8 edycja ogrów

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Re: 8 edycja ogrów

Post autor: Majestic »

Ale z was buce, ja czekam aż Krakowscy sprzedawcy zauważą premierę, a wy już macie kupione figurki :(.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Majestic pisze:Ale z was buce, ja czekam aż Krakowscy sprzedawcy zauważą premierę, a wy już macie kupione figurki :(.
W Kielcach to samo ...

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Xet pisze:ale otworz Daw chociaz ksiege i powiedz, czy sie czyms rozni :)
Niczym się nie różni pomijając fakt, że book jest trochę lepiej wydany ;) Poza tym mam jeszcze karty magii.


Ktoś ma na sprzedaż Maneaterów oryginalnych? :)

Czyli wychodzi na to, że dobrze zrobiłem, że 3 miechy temu kupiłem metalową scrape, a do tego buchera, gorgera i tyranta - teraz chodzą za o wiele wyższą cenę (na Ebay)...
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Majestic pisze:Ale z was buce, ja czekam aż Krakowscy sprzedawcy zauważą premierę, a wy już macie kupione figurki :(.
W Vanaheimie wszystko jest w sprzedaży, w piątek można było przeglądnąć podręcznik ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

jest już łatka do army bulidera?

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Tak, w stosownym temacie na który wystarczyło wejść? #-o
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

Wiesz Majestic niektórzy nie mają wystarczająco czasu by przeglądać wszystkie tematy. Bo tak owego który by pasował łatce do ab nie widziałem. Pytając czy już jest, miałem nadzieje że ktoś wskaże gdzie jest dokładnie lub poda linka. A Ty swoim postem za bardzo nie pomogłeś :?

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

Na allegro ludzie ostro poszaleli , nowe jednostki do ogrów poszły w drodze licytacji po więcej, niż wynosiło kup teraz... =D> Dawać 80 zł na licytacji za oddział ironów czy leadów , kiedy nadal dostępne są bataliony poprzedniej edycji za ok. 240 zł , ech wychodzi 60-65 zł już z przesyłką za regiment w takim sklepie.. A dziś od rana pojawiają się ironbl/scrapy i kawaleria po 82, 50 i znikają po paru minutach. Ludzie nie mają sklepów internetowych czy jak?
Obrazek

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Podwys pisze:Wiesz Majestic niektórzy nie mają wystarczająco czasu by przeglądać wszystkie tematy. Bo tak owego który by pasował łatce do ab nie widziałem. Pytając czy już jest, miałem nadzieje że ktoś wskaże gdzie jest dokładnie lub poda linka. A Ty swoim postem za bardzo nie pomogłeś :?

Proszę, przyklejony temat w dyskusji ogólnej który wisi tam od roku z hakiem. Jak będziesz potrzebował pomocy ze zlokalizowaniem giełdy, informacji turniejowej czy innych przemyślnie ukrytych miejsc tego forum daj znać.

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... &start=320
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

dzięki za pomoc, na przyszłość będę wiedział. Szukałem w forum ogrowym ;/

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

no w końcu odpakowałem moje ogry :D finecast to lipa niestety, niektóre element golgfaga są tak cienkie, że wydaje mi się, że przy malowaniu mogą poodpadać... A cała reszta to miód malina, tony bitsów zostaną na przemiał :D A głowa Stonehorna to mnie zgniotła swoją wielkością :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

drpotato
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: drpotato »

A ja jutro moje będę odpakowywać - juz wysłane :D:D
bardzo licze na tony fajnych bitsów po mournfangach

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

Kurka ale mnie nakręcacie na te figsy... =P~

tyle że kasa kasa kasa...

a szkoda mi poświęcić części TK by zrobić upgrade Ogrów na cacy :?

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Proch pisze:
tyle że kasa kasa kasa...
Ten tekst to z Iniemamocnych kojarzę :roll:
Ale nie ma co marudzić, drożej wychodzi zebranie dobrej rozpy orków czy tk od zera niż ogów :)( poza maneaterami)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Mnie się maneaterzy nie podobają. Tzn. fajne figsy, ale zbyt duża różnorodność w wyglądzie i za dużo pieprzenia z wyswig. Jak dla mnie to w grę wchodzą jedynie porządne konwersje (coś w stylu tego pirata) :)

Za to strasznie mi się podoba bragg - idealny na slaughtermastera z deathem. Szkoda tylko, że zawsze trzeba wziąć butchera z żałosną gut magic.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Nie ma co, Death doskonale combi się z ogrami. Prawie tak samo dobrze jak light z HE.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

:lol2:
jedyny z tych loreów który coś daje to bast a jak dorzucimy do tego nasz ogrzy i tyranta to dostajemy unlimited killig machine :twisted:

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Nie chodzi o to, co mocne, tylko do czego figurka pasuje :) Death z gruts sickle też ma jakiś tam potencjał (abstrahując od tego, że death w ogóle jest dupiaty)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Że figurka pasuje to fakt ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

ODPOWIEDZ