Goblin Market

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
argoth
Mudżahedin
Posty: 290
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Goblin Market

Post autor: argoth »

Kupię
- Boyz'ów z tarczami, najlepiej pomalowanych (TT/TT+)
- +/- 10 Black orków, metale, może być podkład lub czyste.
Zainteresowanych proszę o PM.

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Mam na sprzedaż olbrzyma kupionego kiedyś na allegro w stanie agonalnym. Mocno mu się w życiu dostało, ale duża ilość dobrej woli, dot3 i green stuffu, zrobiła z niego znowu prawdziwego rozgniatacza maluczkich.
W miejscu gdzie jakieś obrzydliwe dziecko go oskalpowało, nosi teraz wspaniały rogaty hełm.
Zamiast pociętego obcęgami kamienia milowego na maczudze, dostał krzemienny topór.
Spiłowanych i zdewastowanych łańcuchów, niestety nie udało mi się naprawić, ale wedle swoich skromnych możliwości pozalepiałem i wyszlifowałem tors.
Lewa ręka delikatnie skonwertowana i dorzeźbiona. Spodkładowany i gotowy do malowania.

Przymocowany do podstawki 2 mm stalowym pinem, długości 4 cm, w obu nogach, całość przycementowana i ukryta pod korą i piaskiem.
Ramiona również pinowane, ale tylko na 1 cm.

Obrazek

Interesuje mnie 65 PLN.

Noahpl
Plankton
Posty: 1

Post autor: Noahpl »

Cześć wszystkim

Z bólem serca muszę rozstać się z moją kolekcją goblinów (i odrobiny orków). Już dawno przerzuciłem się na inne systemy i od kilku lat zalegają mi w szafie. Może ktoś z Was poświęci im więcej uwagi.

Większość modeli jest niemalowana, część myta a część do zmycia. Wszystko widać na zdjęciach.

Ceny jakie mnie interesują to:

- 20 zł za dowolnego goblina zwykłego lub squiga,
- 25 zł za goblina z FCG, nettera, fanatyka, orka
- 30 zł za spider ridera, squig hoppera
- 60 zł za herosa forest goblinów na wielkim pająku
- 80 zł za gorfanga rotguta

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW. Przy większych zamówieniach możliwe zniżki. Minimalne zamówienie to 5 ludków. Preferuję osoby z Warszawy, bo tam mogę ludki podrzucić osobiście.

Zdjęcia poniżej:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ghost_Master1
Mudżahedin
Posty: 292

Post autor: Ghost_Master1 »

Kupie Goblin Wolf Riders 8 sztuk najlepiej niepomalowane ewentualnie same wilki z tych modeli

Awatar użytkownika
Pitas
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Pitas »

Na sprzedaż leci moja armia orków. Większość z czasów świetności GW ;)
Zbierana trochę czasu, pozmywana, sklejona w dużej części, przygotowana do dalszej obróbki. Zaczęło do mnie docierać ze najszybciej zagram nimi w 2028 stąd decyzja o sprzedaży. Co w komplecie?
- 55 night goblinów
- 18 goblin wolf riderów (10 pomalowanych)
- goblin wolf chariot (metal 5/6 edycja)
- 4 metalowych fanatyków + 2 od Ścibora
- 2 plastikowych szamanów z BFSP
- Troll z BFSP
-30 Ork boysow sklejonych (6ed)
-25 Ork boysow korpusów czekających na dalszą obróbkę (6ed)
- 6 plastikowych boar riderow 7ed (+11 gratisowych świń z 7ed)
- boar chariot plastik
- 34 black orków (7 ed plastiki i 6 ed metale)
- Grimgor metal
- Wurzag (shaman on boar) metal
- Warlord on boar (5/6 edycja metal)
- Warlord on Wyvern (6 edycja metal).
- Warlord multipart plastik z 7 edycji
Do tego dorzucam bitzy które znajdę a trochę tego jest.
Najchętniej pozbyłbym się całości, ewentualnie przyjmuję rezerwację na pojedyncze elementy - jak uzbiera się wystarczająco chętnych mogę sprzedać na części.
Z racji tego że szwankują mi powiadomienia proszę o kontakt na pitasinski (at) gmail com
As I walk through the valley of the shadow of death I am not afraid 'cause I'm the BIGGEST MOTHERFUCKER in the whole valley!
Gen. George S. Patton

ODPOWIEDZ