Najbardziej przypałowe sytuacje podczas bitew

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fanatic
Chuck Norris
Posty: 468

Re: Najbardziej przypałowe sytuacje podczas bitew

Post autor: Fanatic »

Dzisiejsza bitwa z ogrami.Boar Boisi szarżują,Zabijają 1x irongut.Mi pada 9x BB,zostaje Warboss.Ze stuborn na 9 rzucam 10 i zostaje przegoniony....
N.gobo z ringiem i LV 2.Zostaje po misscastach tylko czwarty czar.
Ale manglery dają rady.Fajnie się szachuje przeciwnika i można pole poukładać pod siebie... :x
Obrazek

Awatar użytkownika
Khay
Wałkarz
Posty: 51

Post autor: Khay »

ja (orki) + lizaki na VC i skaveny, 58NG spiders god banner 2 n shamanow 2 lvl poison na 5+, 1 tura zestrzelili aboma od skavenow, przez 4 kolejne tury animozja... VC przywalił mi klątwę starzenia czy coś, co w każdej turze magii muszę rzucać kośćmi za każdy model w jednostce albo ginie. Start na 6 co turę magi spada niżej... przez 4 nasze tury rzucaliśmy 1 i 2 na wiatry magii przez co nie moglem tego rozproszyć... w rundzie przeciwnika nie było lepiej i dostawałem po 2 kości dispella :/ spadło 20 czarnych i 2 rany na gienka ale miał farta i przy 2+ rzucił 3razy 1 :) do tego wybronił 2 rany na WS. Ogólnie klątwa 1 na kości przez cala grę.
..."W świątyni dumania wolę jednak ambitniejsze dzieła. Właściwości żelu do golenia, skład proszku do prania, zalety odplamiacza. Słowem, a w zasadzie trzema: klasyka toaletowego gatunku"

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Założona kanapka na chosenów (arok od boku, mały pająk od tyłu, 2 rydwany z przodu). Myślę sobie - rzucę obniżenie In rycerom i poprawię sygnaturką w aroka, żeby miał przerzuty.
Mały shaman rzuca IFkę (na 2 kościach) przy obniżaniu, dostaje ranę, za zjedzonego grzyba kolejna rana - shaman do piachu.

Dodam tylko, że cała ta kanapka zabiła 3 lub 4 chosenów - WSv 3+ to zło jest!
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
Fanatic
Chuck Norris
Posty: 468

Post autor: Fanatic »

Dzisiaj na Empire w pierwszej turze z 'eadbutt ubiłem maga 4 LV.
Na ogry,Black orc big boss kowboj na świni przeleciał cały stół z pomocą Hand of Gork,ustawił się ładnie i zaszarżował na Mourfangi od tyłu.Nikt nikomu nic nie zrobił ale ogry były w plecy i zostały przegonione.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bielik
Wałkarz
Posty: 68
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bielik »

oddzial 60 goblinow z sztandarowym armi z spider bannerem oblewa animozje i szarzuje na abdomke ktora ubija sztandar i zgania caly oddział;/

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

klepacz na ptaku cudem dostawia sie do driad , za którymi stoją łucznicy z 2 magami. dla pewności waagh +2 do cra i zakisiłem je fix it. z 8 draid zrobiły się 2. kolega rzuca 2 gały na brejka.. myśle sobie no to zaraz łapie mnie drzewo od boku. ale ale przecież nie było stompa , wołam kolege żeby nie zjebać rzutu. ile ran? -jedna. dostalem to drzewo i było game over.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

dagome
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114

Post autor: dagome »

Najlepsza faza magii ever. Pierwsza tura ja zaczynam.

Leci duza stopka z IFką na Chaos Knightow, scatteruje sie poza regiment, drugie depniecie schodzą dwa chaos trole. Trzecie depnięcie już sciąga moje savage na koniec miscast kładzie duży placek. Bilans 11 savagy do piachu i szaman robiący puff. A to dopiero druga FAZA w grze...

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

dagome pisze:Najlepsza faza magii ever. Pierwsza tura ja zaczynam.

Leci duza stopka z IFką na Chaos Knightow, scatteruje sie poza regiment, drugie depniecie schodzą dwa chaos trole. Trzecie depnięcie już sciąga moje savage na koniec miscast kładzie duży placek. Bilans 11 savagy do piachu i szaman robiący puff. A to dopiero druga FAZA w grze...
Standard, żaden tam przypał.

Najlepszą fazę magii ever to ja miałem w 7 ed. Lokal 1800 pkt - 3 bitwa blood and glory ze skavenami. Ja zaczynam. Dzida do przodu, żeby mniej cierpieć od latarki i magii i zabić dzwonnika, potem faza magii - szaman generał rzuca marsz gorka - oczywiście miscast, a jakże.
Z naszej wspaniałej starej tabelki najgorszy możliwy efekt. Szaman generał w piach, masakruje się kloc generalski i wypłacane są hity po całej armii. BSB na czariocie obrywa wszystkie 4 rany i nie wysejwował ich #-o - tym sposobem spadam do 2 pkt a przeciwnik wygrywa - nie ruszając się . #-o #-o #-o

dagome
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114

Post autor: dagome »

najs. faktycznie niezly przypal.

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

GrimgorIronhide pisze:
Standard, żaden tam przypał.

Najlepszą fazę magii ever to ja miałem w 7 ed. Lokal 1800 pkt - 3 bitwa blood and glory ze skavenami. Ja zaczynam. Dzida do przodu, żeby mniej cierpieć od latarki i magii i zabić dzwonnika, potem faza magii - szaman generał rzuca marsz gorka - oczywiście miscast, a jakże.
Z naszej wspaniałej starej tabelki najgorszy możliwy efekt. Szaman generał w piach, masakruje się kloc generalski i wypłacane są hity po całej armii. BSB na czariocie obrywa wszystkie 4 rany i nie wysejwował ich #-o - tym sposobem spadam do 2 pkt a przeciwnik wygrywa - nie ruszając się . #-o #-o #-o

7 edycyjny book O&G i turniej grany w 8 edycji?

Bo brzmi to trochę jak granie na 7 edycję z misją 8 edycyjną (chyba, że to tak było). :P
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

to chyba brzmi jak czepialstwo z dupy
Obrazek

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Mam wrażenie, że mnie nie lubisz. :(
No trudno, na szczęście na tym forum jest opcja ignoruj to nie musimy sobie wchodzić w drogę. :)
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Bizim pisze:No trudno, na szczęście na tym forum jest opcja ignoruj to nie musimy sobie wchodzić w drogę. :)
Dokładnie, Aron to jakiś sztywniak bez poczucia humoru.
Obrazek

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

A co to na wątek najbardziej przypałowe sytuacje w 8ed? Nawet jeśli to Zieloni też początkowo grali w 8ed na starym AB. W dziale OnG dyplomacja = choppa więc spadaj do swoich imperialisto. :wink:
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Aron jest najlepszy!! Brak wam poczucia humoru!!
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Dokładnie. Ataman ma więksiejszą czopę więc tu wygrywa wszystkie dyskusje.

PS. Tak turniej był od razu po wyjściu 8ed.

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Skończyliście już się lizać po jajkach?

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Bitwa z Tk. Katapa muminów strzela do klocka ng. z BSB i BO generałem. Oczywiście panika, nie zdaję dwukrotnie LD 9.
Ale następnego dnia jadę na tur. Też TK w pierwszej bitwie i sytuacja podobna wpada we mnie mój fanatyk i niszczy doom divera, który stał niedaleko tego samego klocka ng z BSB i Generałem. Co się dzieje? Oczywiście po raz kolejny nie zdaję liderki na 9 z przerzutem...
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Awatar użytkownika
Fanatic
Chuck Norris
Posty: 468

Post autor: Fanatic »

Twój Warboss to baba #-o
Obrazek

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

hehehehe. Właściwie racja! Już mu nie kupię nigdy żadnego świecidełka!!!
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

ODPOWIEDZ