Pare noobowskich pytań.

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

Zablokowany
Awatar użytkownika
Pokutnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pare noobowskich pytań.

Post autor: Pokutnik »

Mam trudny wybór :) .Czy lepiej na 2k mieć 3 menatów bez 40 gnoblarów ,czy 2 mentaów z 40 gnoblarami...
Ku*** trudno znaleźć oryginalny podpis...

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

zależy z kim grasz i jaka jest twoja rozpiska

Awatar użytkownika
Pokutnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pokutnik »

powiedzmy że to parówką i kilka bitew :D
Ku*** trudno znaleźć oryginalny podpis...

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

skoro to ma być parówka no tym bardziej w ciemno trudno cokolwiek powiedziec

powiedz czy z BP czy bez i na jaki format i z kim grasz w parze a najlepiej by było jakbyś napisał twoją rozpiske i twojego partnera to wtedy dokładnie można by było ocenić co i jak i doradzić co jest wam bardziej potrzebne

Awatar użytkownika
Pokutnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pokutnik »

BP ja 2k kolega 1k,kolega gra bretką czystą kawą chyba rozpy jeszcze nie zrobił

Ma rozpa to

Tyrant

2xButcher

3x2 Bulls

3x2 ironow

40 gnoblorow(lub nie)

3 yeti

3 ołowio

1 scraplucha

2 menatow lub 3
Ku*** trudno znaleźć oryginalny podpis...

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

skoro kolega gra bretą to znaczy ze robicie totalny ofens zeby jak najszybciej dojsć do kombatu
w tym wypadku jak juz to wziołbym oddział gnolbarów traperów aby ewentualnie zajeli sie maszynkami

Awatar użytkownika
Pokutnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pokutnik »

Brak figurek niestety nie pozwala na wystawienie ich.
Ku*** trudno znaleźć oryginalny podpis...

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

najłatwiej by było jakbyś przedstawił dokładnie obie rozpy i powiedział jakie macie zamierzenie na gre wtedy dokładnie można bybylo podoradzać bo takie mówienie w ciemno może być chybione

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Mam do was takie pytanie: Składam sobie moją armię Ogrów które trochę za długo żyły na pustkowiach Chaosu (wiecie, części szabrowane głównie z WoCh, Mutacje itd. Mam tylko jeden problem, nie mam zielonego pojęcia jak zrobić maneatersów do mojej armii :(. Praktycznie żaden wzór nie pasuje, a nie chcę robić konwersji ze zwykłych ogrów.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

wzory masz na stronce GW... Maneaterów masz kilka rodzajów... Fakt że żaden do chaosu nie pasuje...

konwersje ze zwykłych ogrów da się zrobić, jednego tak przerobiłem i wygląda dobrze przy dwóch oryginalnych

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

a jeśli chcesz trzymać chaośniczy klimat armii to może potężnie ich opancesz (chaos armour itp) lub mocno ich zespawnuj (jakies 4 ręce itp aby było widać ze są mega wojownikami)

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Puszczenie ich w pancerzach chaosu to niezły koncept :-k .

Osobiście nie chcę używać jako bazy korpusów zwykłych ogrów, bo chce by maneatersi mieli inne pozy niż standardowe "kroczenie".
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

zawsze możesz uciąć nogi i przykleić je w innej pozie przy pomocy GSa i wymodelować na nowo spodnie (jak tak zrobiłem kilka razy i efekt jest zadowalający)

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

Jeśli bohatera z Great Skullem wsadzę do oddziału to miscastowanie na 123 nadal działa? Wydaje mi się że tak, bo gosc ciągl moze byc celem czaru, ale wolę się upewnić :P ? ( pytam bo jutro pierwszy raz chce go użyc - vs lizaki na slannie :wink: )
Obrazek

Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Post autor: Oni No Maćko »

antonio - tak, działa. No i powodzenia ! Z nowymi lizakami regularnie w d... dostaję, może Tobie pójdzie lepiej ;)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
— Stanisław Lem

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

taka sprawa: czy ogry mogą wynająć halfling hot pot??

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

nikt nie wie??

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

a czemu by nie mogli? Mogą DoW, a hot pot jest ich częścią.
putoa alasti avantoon! :wink:

Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Post autor: Oni No Maćko »

symek pisze:taka sprawa: czy ogry mogą wynająć halfling hot pot??
hot po nie ma żadnych restrykcji odnośnie armii, które mogą go brać, więc i my możemy.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
— Stanisław Lem

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

moje pytanie stąd że w armybuilderze gdy zrobie aby pokazali DoW dla ogrów nie ma hot pota a w innych armiach jest jak sprawdzam dlatego się zastanawiałem (widocznie mam jakiś błąd w AB)

Zablokowany