BP co nowego? lista życzeń i zażaleń

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Re: gdzie byliscie jak powstawal BP???

Post autor: Majestic »

Bo ogry to twardziele, a nie płaczliwe gobliny ;).


A tak na poważnie, to ignoruję wszystkie BP jakie dotąd wychodziły. W gronie moich znajomych zawsze radziliśmy sobie bez nijakich "wyrównywaczy", więc czemu miało by się coś zmienić? ;) Najwyżej znajomy grający najsilniejszą armią będzie grał rozpą robioną na klimat. Choć przyznaję, że gdy kończyłem mą przygodę z FB ładne parę lat temu, dysproporcje między armiami były mniejsze niż obecnie.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

w ograch były założone już dwa tematy ściśle związane z tym czego oczekujemy od LS (w tym jeden założyłem ja) i były tam pomysły graczy ogrowych na polepszenie armii jednak bez zmian w statystyki i itemy i koszty punktowe. pomysłt były dobre i nieprzegiete ale jednak LS nie zwróciło uwagi na nie (mimo że wiele razy sie wypowiadałem w temacie związanym z BP o tych zmianach i zresztą nietylko ja ale skoro LS nas nie słucha to po co się meczyć? żeby ktoś powiedział ze nabijamy sobie posty pisząc 50ty raz to samo?)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

LS to chyba sa osoby ze tak powiem fizyczne a nie jakies niedostepne cialo jak NFZ czy ZUS. moze by je tak zapytac , czym kierowali sie tworzac errate do OK ? pomysly graczy czytalem , jest tam pare moich ulubionych i w 100% zgadzam sie ze nie bylyby przegiete. bo nowe przedmioty u O&G to mi sie nawet nie śniły..a są!
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

wołaliśmy krzyczeliśmy prosiliśmy ale widocznie zieloni nas zagłuszyli

były tu już dwa tematy dotyczace zmian w nowym BP a teraz jest kolejny już wdziale o BP oto link

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=156&t=20613

a przy okazji wypisałem wszystkie najwspanialsze pomysły jakie znalazłem wśród braci ogrowych (kótryś tam post z koleji chyba około 6-7 wraz z agrumentami dlaczego tak a nie inaczej) i prosze o krytyke bądz kolejne pomysły

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

myśle że dzieki temu uda nam się coś ruszyć w naszej sprawie

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 59#p474859

odwołuje sie tylko do proźby o nienabijanie postów w tym temacie

gillead
Pseudoklimaciarz
Posty: 28

Post autor: gillead »

Symek jak na razie ten i pozostałe tematy o tym samym wątku są TYLKO i wyłącznie nabijaniem przez was (no i teraz mnie :twisted: ) postów. Barbarossa już mówił, że najpierw o&g, a jak wprowadzone zmiany się sprawdzą to pomyśli sie nad zmianami do OK. Ale nie, lepiej popłakać i udawać, że nie czyta się tematów BP+R...

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

czuje się wezwany do odpowiedzi jako iż to ja założyłem temat dotyczący zmian...

gdzie byliśmy - odpowiem za siebie: byłem i obserwowałem ewolucje BP. cały czas byłem przeciwny samej idei Balancing Patcha i ingerowania w zasady. burzyłem się nawet o zmiany zasad przy leadbelcherach i sposobie wystawiania gnoblarów bez bulli (czego nawet dalej osobiście nie stosuje). najbardziej byłem też przeciwko tworzeniu wishlistów. Niemniej tak jak napisałem w pierwszym poście wcześniej wspomnianego tematu - dla mnie miarka się przebrała jak powstały nowe przedmioty dla OnG... wtedy się odezwałem.

tylko nie twórzmy tutaj drugiego tematu o tym samym ;)
Majestic pisze:Bo ogry to twardziele, a nie płaczliwe gobliny ;).
true :mrgreen:
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

wg mnie z BP ogry są na tyle grywalne na ile się da to zrobić bez gruntownych zmian w booku. Nowe zasady impaktów i ołowiomiotaczy to super sprawa. Prezenty ala zieloni oczywiście by się przydały ale akurat tą koncepcję uważam za błędną. Pozostaje trzymać kciuki za nowego booka.

Maciek

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

mlepkows pisze:Pozostaje trzymać kciuki za nowego booka.
o ile takowy będzie... :?
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

pewnie będzie i będzie mocny bo GW ma duzo figurek ogrów w magazynach a przecież trzeba je sprzedać a leprzego sposobu od zrobienia ich przegiętych nie ma:P

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Mam nadzieję że w nowym Booku jeden bull naprawdę będzie pokonywał dwunastu ludzi. Graali najlepiej :twisted: .
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

wystarczy żeby zrobili im 5 tafa i 5 siły u zwyklaków i 6 tafa i 6 siły u hero :twisted:

Awatar użytkownika
SZALONE
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45
Lokalizacja: "Ósma Bila" Bielsko-Biała

Post autor: SZALONE »

OGRY NIE DOSTAŁY NIC W TYM ROKU :(

może sztandar dający w szarży d3 impaktów

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Dziwne, kilka propozycji złożonych na ręce LS było naprawdę fajnych. Klimatycznych, nieprzegiętych a potrzebnych.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

bo LS skupiła sie na orkach więc dla biednych grubasków nie starczyło czasu żeby coś wymyśleć

Awatar użytkownika
EvilOne
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: EvilOne »

Spokojnie LS przygotowuje dla was bardzo fajny bonus(cóś więcej niż tylko dodatkowe sloty)

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

mozesz uchylić rąbka tajemnicy? :wink:

Awatar użytkownika
EvilOne
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: EvilOne »

Nie :twisted:

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

o ty zły brzydki i niedobry BANA mu BANA

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

EvilOne pisze:Spokojnie LS przygotowuje dla was bardzo fajny bonus(cóś więcej niż tylko dodatkowe sloty)
Obniżenie kosztu każdego ogra o 20 ptk? :mrgreen:

to zachwiało by nawet najsilniejszymi armiami. Na 1000 ptk wejdzie 18 unitów bulli.

ODPOWIEDZ