tlusta galeria

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
blady da'Rasta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149

tlusta galeria

Post autor: blady da'Rasta »

nie zauwazylem galerii w ogrowym temacie wiec zakladam;

postanowilem zaprezentowac swoja armie - pomalowanego jest tego na jakies 1500 pkt; niepomalowanego niestety znacznie wiecej :cry:

konwersje generalnie moje (poxilina rocks! :P wspolczucia tym co je dopieszczali :wink: ), malowanie lord kubasa, wojtasu, buhaj i jupi (w kolejnosci oddawania)

los herosos:
Obrazek

i po kolei
pandokan ze swa szczesliwa panda - konwersje i malowanie by lord kubasa
Obrazek

rzezniczka sensimilia - konwersje i malowanie by buhaj
Obrazek

rzezniczka gelatecia (czasem robi za bsb ;) - pomysl by blady, konwersje i malowanie by buhaj
Obrazek

cory
bullsi - konwersje by blady, malowanie by wojtasu
Obrazek

pierwsi irongutci - konwersje by blady, malowanie by buhaj
Obrazek

samourjscy irongutsi - konwersje by blady (jupi nadrabial moje warsztatowe braki), malowanie by jupi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

leadblecherzy - konwersje by blady, malowanie by buhaj
Obrazek

Obrazek

duzy rinosek - konwersje by blady, malowanie by buhaj
Obrazek

Obrazek

czekam na komentarze

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Komentarz - sam byś coś pomalował :P
Malowanie niezłe, podoba mi się u herosów :)
To co mi się zdecydowanie nie podoba to wilcza skóra na Rhinosku, futro ma wzorek truskawki a nie futerka; takie podziubane byle jak niestety :?
Straszne jest także to, że jeden z ogrzych samurajów nie ma krocza! (ten, który bierze zamach katanką i zaprasza dłonią do walki) Można było zrobić wypełnienie GSem w tym miejscu, wygląda to dość nienaturalnie :P

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Wypasiona murzyńsko-samurajska armia!
Mate pisze:Straszne jest także to, że jeden z ogrzych samurajów nie ma krocza! (ten, który bierze zamach katanką i zaprasza dłonią do walki) Można było zrobić wypełnienie GSem w tym miejscu, wygląda to dość nienaturalnie :P
Pod tarczę mu zaglądałeś? Ja tam nie widze żadnych braków. No chyba że chcesz, żeby mu jaja do kolan wisiały.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Meter
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Karak Var

Post autor: Meter »

Armia naprawde spoko wygląda :lol:
najbardziej podobają mi się herosi i samuraje.
mam tylko taki małe odczucie iż niepasują kolory armaty tej brązowej ale to takie moje odczucie :wink:

blady da'Rasta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149

Post autor: blady da'Rasta »

zgadzam sie ze skora wilka najslabsza - to moja dawna produkcja ktorej jakos nie chcialo mi sie poprawiac (a trzeba bylo)
natomiast zapewniam ze wszyskie ogry maja krocza :lol: moze ujecie jest dziwne bo w realu wyglada zupelnie normalnie

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Duderson pisze:Wypasiona murzyńsko-samurajska armia!
Mate pisze:Straszne jest także to, że jeden z ogrzych samurajów nie ma krocza! (ten, który bierze zamach katanką i zaprasza dłonią do walki) Można było zrobić wypełnienie GSem w tym miejscu, wygląda to dość nienaturalnie :P
Pod tarczę mu zaglądałeś? Ja tam nie widze żadnych braków. No chyba że chcesz, żeby mu jaja do kolan wisiały.
:lol:
Nie chodzi o tego maneatera z nabrzusznikiem, model GW. Tylko o tego przekonwertowanego z bullsa, drugi od prawej z rogiem u pasa ;) Przyjrzyj się dobrze, on nie ma krocza, nogi wystają z torsu ;)

Ogólnie armia bardzo miła oczywiście, klimat ciekawy :) Jestem właśnie w trakcie robienia trzech irongutsów-samurajów z bullsów, ale moim dorabiam te samurajskie zbroje, trochę się przy tym napocę jeszcze :?

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Mate pisze:Nie chodzi o tego maneatera z nabrzusznikiem, model GW. Tylko o tego przekonwertowanego z bullsa, drugi od prawej z rogiem u pasa ;) Przyjrzyj się dobrze, on nie ma krocza, nogi wystają z torsu ;):?
No masz rację, teraz zauważyłem. Rzeczywiście, albo buła z GS-u, albo uzupełnić luki w zbroi i nakryć.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

Armia bardzo fajna i klimatyczna :P
Mate właśnie też zabrałem się za robienie tych samurajskich irongutsów w zbrojach :D zobaczymy komu lepiej wyjdzie ;] ale to moje pierwsze prace z GSem wiec sądzę że twoje będą lepsze 8)

Awatar użytkownika
Misiek
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Gliwce ?

Post autor: Misiek »

czesc z tego juz widzialem mi z regoly mi sie podobaja.
Niestety malowania nie sa jakies zachecajace zbytnio. Tylko dzi ironi sa naprawde dobrze pomalowani. Reszta tak do grania w sam raz.

Iron bez krocza rzadzi :) Rhinox natomiast taki dziwny. wyglada jak plastikowy nosororzez z trawka statyczna... Koles na nim ma zamiar wbic mu miecz w kark. Dziwacznie to wyglada. Pomysl z gnobalrami nawet fajny z futrem tez ale jakby troche bardziej sie przylozyc to wyszedl by znacznie lepszy model. Ten jest ok, po prostu dziwnie go odbieram bo jestem naprawde zafascynowany modelami z FW... ehh Moje Moje!! :twisted:

Niech ja tylko znajde chwile zcasu zeby Tyranta dokonczyc i pomalowac nowego rhinoxa!

Psychodeniczna panda rzadzi!

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Blady - zajebista armia! Super malowanie i konwersje. Świetny klimat.

Pozdr! :)

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Fajne konwersje! Ogólnie klimat ma świetny.

Jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to niejednolite malowanie skóry u ogrów (każdy malarz malował po swojemu), jednak nie jest to jakaś duża ujma.

Panda rządzi! :D

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

a mi nie bardzo się podoba...konwersje spoko malowanie niezłe ale jakoś mi nie pasi...:)

blady da'Rasta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149

Post autor: blady da'Rasta »

to pokaz swoje:P

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

nie a sprawy..wrzuce foty modeli które SAM malowałęm i SAM spiepszyłem:D ale nie czuje się z tego powodu gorszy :D

blady da'Rasta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149

Post autor: blady da'Rasta »

@kedziorson: nie bardzo rozumiem do czego pijesz - mam sie wstydzic ze ktos mi figsy pomalowal? a ty masz sie czuc dumny ze swoje sam pomalowales kiepsko?

@up: slynny juz irongut krocze ma :D postaram sie wrzucic jego fore z tylu gdzie to widac :D
rinosek wyglada jak nosorozec z trawka bo nim jest :D - to zabawka z e-zabawki bodajze; z konwersji jestem zadowolony raczej choc niedorobki oczywiscie sa (rzeczone futro na siodle jest slabe bardzo np.); co do rinoskow z FW tez jestem ich fanem - 2 czekaja na pomalowanie :D

i oczywiscie dziekuje za dobre slowa - mam nadzieje jeszcze pare rzeczy wrzucic bo do pomalowania zostalo jeszcze sporo

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

do niczego nie ppije tylko wiem ze spiepszylem swoje figsy i tyle a te poprostu mi nie odpowiadają jak skończe (bo teraz jade na 3kolorachP) to wrzuce na 100% :D

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

spoko armia mam tylko 3 uwagi:

laczenie czarnuchow i samurai nie za bardzo mi pasi :)

ten figs kubasy przeciez ma juz ponad rok spokojnie ;) kiedys go pokazywal na kulmini

zmien podstawki ironom ;] odstawajha od reszty

blady da'Rasta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149

Post autor: blady da'Rasta »

@shino: jak pisalem armia rodzi sie w bolach stad tez czesc modeli (jak ten kubasowy) swieza juz nie jest; co do odcieni skory - to w zalozeniu to sa chlopaki spalone sloncem i wysmagane wiatrem a nie czarni z natury (w rzeczywistosci troche jasniej wypadaja); geograficznie maja zajmowac tereny na dalekim wschodzie miedzy katajem a indem; co do niescislosci w kolorze skory i podstawkach to kwestia roznych malarzy - chwilowo nie do przeskoczenia ;)

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

Chciałbym przedstawić wam mojego rhinoxa robionego przez Metra (poprawianego przeze mnie) :lol2:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Moje malowanie lecz jeszcze nie skończone (rogi bedą miały inny kolor) 8)

Obrazek

Oceńcie prosze mojego zabijake!! :wink:

Awatar użytkownika
Alvares
Mudżahedin
Posty: 216

Post autor: Alvares »

Ale czołg! :)

Malowanie jest ok, ale w leadbelchersach przydałby się SL.

ODPOWIEDZ