Dyskusja o konwersjach [wydzielony]

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Re: Dyskusja o konwersjach [wydzielony]

Post autor: mnp21 »

Też wiele razy nad tym myślałem i rzeczywiście wszystko zależy od umiejętności. Niestety nie ma prostego i łatwego sposobu. Myślę że można by pomyśleć nad czymś takim:

1. Odcinamy rękę od płomienia i wyskrobujemy ją, żeby został sam płomień z głową.
2. Głowę przyklejamy tak żeby ziała w inną stronę (np do przodu, lekko w dół - prosto na wroga).
3. Dolepiamy inną rękę (z BULA? :)) To będzie wymagało użycia GSa, żeby dorobić brakujące mięśnie.

Problem z powyższym polega na tym że płomień jest wymodelowany tak że w pewnym momencie załamuje się na ręce ogniobrzucha idąc do góry zamiast ziać prosto. Jeśli chcemy to zlikwidować będą potrzebne duużo większe umiejętności niestety...
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

A wymiana głowy?
+ wymiana ręki tak jak napisał mnp21
? :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Sevi, jednak bierz poprawkę, że to Ty będziesz ten model mieć i to tobie ma się podobać. W dodatku uważam, że zmiana maczugi i nabrzuszkia też starczy ;)

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Hehe, masz rację :)
Nic, będę kminił, może uda się coś ciekawego wykombinować ;)
Wisła Kraków.

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Pozostaje też najprostsza opcja, czyli wymiana broni w łapie, może inny nabrzusznik i... inne malowanie :). Inny kolor płomienia, tatuaże itd. itp.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Głowę mu przekręcić tak, żeby ział na wprost, a w miejscu gdzie się płomień załamuje dać jakiegoś ludka, na przykład tego uciekającego od plastikowego giganta, albo może orka z imperialnych łuczników... czy cokolwiek tak naprawdę. A do wolnej łapy dać kulę ognia, albo jakąś dodatkową broń.
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

siscov
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: siscov »

Ja bym go wypiął tyłkiem do wroga i przykleił ten płomień nie powiem gdzie :D
wybaczcie za perwere, zostało mi po robieniu śmiesznej armii goblinów :)
podpis był niezgodny z regulaminem

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

Firery Fart :wink:
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

ODPOWIEDZ