Border Princes

Border Princes

Niezależne Forum WFB/9th Age

Teraz jest 17 sty 2018, o 00:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5031 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 248, 249, 250, 251, 252
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ogrowe rozpiski
PostNapisane: 9 sty 2018, o 11:59 
Chuck Norris

:wink: To dobrze Odoamar, już się bałem.

A co sądzicie o rozpie? Co byście zmienili?

PostNapisane: 9 sty 2018, o 12:51 
Pseudoklimaciarz

Przemku, aktualnie sam klece coś podobnego ale sie niezdecydowalem co do detali (oprócz tego że Khana zlozyles tak samo:P). Zasadniczo na razie za mało grałem Aurochiem w wersji beta by go skreslic, zalety natomiast takie że mając nowe zasady frenzy to jest to i lepsze i gorsze. Przy pyro masz szanse wszystkie gowniane odginaczki pozabijac i wymusic na rywalu nieoptymalne odginanie - lub zadne. Takie wymuszanie frenzy na 14 cali przez "cenny" oddzial nie zawsze ma sens (raczej na ogol nie ma, chyba ze masz gwarancje ze te szarze ustoisz i posiekasz).

Co do reszty to jest ok, sam mam watpliwosci czy chce miec scrapatulte czy nie, czy chce mie trapperow czy nie. Ale Twoja lista wyglada bardzo sensownie ;)

PostNapisane: 9 sty 2018, o 13:10 
Szef Wszystkich Szefów

ChomikZKF napisał(a):
Przemku, aktualnie sam klece coś podobnego ale sie niezdecydowalem co do detali (oprócz tego że Khana zlozyles tak samo:P). Zasadniczo na razie za mało grałem Aurochiem w wersji beta by go skreslic, zalety natomiast takie że mając nowe zasady frenzy to jest to i lepsze i gorsze. Przy pyro masz szanse wszystkie gowniane odginaczki pozabijac i wymusic na rywalu nieoptymalne odginanie - lub zadne. Takie wymuszanie frenzy na 14 cali przez "cenny" oddzial nie zawsze ma sens (raczej na ogol nie ma, chyba ze masz gwarancje ze te szarze ustoisz i posiekasz).

Co do reszty to jest ok, sam mam watpliwosci czy chce miec scrapatulte czy nie, czy chce mie trapperow czy nie. Ale Twoja lista wyglada bardzo sensownie ;)

A dziękuję :)

Traperzy są fajni, to tania odginaczka, a jeszcze te pułapki mogą srogo poharatać - a w każdym razie nie każdy zdecyduje się zaryzykować.

Teraz jak Khan leci do pierwszego szeregu to nie wystarczy dwurak i goła klata ;p

PostNapisane: 9 sty 2018, o 15:54 
Chuck Norris

Goła klata? Najpierw i tak idzie brzuch :D Nie wiem, mi się te klocki bruiserów 8+ nie sprawdzają... Mówię o grze na szamaniźmie. Bo zważywszy na ilość ataków, to tylko 4 ataki więcej będzie miała analogiczna jednostka trybsonów. Tylko teoretycznie na papierku tryby są tańsze, szybsze (jakotako), mają of4 z pw (o ile dobrze pamiętam) a jak coś jest tańsze w tym booku, tym lepiej. Wliczając hereditarkę czy aweken the beast, biją albo z podobną siłą albo mają identyczną przeżywalność, dlatego nie wiem. Co do aurocha, czy serio gra się ciężej bez hellfista na dwóch? Czy ja wiem... Mamy cult leader na bsb a na testy frienzy krowa ma 10 liderki chyba, nie? 2 defensa aż takiej różnicy nie robi, krowa i tak nie miała ganiać slejwów albo zombie, żeby była jakaś różnica w trafianiu. Piechta i tak trafia na 3+ (warriorsi, imperial guard, czy inna pół-elita). Dwie krowy z impaktami spokojnie rozbroją 30 great weponów, czy to iron orcs czy kings guard. Według mnie jest jaka była, nadal ma pod górkę z tym z czym miała...

- Understood my Lord.

PostNapisane: 10 sty 2018, o 08:54 
Chuck Norris

A graliscie już na Scrapach? - bo jako rydwan wygląda bardzo spoko, jak stary Cannon, a strzelanie złomem pozwala zmiekczyc duże kloce piechoty, w których możemy utknac - imo.

PostNapisane: 10 sty 2018, o 09:29 
Szef Wszystkich Szefów

sorinmarkov napisał(a):
Co do aurocha, czy serio gra się ciężej bez hellfista na dwóch? Czy ja wiem... Mamy cult leader na bsb a na testy frienzy krowa ma 10 liderki chyba, nie? 2 defensa aż takiej różnicy nie robi, krowa i tak nie miała ganiać slejwów albo zombie, żeby była jakaś różnica w trafianiu. Piechta i tak trafia na 3+ (warriorsi, imperial guard, czy inna pół-elita). Dwie krowy z impaktami spokojnie rozbroją 30 great weponów, czy to iron orcs czy kings guard. Według mnie jest jaka była, nadal ma pod górkę z tym z czym miała...

Na Frenzy, powstrzymanie się przed pogonią i większość pozostałych testów ma Dis -2, czyli 6. Dis 10 ma na Panikę wyłącznie, Dis8 na brejki.
Różnica jest taka, że wiele rzeczy które trafiały go na 4+ trafiają na 3+, a dodatkowo wiele rzeczy trafia go na 2+ co wcześniej nie miało miejsca bez Lightning Reflexes. Ogólnie jak go już puścisz poza zasięg BSB to można o nim zapomnieć ;p

PostNapisane: 10 sty 2018, o 19:04 
Chuck Norris

Akurat by trafiać go na 2+ przeciwnik musi mieć 6WS

PostNapisane: 10 sty 2018, o 19:11 
Oszukista

Albo 5 i dwie klamki. No w każdym razie jest go na pewno łatwiej trafić niż z 1.3.

PostNapisane: 12 sty 2018, o 14:55 
Chuck Norris

Czyli herosi plus swordmasters :D A akurat ich bym się bardzo nie bał szarżować krową. O małych 15 nie wspominam, bo to siano. A trzydziestu kosztuje dużo a jakoś i tak trzeba ich liczbę zmniejszyć.. chyba, że klopa i sporo zranień

- Understood my Lord.

PostNapisane: 12 sty 2018, o 19:28 
Chuck Norris

Swordmastersi i tak trafiają wszystko na 2+ :)

PostNapisane: 13 sty 2018, o 22:13 
Chuck Norris

Eee, Great Khana na 3+ :D

- Understood my Lord.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5031 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 248, 249, 250, 251, 252

Strefa czasowa: UTC + 1