Pare noobowskich pytań.

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

Zablokowany
Awatar użytkownika
Zed Zediculus
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Zed Zediculus »

A może by zrobić Rhinox Raidera z tej figurki?

http://www.chaseminis.com/krung-beast-r14139-p-40.html

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

Bania dzieki za odpowiedz która bardzo ułatwi mi granie, bo ja caly czas gralem ze tylko moge rzucac te czary na jednostki tylko walczące wręcz a teraz po prawie roku grania dowiedzialem sie ze na wszystkie ogre uniity :lol:

A pomysł zeby zrobić Rhinoxa z krung beasta jast naprawde dobry i myśle ze bedzie fajnie to wyglądac ;d;d;d

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

FIFI (_!_) pisze:Bania dzieki za odpowiedz która bardzo ułatwi mi granie,
nie ma sprawy, polecam sie na przyszlosc :P
Obrazek

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

Chcę sie jeszcze dowiedzieć przed turniejem czy na Yeti moge rzucać czary z magii jelit(czy są one uważene jako jednostka ogrów)

Mam jeszcze mały problem. Zastanawiam się nad klimatem armii. Czy mają to być samurajowie, czy jacyś arabowie, czy może chaosowe ogry :twisted:
Pomozcie bo chce sie wybrac z ekipa na DMP albo na wojennego młota i chcę zeby moja armia sie łądnie prezentowała :P

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

nie mozesz, ogre unit sklada sie z ogrow, yheti ogrami nie sa podobnie jak gnoblary
Obrazek

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Nie wiem czy ten temat pasuje do mojego pytania.. ale nie ma tu innego który pasowałby bardziej ;)
Jest taka sprawa:
Mam ogry (właściwie to mój młodszy brat ma..) i ma tak:
Butcher
3x 4 Ironguts (czy jak to się pisze)
2x 3 Bulls
25x Gnoblar :lol:
3x Yetti
Ale żeby grać np. na 1500 pktów to potrzeba by więcej herosów..
Myślę więc tak sobie czy by nie przerobić jednego/dwóch bullsów na herosów (butcherów czy tyrantów), a jednego na jakiegoś Gorgera czy Maneatera, żeby coś z rare też było..
Jak myślicie, na co ich przerobić?

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

musisz mieć generała a na te pkt widzę tylko Bruisera wiec wiesz dorób jakiś armour i jakąś gigantyczną broń i troche go pogrubić i bedziesz mial juz generała. Na 1500 ja wystawiam Bruisera i 2 butcherów. A co do rare to proponuje ci kupić jakiegoś nosorożca (zabawke) i posadzić na nim bullsa i wtedy masz rhinoxa!!!

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Aha.. Dzięki.
To już będzie dość dobra armia na 1500?
A jeśli by nie rhinoxa to co z tego bulsa?
Bo nie wiem czy mi sie uda zrobić Rhinoxa..

Awatar użytkownika
Parufka
Mudżahedin
Posty: 343

Post autor: Parufka »

Oswieccie mnie na jakiej podstawce jezdzi maly i duzy rhinox??
Drugie pytanko lepiej miec dwa rhinoxy czy troche pokroic i jednego i jetich na 1500??Dzikie za odpowiedzi

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

1. Odpowiedz znajdziesz na poprzedniej stronie(2 post)
2 Lepiej wziąć jednego dużego rhinoska i yetich bo dwoma rhinoskami cięzko się manewruje.

Awatar użytkownika
Parufka
Mudżahedin
Posty: 343

Post autor: Parufka »

To jak mam wcisnac forge worldowa figurke malego rhnosa na podstawke 50x50??Ktos tam myslal jak robil ta figurke??

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

Przecież mały rhinox jest wielkości rhinoxa ze śmieciarki wiec idealnie pasuje na podstawke 50x50 ale i tak nie radze brać małych tylko Bull Rhinoxów

Awatar użytkownika
Parufka
Mudżahedin
Posty: 343

Post autor: Parufka »

Ten ze smieciarki to nazwijmy to dziecko rhinox. Potem zrednim ktory kosztuje 100 pkt jest ten z forga ze zwyklym jezdzcem zas bull rhinox to ten z thunderlordem na garbie. Zobacz angielskie pisownie ten ze smieciarki jest okreslony mianem rhinoxin czy rhinoxien czy jakos tak. Dlatego nierozumim za bardzo poco robic takie zasady skoro niema figurki pasujacej do podstawowej wersji. Przeciez niemasz nigdzie fixa tego malego ze smieciary luzem z jezdzcem.

Awatar użytkownika
thral92
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: thral92 »

parufka
1) popatrz jak mate ma zrobionego rinka
2) nie musisz miec ogromnej figurki zeby to byl duzy rozek wystarcz ze malego dasz na jakas skalke i na podstawke 100x50 (chyba taka maja miec duze rinki) i juz masz bull rinka :)

Awatar użytkownika
Parufka
Mudżahedin
Posty: 343

Post autor: Parufka »

Bull rhinki mam dwa i to te z forga :D. Wpienilo mnie jak odkrylem ze musze miec malego na podstawce 50x50 gdy wydalem kase na swinki na duzych podstawkach zwlaszcza ze w opisie katalogowm jest napisane "Rhinox Cavalry includes 1 complete resin Rhinox and 1 Ogre Bull sprue allowing you to make 1 rider and 1 Ogre Bull on foot." Jak widac niema tam zapisu ze jest to BULL RHINOX wiec dlaczego podstawka jest rydwanowa a nie 50x50 :)?? Ktos jest niekonsekwentny :P.

Awatar użytkownika
Parufka
Mudżahedin
Posty: 343

Post autor: Parufka »

Panowie kwestia rozwiazana ostatecznie!!! Coby rozwiazac muj dylemat postanowilem zaczerpnac informacji u zrudla. Przedzwonilem sobie na infolinie GW i pogadalem chwile z jakims milym kolesiem ktory wyjasnil mi wszystko. Rhinoxy oraz Bull rhinoxy jezdza na podstawkach rydwanowych koniec kropka. Byl to blad ktory wyniknal z niezgrania produkcji Forga ia artykulu w WD. Jako ze oficjalnymi figurkami obydwu wersji rhinka sa te z forga stosujemy podstawki 100x50. Zatem wyrzucamy do smieci 50x50 i wsiadamy na rydwany :D. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

Noi nie wiem po co dzwoniłeś jak i tak małe rhinoxy na podstawkach 50x50 zostały odsunięte przez graczy bo każdy woli zapłacić 45 pkt więcej zeby mieć Bull rhinoxa z Terrorem i US6 :lol:

Awatar użytkownika
Parufka
Mudżahedin
Posty: 343

Post autor: Parufka »

Jakos pare rozpisek z malymi rhinoxami mi sie przewinelo przed oczami na tym forum gwoli scislosci. Pozatym sam zaczynam zabawe z ogrami i pare razy wystawilem wlasnie rhinoxa i chcialem wiedziec jak to jest. Wiedzy nigdy za duzo :D.

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

Te rozpiski z małymi rhinoxami to były moje rozpiski ale forumowicze dali mi do zrozumienia że one są plewne i potrzebuje Bull Rhinoxów a teraz jak pograłem troche na Bull rhinoxach twierdzę że mieli rację i chcę im za to podziękować ;]

Awatar użytkownika
Parufka
Mudżahedin
Posty: 343

Post autor: Parufka »

No widzisz i wszyscy sa szczesliwi :D. kazdy ogr ma usmiechniety brzuszek a male rhinoxy nie biegaja po polach bitew i maja wieksze szanse dorosnac i stac sie uzyteczne dla nas :P.

Zablokowany