8 edycja ogrów

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Re: 8 edycja ogrów

Post autor: Shinue »

he he he
ależ macie egoistyczne podejście ;) :P
jak chcecie mieć coś wyjątkowego to zbierajcie rzadkie monety lub znaczki,
albo stuningujcie sobie harleya. nikt inny na świecie nie będzie miał takiego samego.

wfb jest jedynie zabawą w żołnierzyki produkowaną na coraz bardziej masową skalę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Obiecuje, że będe wystawiał Yhetee, żeby nie być pozerem pseudo graczem :P

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

ja tam nie chcę nic mówić, ale zanim pojawił się nowy book/przecieki, Ty kubencjuszu też się nie udzielałeś na forum :p
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Drogi Afro ogrami grywałem od 4 lat. Zacząłem sie udzielać, bo tego ode mnie zaczęto wymagać, ze względu na DMP, ponieważ team chciał(jako że byłem graczem z najmniejszym stażem) abym poczytał jak grają osoby bardziej zaawansowane :)

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Tak odnośnie Yhetee, według mnie nadal jest sens je wystawiać, na takie wampiry dodatkowe magiczne ataki są git. No i trójeczka nie kosztuje już prawie 200 punktów ;). Do tego nie zdają niebezpiecznego terenu jak kawa. No i można zrobić z nich trolle wrzucając regenkę ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

na wampiry może i warto i byłoby bardzo warto gdyby nie ta @#$@#$ korona. JAko yhetee to widzę jeden oddział 2x2. Tym bardziej że nikt ich nie zestrzeli może poza banshee.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Kiedy zaczynałem gre w wfb jakiś 5 lata temu to grałem ogrami. To była moja pierwsza armia. Grałem nią rok. Potem pozmieniałem. Aktualnie w ogóle nie gram w battla. Na BP wszedłem o tak i w ogóle zauwazyłem, że będą ogry miały 8 edycję. Zaciekawiło mnie to. Czekam co tam się wykluje, ale po figurkach widzę, że naprawdę fajna armia się zapowiada. Może i wróce do battla jak grubasy będą grywalne :P

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

O już są Ogry na stronie GW ;)
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Od poniedziałku :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

to jest normalne, że gdy wychodzi nowa armia, to się ludzie na nią rzucają. Pamiętam gdy ogry wyszły pierwszy raz, sporo osób je kupiło, ale gdy okazały się bardzo przeciętną armią bardzo mało osób nimi grało na turniejach. Ja na ósmą edycję praktycznie w ogóle nie grałem, bo nie miałem w ogóle przyjemności z gry ogrami. Znacznie lepiej się grało na Balancing Patchu :P Teraz są mocniejsze więc wiadomo, że graczy będzie więcej. I dobrze, będzie jakaś konkurencja, a jak będą wyniki, to może na ETC jakieś ogry się załapią u nas w kraju :P Chociaż wciąż są daleko od TOPu armii, ale na niektóre zapowiadają się że będą genialnym batem :)

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Teraz przynajmniej będzie można dowieść kto tu jest największym tyranem :D

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Raczej Slaughtermasterem... sądząc po tendencji w rozpiskach :P

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

No i może w końcu będzie można na turniejach zagrać z innymi Ogrami, ja tam nie płaczę, że więcej ludzi będzie grało :)

Tak sobie poprzeglądałem wypraski nowych pudełek i widz, że będą tony bitsów na konwersje :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

O jeszcze czego. Żebym z drugim łogrem walczył, rozumiem, że w zawodach kto więcej zje pizzy/grillowanej kiełbasy, wyżłopał piwska, ale aby na 50 przeciwników na ogra trafić? No chyba że na pierwszym stole w 5 bitwie. Luz.
Cieszę się że armia wychodzi. Daje to nowe możliwości gry i wyłonienie tyrana roku :). Ty a może do składu na ETC 2012 się ktoś załapie?

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

juz są jakies staty czy kartkiz tego nowego booka że tyle wiecie? czy to plotki?

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Jest skan całego podręcznika, ale za dwa dni wychodzi podręcznik więc... :P
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

W dobrych porywach wiatrów jutro go ujrzę :D

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Biba czy wizyta u wróżki :wink: ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

biały pisze:W dobrych porywach wiatrów jutro go ujrzę :D
to daj nam proszę znać czy są różnice pomiędzy papierowym bookiem a "spamem w PDFie" :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Infernal Puppet pisze:Biba czy wizyta u wróżki :wink: ?
Sklep PRO :twisted:
to daj nam proszę znać czy są różnice pomiędzy papierowym bookiem a "spamem w PDFie" :wink:
Się wiem samo przez sie

ODPOWIEDZ