8 edycja ogrów

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Re: 8 edycja ogrów

Post autor: Czcibor »

Wiem że może na to za szybko :oops: ale sądząc po po plotach to czy nowe ogry są rzeczywiście taką mocną armia, pamiętam jak ludzie z orków cieszyli się na nowego booka ale po jakiś 2 tygodniach szał opadł :( . Czy ogry rzewiście poprawiono na tyle żeby mówic o nich (z całym szacunkiem dla aktualnych graczy :D ) jako o w miare mocnej armi?

Pozdrawiam czcibor~
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

1 Nie opieramy się już na plotkach
2 Na pewno są lepsze, ale wątpię, by zakwalifikowały się jako topowa armia

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Powiedziałbym że jak dotąd wszystkie armie ósmoedycyjne trzymają równy poziom. Ciekaw jestem który book zegną pierwszy...
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

czyli rozumiem że nowe OK można określić jako armie po prostu grywalną :P
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 365

Post autor: Proch »

Grywalną??!! ta armia zawsze była kozacka, a jesli nie wyrywała wynikami to przynajmniej klimaciarze byli 100% bo to nie armia dla żółtodziobów co grają tylko top armiami by cokolwiek ugrać

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

O przepraszam, jak zaczynałemnią grać to byłem totalnym żółtodziobem. Choć fakt że na pierwszą masakrę z mojej strony musiałem pół roku czekać :P.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

drpotato
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: drpotato »

Generalnie usunięto wszystkie bolączki - koszt jednostek, zszystkie ograniczenia (restrykcje wystawiania jednostek, dystans dla impactów, ładowanie dział leadbelcherów itd.) Dodano fajne nowe, przydatne jednostki (koty, działo) - więc armia dostała zamaszystego kopniaka mocy i grywalności, nawet mimo skandalicznego pozbawienia nas tenderisera i zwiększenia kosztów innych big gunów do niegrywalnego poziomu.

Ale do przegięcia to jej jeszcze brakuje, -bo nie dano nam +1 T dla wszystkich ogrów, albo warda wbudowanego, albo first strike, albo inicjatywy 5 lub więcej, albo latania

Ale jak juz wielu zauważyło armia ta daje największą frajdę!!! No czyż te grubaski nie są pocieszne??

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Latania bym nie chciał, bo Krasie na kowadle miały by easy win ;).


Ale WS to Ironom mogli zwiększyć :P.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

uważam , że jak coś jest elitą, strażą przyboczną tyrana, ma kilkadziesiąt lat w tym połowę czasu spędza na walce, to powinno się umieć lepiej napi***lać niż przeciętny chłop bretoński :?

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Nie no, od chłopa biją się lepiej, ale:

Obrazek
WS3

Obrazek
WS4

Coś jest urwa mocno nie tak.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Coś jest naprawdę mocno nie tak :evil:

PS: Całkiem fajnie śmignięci Ironsi ;)

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Nie moi, choć podobni ;).

Właśnie czytałem sobie AB Lizardmenów, i doszedłem do wniosku że Slann nie może używać złożonych rąk przedwiecznych na miscasta wywołanego prze hellhearta. W opisie stoi że "jeśli właściciel uzyskuje nieudane rzucenie czaru" a hellheart każe po prostu na tabelkę kulać ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Kamil.Sz
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Lublin- Moria

Post autor: Kamil.Sz »

Majestic pisze:Właśnie czytałem sobie AB Lizardmenów, i doszedłem do wniosku że Slann nie może używać złożonych rąk przedwiecznych na miscasta wywołanego prze hellhearta. W opisie stoi że "jeśli właściciel uzyskuje nieudane rzucenie czaru" a hellheart każe po prostu na tabelkę kulać .
Trzeba będzie zapamiętać :twisted:

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

ale rączek się teraz prawie nie używa...

grasz na lone slannie, a jak w klocku to ma magię life i zazwyczaj rączki sobie można darować.

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Żeby nie bać się miscasta to Slann musi najpierw mieć wrzucony tron ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

żaba bez tronu ? to coś takiego istnieje :shock:

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

ehh... gram sam lizakami, znam graczy lizakowych i ich taktyki... rączki są coraz rzadziej, coraz częściej jest Soul of Stone - przerzut tabelki miscasta. Co nie zmienia faktu, że hellheart jest genialnym przedmiotem, ale nie możemy go przeceniać :wink:

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

tak istnieje żaba bez tronu, nawet częściej występuje żaba z shadowem.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

wybaczcie że się wtrące ale w takim razie rączki nie działają też na misfire helki i pandemonium lubie to
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

myslicie, że w bardzie juz można zobaczyc podrecznik?

ODPOWIEDZ