Arachnarok Spider

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kegriz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

Re: Arachnarok Spider

Post autor: Kegriz »

Ja grywałem na nim, ale się zniechęciłem bo właśnie patentu nie wynalazłem. Zawsze albo ginął od armaty, albo jakiś eteryk go blokował na całą grę, albo white lionsi go zjadali w 1 turze zanim oddał jakikolwiek atak, albo przez tereny tak nim trzeba było kołować, że w całej grze zjadał jakiś jeden najmniej istotny oddział (odginaczek, albo zapychaczy corowych)

tak, na pewno wynikało to także z mojej nieumiejętności gry aleeee po prostu mówię jak było. Jakby ktoś chciał powiedzieć jak tym grać, w co nim wjeżdżać i w ogóle do czego używać to byłoby fajnie :-)
Rafał

Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Natibak »

Hej wszystkim,
odgrzebuję temat :) Robię rozpiskę z szamanami gobbo na lore of undead i postanowiłem skorzystać z 4+ na channell. Moje pytanie, czy macie jakieś konkretne taktyki na arachnaroka - konkretne oznacza np. jak u mnie połączenie atrybutu małego waagh! z dorzutem jednej kości przez NG Szamanów i lepszym channellem. Jakie przedmioty/wystawienie proponujecie? U mnie będzie mag więc stawiam 3 trolle przed pająkiem (mogę zza nich rzucać vortex). Czy macie jakieś sposoby gry lepsze/inne?

Pozdrawiam!

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

chować się od armat :)

no i musialbys trzymac bardzo blisko tych dodatkowych szamanow, ten pajak to rewelacyjny nie jest
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

konan
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Jaworzyn

Post autor: konan »

Czy wystawia sie go często w rozpiskach?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Często nie, ale z drugiej strony nikt nie wygrywa masterów więc to może przez brak pajonka :D Ja bym wystawiał jak teraz patrzę :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Najlepiej wystawić 3 :mrgreen:
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

konan
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Jaworzyn

Post autor: konan »

A czy musze deklarowac ktory z atakow ma lepsza trucizne czy wybieram ten co trafił?

crazygandalf
Chuck Norris
Posty: 606

Post autor: crazygandalf »

Przed rzutami na trafienie musisz określić kość odpowiadającą za atak specjalny.
Sprzedaję ORKI, WoCh, HE, VC. Zapraszam!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

jego problem to to ze klopy nie sa w specialach i musisz wybrac czy bierzesz 2xDD czy 2 lobby ; /
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Kolejny problem jest taki, że goblin bossa z GW nie może wozić.
Ogółem jak przeżyje pitki, klopy, działa i o ile nie grasz ze skavenami to może całkiem syto powalczyć, jeśli na przeciwnika rzucisz Fix It. Niestety patrząc po dotychczasowych osiągnięciach moim Arkiem to nie jest nawet w połowie tak powergamerski jak 2 maszyny więcej.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

w zasadzie on nie ma problemow z tym wszystkim a na SK jest bardzo mocny, ale musi dosjc - cala rozpiska pod to musi byc :P gorbad, 2 aroki, 16 trolli i mozna zajeżdzać

Nie wiem czy te maszyny sa takie PG skoro nikt nie wbija w top 50 masterow :D 2 DD 1 klopa i arok powinno zadziałać
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

konan
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Jaworzyn

Post autor: konan »

A co myślicie o katapie na pajaku?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jest do dupy :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

crazygandalf
Chuck Norris
Posty: 606

Post autor: crazygandalf »

Fakt, że tą katapultą nie można strzelać do walki powoduje, że jest ona słabo przydatna. Zwykłe strzelanie nią nikomu krzywdy nie robi, a jej jedyne sensowne zastosowanie do strzał do jednostki wroga, która będzie Cię w następnej turze szarżować, żeby dać jej ASL. Pod warunkiem, że trafisz...
Sprzedaję ORKI, WoCh, HE, VC. Zapraszam!

konan
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Jaworzyn

Post autor: konan »

Czy gobliny na pająku maja +1S za dzidy w szarży?

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

majo
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

ODPOWIEDZ