Goblin Market

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Re: Goblin Market

Post autor: Yamcha »

Sprzedam:

Za 25 PLN: Sama katapulta z VI ed, bez obsługi

Obrazek

Za 20 PLN: Sama katapulta z IV ed, bez obsługi

Obrazek

Za 35 PLN, sam wyvern z IV ed, brak jeźdźca:

Obrazek

Za 20 PLN, rock chukka z III ed, bez obsługi:

Obrazek

Za 10 PLN, sztandarowy dzikich orków na dziku, z IV ed:

Obrazek

Wszystkie modele (poza dzikiem) są metalowe, malowanie na niezłym poziomie. Wysyłka ze względu na gabaryt tylko paczką za 9,5 PLN bez względu na ilość itemów.
Proszę nie pytać o inpost, ciesze się że komuś bliżej i wygodniej odebrać, niestety w promieniu 5 km od mojego miejsca zamieszkania takiegoż nie ma. A darmowych przejazdów busem, ani paliwa za darmo, niestety nie zaposiadam.

PS: sprzedaje po tak śmiesznych cenach że wszelkie próby negocjowania "rabaciku", darmowej wysyłki itd, uznaje za grube cebulactwo i kończę rozmowę.
Stali kupcy, mają standardowe 20% na wszystko u mnie, ale to jest inna sprawa i kto ma rabat ten doskonale wie.

Awatar użytkownika
doomdiver
Falubaz
Posty: 1098
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: doomdiver »

Biore wszytsko, podaj dane do pzzelewu na priv

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Sprzedam:

Horda 14 trolli. Wszystkie modele poza jednym (tym ze skull passa) są metalowe. Dwa noszą na sobie śladowe resztki zmywania. Znajduje się tutaj 9 trolli kamiennych, 4 zwyczajne (w tym jeden ze starszej edycji) i jeden chaosu. Do całości dorzucam 16-17 podstawek 40mm x 40mm. Sprzedaje tylko w całości i chce za nią 300 PLN.

Wysyłka 11 PLN.


Obrazek

EDIT: widzę po PW że janusz w wielu tkwi mocno, więc piszę tutaj: Cena nie podlega negocjacji - na GW identyczne trolle stoją po 67,50 za sztukę! Tutaj oddaje je po niecałe 22 za sztukę :/ ludzie proszę was, miejcie trochę honoru i nie szukajcie jeleni.

Ogry, sztuk 6. Pomalowane na niezłym poziomie. Jeden jak widać naprawiany nowszymi częściami, bo ktoś inteligentnie, odrąbał mu ramiona. Chce za nie 25 od sztuki, czyli 150 PLN za całość.

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Sprzedam:

Prawie 40 osobowy oddział forest goblinów na pająkach. W środku, szaman na gigantic spiderze z III ed. Częścią oddziału jest też brama po której wspinają się pająki. Malowanie niezłe i bardzo czasochłonne - zero aerografu, sam pędzel. Chce 250 PLN za całość.

Obrazek


10 osobowy regiment archiwalnych kuszników orkowych z imiennym bohaterem. Kusze zmienione, niestety stary plastik nie przetrwał próby czasu - dlatego dostali zmodyfikowane dwarfowe. Malowanie na niezłym poziomie - 60 PLN.

Obrazek


Oddział dzikich orków z III edycji. Bardzo staranne malowanie i wykończone podstawki w klimatach stepów. Wszystko metalowe, poza tarczami z nowszych zestawów. Całość 60 PLN.

Obrazek


IV edycyjny szaman dzikich orków. Malowanie pasujące klimatem do reszty zespołu - 20 PLN.

Obrazek


II lub III edycyjny model. Nigdy nie miałem pewności. Rzadki wzór. Wyvern malowany przeciętnie. Heros malowany zaś bardzo przyzwoicie. Podstawka w stepowym klimacie. Całość metal, poza włócznią, tarczą i torbą. Chce 50 PLN.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 4 gru 2015, o 18:33 przez Yamcha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Gośćiu!!! Co Ty robisz! zostaw sobie to wszystko, będziesz żałował że sprzedajesz te modele!

Radzia
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Radzia »

PW, biorę prawie wszystko

Awatar użytkownika
argoth
Mudżahedin
Posty: 290
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: argoth »

@Yamcha można prosić o aktualizacje oferty na bieżąco? Bo nie wiadomo co jeszcze zostało.

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

kurde na eBay-u ludzie pozabijali by sie za te modele
za taki bezcen :shock: #-o

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

argoth - absolutnie nic. Zazwyczaj po godzinie wszystko mam porezerwowane, względnie już opłacone.

MAĆKO - ale to co wystawiam, to akurat w większości zalegający mi złom. Moje główne, malowane armie o&g, to wciąż ~2500 modeli, z czego ponad 1000 to metale z datą produkcji poniżej 95' roku. Tak że spokojnie. Pozbywam się tylko modeli, które mam w znacznie lepszym stanie czy malowaniu, w 2, 3 a czasem 10 egzemplarzach.

rudobrody79 - dzięki za zwrócenie uwagi co do ceny. Nie Ty pierwszy mi to wytknąłeś, ale przy tej fali, bardziej mi zależało na pozbyciu się nadwyżek niż zbiciu szekli.
Gdybym poprosił Cię o radę, to na jakich pułapach byś ustawił mniej więcej ceny żeby było ok?

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

To mnie uspokoiłeś ;) Nie chciałem Ci się wpierdzielać, teraz wiem że robisz to wszytko świadomie;)
Pisałem bo sam kiedyś żałowałem że w ogóle coś sprzedałem za dzieciaka a teraz bym miał jak znalazł fajne metalowe modele z jakąś hostorią:)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Yamcha ma wiecej modeli niz lokale sklepy w kato razem wziete :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

spokojnie :idea:
chciałem tylko zauważyć, że same takie cudeńka sprzedajesz :)

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Sprzedam:

Trzy VI edycyjne wyverny bez jeźdźców. Albo niemalowane zupełnie, albo zmywane. Jedna ma malowane skrzydła, z czego prawe jest śladowo uszkodzone na krawędzi. Podstawki 50mm w komplecie. Za zestaw ten chce 125 PLN.

Obrazek


Trolle, które w najlepszym wypadku, można określić jako "assorted". Znajdziemy tu prawdziwy misz-masz w ilości 11 sztuk. Trzy plastikowe rzeczniaki. Cztery metalowe skalne. Dwa skull pasy, przerabiane na coś ciekawszego. Jeden stary troll, naprawiany nowszymi częściami. I jeden stary troll, po prostu, bez przeróbek. Niestety panowie nie mieszczą się w równych 25 modelowych blokach, więc idą pod młotek. Za całość chce 200 PLN.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na koniec, jeszcze wygrzebany z walizki goblin big boss na wielkim squigu. Do zrobienia modelu posłużyła stara gobla i najróżniejsze, ciekawe bitsy z boxu night goblinów i fanatyków. Fajna alternatywa dla modelu z GW. Starannie uzupełniony i dorzeźbiony green stuffem. Symbolicznie - 10 PLN.

Obrazek

Awatar użytkownika
Myszor
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Myszor »

Biorę wszystkie wyverny.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Kurde... w 5 min wszystko zeszło... Jak coś to ja też chce te wyverny;P

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Potwierdzam, wszystko ma już nowych właścicieli.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to koło Świąt wystawiam kilkadziesiąt/kilkaset (podejrzewam że poniżej 200) metalowych night goblinów i forest goblinów. Wszystko niemalowane, często nawet nie oczyszczone jeszcze z nadlewek, więc już poważniej potraktuje ten handel. Ceny do negocjacji, coś tam można też przyrezerwować sobie, ale szczegóły będe znał dopiero jak dokopie się do walizek w domu rodziców.

EDIT: jeden z użytkowników dał mi oferte 11 od sztuki za wszystko.
Ostatnio zmieniony 7 gru 2015, o 16:43 przez Yamcha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Profi
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Worcław
Kontakt:

Post autor: Profi »

Paranoja... :roll:

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Sprzedam:

Nazgob. Szeroko znany i lubiany. Cały z metalu. W niezłym, choć prostym malowaniu. IV edycja. Dacie 20 PLN jest wasz.

Obrazek


Taki oto bolek. Szaman na wyvernie, z IV edycji. Proste malowanie, trzeba zrobić washe i kilka rozjaśnień. Model z litego metalu (skrzydła też), więc podparty elementem scenerii. Podstawka zrobiona.
Chce zań 65 PLN.


Obrazek


Skull Crusher, stary jak świat. Dokładniej - III edycja. Metal. Proste malowanie. 35 PLN.

Obrazek


Rock Lobber z IV edycji. Klasyczne, proste malowanie. Metal, poza kołami, które są z plastiku. 35 PLN.

Obrazek

Awatar użytkownika
Byru
Wałkarz
Posty: 80
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Byru »

Biore szamana na wyvce!

smiertek
Warzywo
Posty: 10

Post autor: smiertek »

ja szamana jak dostepny

ODPOWIEDZ