Galeria zielonych

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Re: Galeria zielonych

Post autor: quas »

daj znac jak cos bedzie widac.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Nareszcie udalo mi sie porzadnie obfotografowac i obrobic moja armie, zapraszam do obejrzenia:

LORDS
Obrazek
Obrazek

HEROES
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

CORE
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

SPECIAL
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

RARE
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 4 lut 2011, o 12:53 przez swieta_barbara, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Ciekawe modele i dobre malowanie :) Świetna armia =D>

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

WoW :shock:
I Ty chcesz to wszystko sprzedać? Ja bym nie miał serca...

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

czy black orasy to 5 ed. plastiki, orasy z RoR-ów i 6 ed. plastiki z podstawki?

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Dobra robota, nie sprzedawaj tego....
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

#Aron: dokladnie black orki to: 2 gnoblary, ruglud i jego 8 chopakuf, sztandarowy z 4ed black orkow, 4 metalowych 4ed black orkow, 8 plastikowych black orkow, 6 boyzow z podstawki do 6ed. Wszystko oczywiscie skonwertowane bitzami z ogrow.

#Wariax, ARBAL: teraz jest na sprzedaz tego najlepszy moment, wyjdzie nowy book, wiele osob bedzie chcialo miec armie zielonych. Ta kolekcja ma juz takie rozmiary, ze nie wykorzystuje wlasciwie 50% tego, co mam, a moj Tata zawsze mawial, ze nie wolno przywiazywac sie do rzeczy. Orki juz mi sie strasznie ograly, denerwuje mnie ilosc orkowych bitzow, ilosc miejsca jakie zajmuja w gablocie (teraz co prawda gablote sprzedalem, ale to tylko powiekszylo zasieg problemu, bo stoja na biurku w mieszkaniu 36m...), to ze wiecznie cos jest nie do konca naprawione, ze pod x regiment nie ma traya, itp, itd. Poza tym obawiam sie, ze znow beda plewne, a perspektywa kolejnych paru lat stania na polce slabej armii (albo brania jej na turnieje i zgarniania wtubow) jakos do mnie nie dociera. Dobrze chociaz ze wszystko jest pomalowane i w jednym klimacie. Moze uda sie to pchnac w calosci, wywolawczo 5k PLN albo 2k USD. Ale i tak ze sprzedaza poczekam na marzec.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Swietna armia!, gratulacje!
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

swieta_barbara

W sumie to masz rację. Jak będziesz chciał sprzedawać w kawałkach, to ile byś chciał tak orientacyjnie za orkowego szamana tego I z prawej? :wink:

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wariax: za wczesnie na takie rozwazania :] Niech wydadza dex. Bede sprzedawal na sztuki najwczesniej w lipcu (jesli nie uda mi sie ich opchnac w calosci). Tym niemniej ten szaman to akurat najlpiej pomalowana figurka w mojej armii. Taniej niz za 60pln bym go nie puscil.

Maly up - doszly trolle. Czekam jeszcze tylko na BSB od Raksa.

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

teraz napierasz chaosem?

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Tak

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

[-X Poczytaj sobie w Młotkowym wywiad z Dębkiem. "Zawsze fajnie być kojarzonym z jedną armią". Nie będzie Ci szkoda gówniaków? Ja gram obecnie Skaviszczami ale moją kolekcje O&G wciąż trzymam i czeka na lepsze czasy :D
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Czytalem Mlotkowy. Ja juz i tak nie bede kojarzony z jedna armia, bo przeciez gralem prawie rok DE. Poza tym nie widze w tym nic fajnego. Fajnie jest wygrywac. Zielonymi nie umiem, wiec sie ich pozbywam.

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Ludki wyglądają rewelacyjne, w kupie muszą miażdżyć. Szkoda że porzucasz zielonych, no cóż hobby które nie sprawia przyjemności to nie hobby. Dużo satysfakcji w zbieraniu nowej armii.
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

swieta_barbara
Ja już porostu to przerabiałem, miałem kiedyś potężna pomalowane armie Undead w 5ed + Bretonii.. poszedłem na studia chwilowo nie grałem i wszystko sprzedałem.. po kilku latach wróciłem do hobby i plułem sobie w brodę czemu się tego pozbyłem...
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ale przeciez ja juz mam druga armie.

Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Natibak »

A dajcie mu spokój, niech sprzedaje, jedno słabe plemie mniej, zostanie podbite przez większego Warbossa. Nawet na to liczę. Bo jak będzie szło w detal to mam oko na kilka modeli :twisted: . Do usłyszenia w lipcu Barbara.

Marek15
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Marek15 »

W lipcu powiadacie? Też na kilku modelach chętnie położyłbym łapę :wink: do lipca zatem

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

A sępy krążą nad padliną, zamiast wyszukać modele i wysłać do malarza. :mrgreen:
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

ODPOWIEDZ