Nasi przeciwnicy!

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sill
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: warszawa

Re: Nasi przeciwnicy!

Post autor: Sill »

mi się spłaciły to dobra opcja
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

naturalnie, że słaby deal, ale jeszcze gorzej w walce wręcz gdzie 1/3 twoich ciosów odpadnie, a i tak wcześniej orki ci z włóczni albo a-h-w pocisną :)
Co do śmieciar - naturalnie mi też sie podoba taka opcja. jedynei ta kwestia... em katapultowości rozpiski mnie smuci. No i posiadania takich figurek - tudzież jak ja robienia jakiś turbo niecnych konwersji z gumowych nosorożców :)

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

No niestety, Zawaliłem, bo raz powinienem zaryzykować i stanąć na jednym z fanoli, do tego w pewnym momencie powinienem wyjść magiem z kloca i rzucić panikę na oddział Goblinów na pająkach. Z innych, już bardziej losowych faili: Runemaw przez całą bitwę odbił czar trzy razy... Do tego kluczowy rzut na zaczynanie nie wszedł i gobosy wypuściły fanoli o wiele za blisko moich ogrów (graliśmy ten scenariusz z ekstremalnie małymi odstępami między sobą). Do tego duży pająk uciekł mi spod deathstara zdając liderkę na bazowym (powstrzymał się od gonienia gnoblarów). I jeszcze na zakończenie zabawy przeciwnik zaczął jojczyć że on nie wiedział że Thundermace robi d6 ran i "nigdy by Lorda do walki z nie pchał". Skończyło się na 19:1 bo nie miałem ochoty psuć sobie popołudnia kłótnią z napinaczem.


Pierdolę, już pomijam lekki niefart, ale żeby spinać się podczas bitew w dziesięcioosobowej lidze lokalnej... Gdzie to środowisko zmierza.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

noo co ty, puściłeś mu tego lorda? :D Co z ciebie za Ogr :wink:
btw. Jaką miał rozpiskę?

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Ogr wyjątkowo cywilizowany i do tego najedzony ;).

Rozpa mnie więcej tak:

Lords:
1: Ork na dziku z save +2 i sword of might bodajże (siedzi w trollach)
2: Duży night gobbo

Hero:
1: Night Gobbo BSB z enchanted shieldem i h. armourem

Core:
2x30 night goblins z trzema fanolami
2x5 jeźdźców na pająkach (chyba że to special, to sobie przenieście ;))

Special:
6x Trolls

Rare:
Arachnarok
Pump wagon z S5, 4D6 ruchu i ignorowaniem save'a

O wyniku w głównej mierze zadecydował rzut kto pierwszy zacznie grę. Pełen dobrych myśli (mam +1 w końcu!) wyrzuciłem 1 przy 6 przeciwnika. Gobliny na maks do przodu i nagle jego fanole są bliżej mnie niż bym chciał (musiałbym je zadeptać żeby zaatakować. Potem podpuściłem przeciwnika żeby zaszarżował gnoblary, jak już zaczęły uciekać Arachnarok ustał na bazowym Ld i nie wbił się w kloc irongutów. No i ta żałosna sprzeczka o d6 z thundermace... Wyjątkowo nieudana bitwa.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

O te napinki to się nie martw się .Nie jeden gracz z którym grałem na turnieju zachowywał się dość dziwnie jak gra nie szła bo jego myśli a w szczególności z ogrami:)

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

W sumie, nikt nie chce przegrać z najsłabszą armią w systemie :P. Ale już dobrze, wbiłem właśnie maskę jakiemuś dzieciakowi z High Elfami.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

ODPOWIEDZ