uciekac ;)

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Mort pisze:Jak widac GW kontynuuje polityke coraz bardziej przegietych armii...;/

Ja tam uwazam ze jezeli GW bedzie wypuszczac teraz same mocne booki to sie sporo wyrowna.
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

LA + sotek na jazde PLEASE!!!.
stedziu z blasterem
skinki powinny zostac z T2.

Skinki ze scoutem i sotekiem :D .

Jaszczurx
Mudżahedin
Posty: 296
Lokalizacja: Warshau/Lustria

Post autor: Jaszczurx »

tak, jazda powinna dostać save 2+ a czy to zrobią dodając LA czy 5+ scaly skin to już mniej ważna rzecz

propo skinków z sotekiem, gram nimi i wymiatają ^^

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Jaszczurx pisze:tak, jazda powinna dostać save 2+ a czy to zrobią dodając LA czy 5+ scaly skin to już mniej ważna rzecz
tak ale mogli by dac jedno i drugie, wcale nie bylo by to przegiete. Jazda z savem na 1+ jest dosc czesto spotykana.
propo skinków z sotekiem, gram nimi i wymiatają ^^
szkoda tylko ze reszte armii masz zalosna.

Jaszczurx
Mudżahedin
Posty: 296
Lokalizacja: Warshau/Lustria

Post autor: Jaszczurx »

czemu? salki, kawa,kroxy bez zmian saurusów ni ma, używam caddy biegacza i BSB-eka więc to dużo w mojej armii nie zmienia

mówie tutaj o bitwach na max. 1500pkt.
na więcej rzeczywiście to jest beznadziejne

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Jaszczurx pisze:czemu? salki, kawa,kroxy bez zmian saurusów ni ma, używam caddy biegacza i BSB-eka więc to dużo w mojej armii nie zmienia

mówie tutaj o bitwach na max. 1500pkt.
na więcej rzeczywiście to jest beznadziejne
no dobra obroniles sie zwracam honor, ale bsb mimo wszystko jest zalosny bo ma sejva na 3+ :P

Jaszczurx
Mudżahedin
Posty: 296
Lokalizacja: Warshau/Lustria

Post autor: Jaszczurx »

2+ bo na coldzie i ma 7 ataków z mieczykiem ale skończmy spam :)

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

sam gram na takim bsb tylko z tepokiem :D pochrzanilo mi sie

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

I jak tam, są jakieś wieści? Ja patrzyłem na warseerze, ale nic nie znalazłem.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

ja patrze prawie codziennie i nic :(
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Jaszczurx
Mudżahedin
Posty: 296
Lokalizacja: Warshau/Lustria

Post autor: Jaszczurx »

już wiadomo że będą w marcu(potwierdzone źródło)
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2008, o 19:57 przez Jaszczurx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jaszczurx pisze:już wiadomo że będą w marcu(wiadomość od sprzedawcy sklepu Stary Świat)
SYCACO :)

ODPOWIEDZ