Gnoblary

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

Gdzieś na początku w pole widzenia masz napisane. O large targetach i patrzeniu z góry / na górkę. Powtórzone w strzelaniu.
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Taa.. tylko 3/4 Large Targetów ma T6 więc nie da się im nic zrobić :)

Awatar użytkownika
Zed Zediculus
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Zed Zediculus »

Ale giganty pomęczyć się da :wink:

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Giganty , Slanny , Rhinoxy :D

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

_SkaVen_ pisze:Giganty , Slanny , Rhinoxy :D
Lol...taaa..szczególnie Slaany z wardem 2+ od strzelania, i Rhinoxy 3+. Gnoblary je po prostu masakrują :)

Przecież Żabe to lepiej zaszarżować (ma 1 atak S3, więc nawet jak jest BSB to Primo: przegrywa na starcie o -3, Secundo: jak jest w CC to nie może rzucać magic Missles)

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Maciek , xDDDD nie doceniasz tej siły :PP , a zresztą co do Slanna to rzadko bywa żeby gracz Lizaków da wprowadzic go do cc . Po to są tg albo saurusy ;-) Ale jak wiadomo w wfb różnie się dzieje.

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

gnoblary poza tym ze strzelaja, to w 3 tury cc zabijaja 5 psow khorna :D
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

koszalek
Warzywo
Posty: 14
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: koszalek »

Largely insignificant " Gnoblars do not cause panic if they are fleeing, if they break from combat or if they are destroyed, even amongst other Gnoblars."

Oddział ogrów idzie w osłonie ławy gnoblarów, jednak ta, pod ostrym ostrzałem krasnoludzkich balist i kuszników załamuje się i ucieka przebiegając przez idący za nią odział ogrów.

Pytanie:
W dziale Psychologia wyraźnie wyszczególniono kiedy odziały biorą testy Ld. Jest tam mowa o "złamanym" oddziale przebiegającym przez odział sojuszniczy. Jednak w treści przytoczonej zasady largely insignificant nie wyszczególniono przypadku przebiegniacia przez inny odział.

Czy w takim wypadku odział ogrów będzie testował Dowodzenie?


Wnioskuję, że "duch ustawy" był taki, że Ogry za nic mają sobie gnoblarską brać i powinno ich to nie ruszać, ale zasady nie precyzują tego.

Jak gracie ?
Ostatnio zmieniony 26 sty 2009, o 13:26 przez koszalek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

ja zawsze grałem ze gnoblary nawet jak przebiegają nie wywołują paniki ponieważ tylko jednostka uciekająca może przebiec przez sprzymierzone jednostki, a żeby uciekać musi się zpanikować/zbrejkować :wink:

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

ma ktos może zdjęcie wypraski gnoblarowej? potrzebne do okrąglaków mi są, ale chcę się upewnić, że się nadadzą. a gugiel coś nie współpracuje mi dzisiaj.

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Podpisuję się pod proźbę :wink:

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »


ODPOWIEDZ