Rhinox Riders

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
szeregowiec ryan
Mudżahedin
Posty: 315

Re: Rhinox Riders

Post autor: szeregowiec ryan »

Dokładnie - ja juz dawno zrezygnowałem z Rhinoxów bo tak jak mówi KG - jeden nie zrobi nic, 3 teoretycznie przepchnie wszystko, ale to jest koszt 1/3 armii upakowany we wcale nie niezniszczalnym unicie, a poza tym - no dosc ciezko sie tym manwruje... Zostaje półsrodek czyli 2 - niby dobre i wzglednie niezbyt drogie jak na swój potencjał no ale najczesciej , brakuje tych 2-3 ran do zbrejkowania no i co gorsza wystarcy dobry strzał z klopy i moze nam zostac jeden, który nie zrobi juz nic... a za ta sama cene mozna wrzucic spam byków albo oddział Ironów

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

dlatego do takiej dwójki potrzebne jest imo jakieś wsparcie które pozwoli na bank coś zbrejkować i przedłużyć życie takiej jednostce

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

nie lepiej wystawić dwie jedynki z bannerami wspierane przez pierwdylion gnoblarów(oczywiście genio wymagany w pobliżu)?
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Może teoretycznie daje to jakiś bonus - tzn obecnośc gnoblarków w walce. Jednak przeważnei kończy się tak, że goblarki to hmm - 5 bonusów przy jakiejś fajniejszej wrogiej jedosctce z herosem

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Plus weź pod uwagę fakt, że taka 'jedynka ze sztandarem' po nieudanym brejku znika.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

szeregowiec ryan
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: szeregowiec ryan »

Dzisiaj grałem w lidze na dwójce bulli z płonąca szmata (i muzyku). Wiedzialem ze bede grał z VC wiec postanowiłem wrocic do Nosorozców. Niestety dorwał ich wagon Bloodów ale przedtem ładnie pocisneli horde ghuli (dostali 1 RANE!!! i wygrali kombat o 12) Jednak koledzy w 8ce cisna po grudzie (do standardowego oklepu dochodza jeszcze stompki) i da sie nimi zrobic nalot na chate :D Potestuje ich jeszcze ale wstepnie miejsce Leadów jest zagrozone

szeregowiec ryan
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: szeregowiec ryan »

Podbijam - przed Płomieniami ostro testowałem Rhinosy, nawet na mniejsze punkty (1800) i stwierdzam ze bez 2ki bullrhinosów (muzyk szmata) z HA i IF nie wychodze juz z domu :D Cały czas wacham sie jeszcze nad szmata bo zauwazyłem ze te płonace ataki bardzo czesto lubia byc bezuzyteczne (jak nie gramy z DE lub Drakenhoffem to w sumie nic nie daje, z tymze z tego duetu Hydry jeszcze od biedy bym sobie odpuscił ale na GG juz odpowiedzi nie mam) a bardzo sympatyczne jest +1 Move'a - w tym wypadku nasza najszybsza jednostka staje sie jeszcze szybsza i w drugiej turze mamy nalot. Druga sprawa- grałem z Krasiami i Nosorozce sciagaja perfidnie cały ogien juz od pierwzej tury ale nawet z dwójka jestesmy w stanie to przezyc nawet bez regenki (zaczynałem wiec podjechałem 16 cali na pale, potem dostałem bomby na klate z działa 3 rany, poprawka z klopy i jezcze 4, druga nie trafiła, organki dołozyly jeszcze jedna ranę i ustałem panike na 2 ranach [gen w zanadrzu] w drugiej turze juz wpadłem na kusze, zjadajac jeszcze w bitwie klope :D )

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Bardzo dobrze że testujesz, ale opowiedz więcej o pełnej rozpie.

szeregowiec ryan
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: szeregowiec ryan »

Bogdan - cały czas wariacja na temat tego schematu który komentowałes w dziale ,,Rozpiski" :D

Awatar użytkownika
Sill
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Sill »

Mam pytaniejak kawalerie na rhinoxach lizymy jako MC czy MO
Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Było takie pytanie w Kwestii Zasad i wyszło że oba rodzaje Rhinoxów liczymy jako Monstrous Cavalry

Awatar użytkownika
Sill
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Sill »

ok dzięki
troche szkoda powinny mieć conajmniej d3 :)
Obrazek

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

mam pytanie o zasady Rhinoxów:

Mam starego White Dwarfa z Gharkiem Ironskinem and the Ironskin Tribe.
Czy to są obowiązujące i kompletne zasady Rhinoxów które można używać na turniejach?

W ostatnim podanym w tym linku są właśnie te ale wolę się upewnić.


Wynika z nich że nie da się w żaden sposób wsadzić bohatera na rhinoxa bo nie ma kosztu samego rhinoxa?
Czy też jakaś możliwość jest ?

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

tak zasady z tego WD są obowiązujące do wystawiania Rhinox riders ( Rare) i kompozycji Armii IronskinTribe, ale bez Grishnaka, bo to spec.Character. I niestety, nie ma jak włożyć Bohatera na Rhinoxa, niestety.

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Ach, wyobraźcie sobie możliwość wstawiania Tyranta na rhinoxa... :twisted:
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

Nowy book, nowe nadzieje.. 8)

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

oby tylko nie zrezygnowali z rhinoxów ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

Majestic pisze:Ach, wyobraźcie sobie możliwość wstawiania Tyranta na rhinoxa... :twisted:
jedna kula armatnia i po pierdylionie punktów :roll: :D

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Afro pisze:oby tylko nie zrezygnowali z rhinoxów ;)
Bez przegięć - mam zamiar zbierać tą armię. Jak nie będzie rhinoxów to będzie lipa jakich mało.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

gerald_tarrant pisze:
Majestic pisze:Ach, wyobraźcie sobie możliwość wstawiania Tyranta na rhinoxa... :twisted:
jedna kula armatnia i po pierdylionie punktów :roll: :D
Ward+4 z przerzutem bejbe :D.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

ODPOWIEDZ